Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby był reset postaci?
Tak, Jestem za 44 51.16%
NIE! jestem przeciw 42 48.84%
Głosujących: 86. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-07-11, 23:05   #1
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie Petycja o reset postaci.

Witam. Jest to petycja, aby po updacie był reset postaci i start od nowa.
Do tego naprawilibyście wszystkie bugi. Jakie są plusy?

+ Dużo graczy by z chęcią zaczęło od nowa , przyszli by też nowi gracze.
+ Gracze mogli by wystartować bez buga ze staminą oraz na lepszym altaronie.
+ Na bank wrócili by ci co odeszli a sporo odeszło
+ Za pewne dodacie war moda lub zrobicie coś z pvp, co przyciągnie o wiele więcej graczy niż na początku altarona.
+ dzięki tym czterem powyższym były by większe zarobki dla serwera.
Plusów jest o wiele więcej oczywiście ale to są te 4 podstawowe.

Są także minusy A oto one:
- Odeszło by kilku h lvli, Np Waski, Noon, itp.
Ale myślę że większości graczom by to się spodobało.

A co z tutorami? Tutorzy by znów nimi byli i tyle. :)

Mam nadzieję że petycja się spodoba.
Jeśli chcesz oddać głos w tej sprawie to to zrób Ankieta czeka

Sam mam 77 rycerza, namęczyłem się żeby wbić poziom, Ale chciałbym by altaron rozkwitnął !!

Oczywiście Konta by zostały więc nie musieli gracze by się martwić o zakupiony Status

Szlachecki.

Z GÓRY MÓWIĘ ŻE POMYSŁ NIE JEST MÓJ LECZ GRACZA O NICKU VO'RITH

Ostatnio edytowane przez Tron ; 25-11-11 o 19:33
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:13   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

(chodzi o plusy po kolei)
1. A jak myślisz, że jak poczują się tacy gracze jak Waski, Wawro bądź reszta najlepszych graczy serwera? Wyobraź sobie, że tracisz 120 poziomową postać. Założę się, że ktoś cię od nich zabił i dlatego trujesz głupoty. Jakbyś był na miejscu Waskiego i dowiedziałbyś się o resecie kont to byś sobie włosy z nóg wyrywał.
2. Tej staminy równie dobrze mogłoby nie być, więc ciesz się, że ona w ogóle istnieje. Nigdzie nie pisze, że stamina wam się należy. Więc wyobraź sobie, że jej w ogóle nie ma.
3. Tak, ty wiesz to najlepiej. Informacje poparte tygodniowymi badaniami środowiskowymi.
4. Poczekaj na update, zmiany będą.
5. To samo co w pkt. 3.

PS. Podałeś 5 punktów, a mówisz o 4 podstawowych.

Normalny szablonowy temat na forum, z serii "Zabił mnie Plan B! - niekończąca się opowieść".

Jeśli ktoś myśli, że będzie reset postaci. Współczuję. To już lepiej traćcie siły na nowy serwer.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 17-07-11 o 23:42
Tron jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:24   #3
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

Tak może oni się wkurzą ale to przecież tylko gra. Ja już się uspokoiłem i uważam że reset postaci pomógł by altaronowi. To że kilka graczy np. Waski odeszło by od gry to by był wielki Plus, bo wrócili by hunceni gracze za free.
Więc co się bardziej opłaca 1 gracz czy 10? niby to może troche chamskie , ale też bym stracił nie mały lvl i jakoś nie ubolewałbym nad tym.
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:34   #4
kaka
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 35
Domyślnie

trzeba się było obudzić wczesniej teraz mi szkoda mojego maga, jestem na NIE
kaka jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:36   #5
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Dopiero co zaczynam moją przygodę z altaronem.
Uważam jednak, że res postaci to dobry pomysł z uwagi na to że niektórzy gracze jak widzą na expie 1 120 lvl to odechciewa im się grać.
Tak to po resecie można by było dobrze rozreklamować z zarobionych dotąd pieniędzy Serwer, np na różnych forach wykupić reklamę na tibia.net.pl , zrobić prezentacje pożądną na youtube i zacząć od nowa.
Przybyło by 2 razy więcej graczy.
Popieram pomysł w 100 %.

Pozdrawiam Kajko
kajko jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:38   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jakoś w przypadku cofki dwugodzinnej na wszystkich kanałach rozpoczyna się istny chaos, a ty chcesz usuwać wszystkie postacie. Było trzeba nie podpadać Planowi B, pewnie wyjdę na lizusa, ale taka jest prawda. Wyzywacie ich, ośmieszacie, a potem się wielce dziwicie, że ktoś od nich was zabija. Widzicie, że oni rządzą to przełknijcie dumę i grajcie normalnie z szacunkiem do innych graczy, a ręczę za to, że nikt nie będzie was zabijał bez powodów. Można to sobie łatwo uzmysłowić. Wyobraźcie sobie bandę zapalonych kiboli z Legii Warszawa, a następnie wy wbiegacie w nich, ubrani w koszulki Wisły Kraków. I wasze następne minuty życia będą tragiczne w skutkach i prawdopodobnie bolesne jeśli nie potraficie szybko biegać (nazwy klubów przykładowe). Tak samo jest tutaj. Wy po prostu nie potraficie przeboleć, że ktoś ma władzę, a wy nie. Ja znam tylko dwa dobre rozwiązania. Pierwsze podałem wyżej, a drugie to zebranie do kupy wszystkich tych pokrzywdzonych graczy z zbitym ogonem, zrobić burzę mózgów i myśleć "jakby tu ich obalić". Można teraz zauważyć pierwsze początki buntu (eh..), odłamy z Securum wychodzą z zaświatów i będą coś próbować. Przyłączcie się do nich, to na pewno wskóracie więcej niż sianie propagandy na forum, bo ja osobiście rzygam już tematami jakie to Plan B jest złe do szpiku kości.

Pozdrawiam.

@up: No tak, "dopiero co zaczynam moją przygodę". To wszystko wyjaśnia. To nie reklama jest powodem zmniejszenia ilości graczy na serwerze. Bo przypominam, że na początku grało tutaj 400 osób o różnych porach dnia. Kto gra od początku, ten wie.
Tron jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:51   #7
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Jeśli to dojdzie do skutku, to panowie z PLANU B będą się bały zdradzić swój nowy nick :D
Agri jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 23:59   #8
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

Zwariowany Alkoholik.
Masz rację poniekąd. Było wiele tematów szykanujących Plan B. Jednakże ten Temat nie jest po to by kogo kolwiek obrazić ani by się spinać czy hejtować.
ten temat to petycja o reset charów więc nie rozumiem po co to piszesz tutaj.

Liściu- zastanawiam się poważnie nad odejściem, no ale zobaczymy co czas przyniesie po updacie.

Lisciu sory że cie pominąłem mialem to napisać ale mi umknęło. Już editnołem do pierwszego posta.
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 01:01   #9
Kozi1911
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 23
Domyślnie

Do autora, jesteś idiotą! to nie jest serwer jak każdy inny "ots" na których pewnie grywałeś gdzie po miesiącu a nawet kilku tygodniach były resy postaci. Niedługo UPDATE także przybędzie nowych graczy :)
Kozi1911 jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 05:55   #10
pamela1993
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 3
Domyślnie

Hahahaha JESTEM NA NIE !!! Altaron to nie OTS...żałosny temat...
pamela1993 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin