Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-11, 18:57  
Domyślnie Zdjęcia z nadchodzącej aktualizacji i nowa galeria

Strudzeni wędrowcy!

Mamy dla Was miłą niespodziankę! Nasi niezmordowani testerzy znaleźli chwilę czasu i postanowili podzielić się z innymi obrazem magicznego świata, na który jedynie oni mają dostęp. Zrobili kilka zdjęć, które w tym momencie ukazujemy, byście mogli choć w pewnym stopniu zaspokoić swoją ciekawość na temat zbliżających się zmian.
Pamiętajcie, że czekamy na Wasze opinie dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami zimowego update!

Zapraszamy do oglądania:


Może jak już zauważyliście, zmieniliśmy trochę naszą Galerię. Dodaliśmy pewne działy byście mogli łatwiej znaleźć interesujące Was zdjęcie. Galeria została też wzbogacona miedzy innymi przez zwycięskie prace konkursowe.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 00:42.
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Odpowiedź z Cytatem Obles jest nieaktywny  
Stare 18-12-11, 01:13   #21
irwin546
Pomocny
 
Avatar irwin546
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Mieszasz Jasiek. Po pierwsze nikt tu nie nazywa Altarona "polską Tibią", po drugie, 50 jest przekraczane codziennie. ;)
Jest sporo chamstwa, patosu, głupoty i polega głównie na biciu potworów - praktycznie nie ma różnicy : D. No i wasza grupa odbiorców - osoby które rozwój skończyły na poziomie gimnazjum (bądź wcześniej, co też się zdarza).

Ja spodziewałem się gry nastawionej na opowiadanie historii i szczerze mówiąc mocno się zawiodłem.
irwin546 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 01:27   #22
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Osoby kończące rozwój na poziomie gimnazjum bolą. Naprawdę.
Co do pozostałych, cieszę się, że są z nami i mam nadzieję, że pozostaną jak najdłużej.
Jeśli chodzi o dającą kopa reklamie, to jestem pewien, że się pojawi. Poczekajmy tylko na update. ;) Twórcy lubią zaskakiwać, więc i tu liczę na inwencję.
Co do chamstwa, tego niestety nigdy całkowicie nie wyplenimy. To już zależy jedynie od graczy.
Czepiacie się że gra nie jest nastawiona na opowiadanie historii? Jeśli chociaż 15 osób na PW streści mi Prawdziwą Historię, która jest do przeczytania na Licor, to każda dostanie ode mnie talara. Jeśli mniej niż 15, to nic z tego i powiem, że przedmówca pierdzieli głupoty i nic z tego.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 01:29   #23
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał irwin546 Zobacz post
Jest sporo chamstwa, patosu, głupoty i polega głównie na biciu potworów - praktycznie nie ma różnicy : D. No i wasza grupa odbiorców - osoby które rozwój skończyły na poziomie gimnazjum (bądź wcześniej, co też się zdarza).

Ja spodziewałem się gry nastawionej na opowiadanie historii i szczerze mówiąc mocno się zawiodłem.
Oj wiesz wyzywajac teraz wszystkich graczy ze skończyli edukacje na poziomie gimnazjum tylko dlatego ze graja na Altaronie to lekka przesada, no ale co do niektórych jednostek może i masz racje. Wiesz ja to sie spodziewalem 500 osob online , duzej mapy itp a co z tego wynikło lasy lisy i pajaki xd brakuje mi np takich miejsc gdzie jest pelno potworow jakies sale z demonami i innmi egzotycznymi potworami, misje na ktore potrzeba wybrac sie w 30 osob lecz wlasnie jaki jest sens tworzenia zadania tak trudnego skoro i tak ono nie zostanie wykonane bo caly serwer raczej sie nie zbierze. Nie ma sensu juz naskakiwac na adminow ze robia ta sama gre tylko z inna nazwa bo to ich gra a ja jak pewnie jeszcze pare osob traktujemy ta gre jako rozrywke.


Sluchaj historia powinna byc przedstawiana w grze za pomoca misji miejsc np taki inq quest , poi quest jedne z najwspanialszych miejsc jakie w tibi widzialem. rozumiem nie wszystko na sraczke. Jednym slowem ciezko sprostać wymagania nas jest kilkunastu/dziesieciu kazdy chce czegos innego wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzicie a was jest paru, rozumiem ze kazdy z was ma swoje obowiazki itp jezeli potrzebujecie pomocy to chetnie pomoge nie wiem moge myslec nad misjami cokolwiek byle by niestac nie marudzi a pomoc innym, co z moim pomyslem dotyczacym nowego trainera Altaronu?
link : https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2824

Ostatnio edytowane przez Attax ; 18-12-11 o 01:45
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 01:34   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
brakuje mi np takich miejsc gdzie jest pelno potworow jakies sale z demonami i innmi egzotycznymi potworami, misje na ktore potrzeba wybrac sie w 30 osob (...)
To wszystko będzie, dajcie tylko nam trochę czasu.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 01:37   #25
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

@Slythia

To dobrze ze bedzie bo ja z kumplami juz sie doczekac nie mozemy nowych miejscowek na wspolny hunt :B:B
Sirian12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 10:41   #26
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Ta mapa jest za mała na większą ilość graczy , ja pamiętam co się działo na samym początku ,gdy było 450 online osób i tylko nieliczni wiedzieli o Ankardii. Moim zdaniem wszystko jest 'oka'
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 11:12   #27
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Mieszasz. Po pierwsze nikt tu nie nazywa Altarona "polską Tibią", po drugie, 50 jest przekraczane codziennie. ;)
No to wejdz sobie na Tibia.pl i poszukaj w zakładkach "Polska Tibia" :) tam ktoś nazwał Altaron polską Tibią
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 11:19   #28
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
No to wejdz sobie na Tibia.pl i poszukaj w zakładkach "Polska Tibia" :) tam ktoś nazwał Altaron polską Tibią
W jakich znów zakładkach? Proszę, naucz się konkretyzować swe myśli.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 15:04   #29
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

* forum
* Jak zagrać ?
* Manual
* Mapy
* Cytaty
* Tibia Wiki
* Polska Tibia
Poszukaj tam paska z takimi zakładkami, nawet ślepy by go zauważył.
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 15:17   #30
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Będziemy się nazywać tak, jak chcemy. Jeśli Tobie gra nie odpowiada - cóż, przykro mi. Jednak nie wiem jakim prawem oczekujesz, byśmy po pół roku od startu serwera mieli większe doświadczenie od CipSoftu. Cały czas się rozwijamy, cały czas coś dodajemy - źle? Czego ty oczekujesz? Nie chcę jedynie pochwał, lecz chcę sensownych argumentów! co jest źle, co mamy zmienić. Jak na razie jedyne, co piszesz to 'Altaron jest zły, fuj, jak my tak możemy'. To na co grasz?

@Attax
Przecież prawie wszystkie questy mają fabułę i to często bardzo rozbudowaną.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin