Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz siê na krawêdzi miêdzy ¶wiatem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i prze¿yj
niesamowit± przygodê!

Connect with Facebook

Wróæ   Forum Altaron.pl > Aktualno¶ci

Krótka Wiadomo¶æ
[2023-05-02 14:55] Wprowadzili¶my kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem siê do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachêcamy do zapoznania siê ze szczegó³ow± list± zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Stare 26-05-11, 10:07  
Domy¶lnie Fa³szywe z³oto

Parê dni temu nasi bankierzy donie¶li o do¶æ niecodziennym zjawisku. Nagle, w dziwny sposób, spora grupa Altaroñczyków wp³aci³a na swe konta ogromne ilo¶ci z³otych monet nieznanego pochodzenia. Zaniepokojeni bankierzy natychmiast poinformowali nas o tym fakcie.

Po paru dniach wytê¿onej pracy i szukania z³otych talarów naszym detektywom uda³o siê dotrzeæ do ¼ród³a owego bogactwa. Okazuje siê, ¿e szalony alchemik za pomoc± transmutacji przekszta³ci³ ca³e swe zapasy ¿elaza w z³oto. Niestety, zapomnia³ o jednym drobnym fakcie - po krótkim czasie te z³ote monety zwyczajnie rozp³ynê³y siê w powietrzu (oczywi¶cie, z nasz± drobn± pomoc±). Oszustów, którzy zamiast poinformowaæ nas o tym fakcie postanowili wykorzystaæ sytuacjê, odnale¼li¶my i stosownie nagrodzili¶my.

Przy okazji na wierzch wyp³ynê³a sprawa dotycz±ca rozmna¿ania cennych przedmiotów. Parê osób, które w taki niecodzienny sposób postanowi³y trochê zarobiæ czeka niemi³a niespodzianka - pusty depozyt oraz miesiêczny, przymusowy urlop.

Jednak to jeszcze nie koniec naszego dochodzenia. Nadal przygl±damy siê paru osobom, które wzbudzi³y nasze podejrzenia. Je¶li wiêc, drogi Altaroñczyku, masz co¶ na sumieniu to lepiej zg³o¶ siê do nas zanim my zg³osimy siê do ciebie.


Zdjêcie wykonane w kryjówce fa³szerzy
Miniaturka za³±cznika (kliknij aby powiêkszyæ)
Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	kryjowka.png
Wy¶wietleñ:	24961
Rozmiar:	230.4 KB
ID:	115  
__________________
Mamy jeszcze ryby l±dowe w sosie owocowym...
– ¯e co?
– ¦limaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 13:15.
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odpowied¼ z Cytatem Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-05-11, 18:06   #61
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Sk±d: Katowice
Postów: 2,529
Domy¶lnie

Je¶li kto¶ jest niewinny pisze na PW i wyja¶nia sytuacjê. Je¶li kto¶ jest winny to robi wojnê na forum i stara siê zniechêciæ ludzi do gry.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 27-05-11, 19:41   #62
dvd85
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domy¶lnie

Chcia³bym powiedzieæ kilku niedowiarkom i¿ ja tak¿e próbuj±c zalogowaæ siê do gry ujrza³em informacjê ¿e moje konto zosta³o zbanowane, wszystko jednak skoñczy³o siê pozytywnie, a o ca³ej sprawie przes±dzi³y nie tylko dowody mojej niewinno¶ci a otwarto¶æ umys³ów ludzi którzy wbrew pozorom siê nami opiekuj± w tej grze. Chcia³bym równie¿ nadmieniæ i¿ zauwa¿y³em ogromny lament ze strony kilku osób, którzy du¿o wcze¶niej zas³u¿yli sobie na bana, nie mam zamiaru nikogo wytykaæ palcem - osoby te bêd± wiedzia³y o kogo chodzi... Mogê co najwy¿ej przytoczyæ jedn± z zaistnia³ych sytuacji, a mianowicie pewnego s³onecznego dnia wyruszy³em poznawaæ ¶wiat altaronu, po kilkudziesiêciu minutach poszukiwañ znalaz³em siê w podziemiach gdzie toczy³em bój z Czerwiami, nie przechwalaj±c siê nawet nie¼le mi sz³o do czasu gdy nagle zjawi³ siê inny cz³owiek - ja na niego mówiê fastman poniewa¿ zanim zd±¿y³em siê przywitaæ us³ysza³em "ja tu expuje kurw.. " o i tak o to poleg³em szybciej ni¿ siê przedstawi³em :)


__________________________________________________ __________

dMarley
dvd85 jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 28-05-11, 07:58   #63
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domy¶lnie

ahahhaah zajebista historyjka XDDD
apollo jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 28-05-11, 08:17   #64
ksitka123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domy¶lnie

Ja mam tak± sytu³acjê ¿e po¿yczy³em bratu straszaka straci³ go ja mu da³em swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k wiêc pisze t± odpowiedz ¿eby nie by³o ¿e klonuje.




Pozdro
Morti
ksitka123 jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 28-05-11, 10:04   #65
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Sk±d: Kattowitz
Postów: 130
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ ksitka123 Zobacz post
Ja mam tak± sytu³acjê ¿e po¿yczy³em bratu straszaka straci³ go ja mu da³em swojego i potem kupilem se nowego i jest mi teraz winny 16k wiêc pisze t± odpowiedz ¿eby nie by³o ¿e klonuje.




Pozdro
Morti

Made my day :D
Kosiara jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 29-05-11, 22:29   #66
Pekersik
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domy¶lnie witam

Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana
Pekersik jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 29-05-11, 22:34   #67
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ Pekersik Zobacz post
Witam od kiedy naruszenie regulaminu jest granie w jednym domu na 2 komputerach przez to samo ip ? dla SG Keala to MC brawo

prosze mi dac dowody bana
Od jakiego¶ czasu.

Cytat:
Zabronione jest:
(...)
f) korzystanie przez jedn± osobê w tym samym momencie z wiêcej ni¿ jednego konta przez np. zakazane oprogramowanie, wirtualne systemy czy kilka komputerów;
__________________
Mamy jeszcze ryby l±dowe w sosie owocowym...
– ¯e co?
– ¦limaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 30-05-11, 04:58   #68
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Sk±d: Piek³o
Postów: 77
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domy¶lnie

A jak to jest jak np jestem po³±czony sieci± z drugim komputerem, udostêpniaj±c mu internet. Na obu komputerach jest grane w Altarona.
Van Taron jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 30-05-11, 05:00   #69
Pekersik
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domy¶lnie

jest ban ja dosta³em bana za to
Pekersik jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Stare 30-05-11, 05:02   #70
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Sk±d: Piek³o
Postów: 77
Wy¶lij wiadomo¶æ poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ Pekersik Zobacz post
jest ban ja dosta³em bana za to
Czyli muszê mieæ internet od dwóch us³ugodawców i p³aciæ podwójnie ¿eby kto¶ z mojej rodziny móg³ pograæ razem ze mn±? Czy mam wys³aæ ich do kafejki?
Van Taron jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem
Odpowiedz

U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia w±tku
Wygl±d

Zasady postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest W³±czony
EmotikonyW³±czony
[IMG] kod jest W³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin