Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-04-14, 11:58   #1
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
oczko Rycerz 2h nekro/alch

Witam. Ostatnio zachciało mi się grać po ponad rocznej przerwie od jakiegokolwiek expienia itp. Moja postać to ta z tytułu. Wybrałem taki "set" jak zaczynałem grać po doradzeniu przez jednego z wysoko poziomowych graczy.
Przez ponad rok, nekromanta nie dostał nic chociaż wtedy jak wybierałem go było masa planów ale jak zwykle nic nie wyszło. Wczoraj poszedłem wbić lvl i rozruszać trochę kości i teraz to dopiero żałuje, ze nie wziąłem duchownego, ze względu na słabe leczenie 2 razy o mało nie padłem. Mogę grać zachowawczo bardzo ale wtedy k/h idzie jak krew z nosa i nie oszukujmy się nudne, monotonne expienie to u rycka codzienność jednak brak lepszego leczenia sprawia, że wyciągam dużo mniej niż rycek 2h duchowny. Powiecie, że mam mikstury leczące itp. jednak nie widzi mi się tracić dodatkowej kasy na w/w napoje co jednak muszę czynić. Suma sumarum - zarabiam mniej, expie wolniej niż odpowiednik rycerza duchownego ale do rzeczy.

Zostawić tą postać jako nabijacz kasy i alchemik a zrobić nową np. zwiadowce ?
Strasznie chodzi za mną mag jednak bez myszki z przyciskami pod kciukiem (która jest bardzo popularna na tym serwerze) nie ogarnąłbym tych wszystkich hot keyów bo nigdy nie grałem nawet w starej tibi tą profesją. Nie chce abyście uważali, że marudze itp po prostu może coś doradzicie i wrzucicie swoje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-04-14, 12:12   #2
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Nie rozumiem jednego, dla kogo ty chcesz grać? co jakiś czas mamy nowe łatki raz psują tego a poprawiają tego i potem znowu zmiana, każda postać jak i subprofesja ma swoje plusy i minusy. W tej grze nie można być nieśmiertelnym padniesz wszystkim i od wszystkiego.

Zwiadowcą to wydasz więcej kasy niż to warte, dopiero na wysokim poziomie zwiadowcą idzie zarobić, wiem po sobie i po wielu innych bliskich mi kusznikach.

Dla przykładu podam ci, każdy teraz robi woja 2h duch-ele bo lajtowo się expi, nie zapominaj że grasz na PvP serwerze i taką kombinacją nic nie znaczysz w pvp, a za to nekro-alchemikiem nie dość że pierdolniesz sporo to i bombami do odliczanego combo się dorzucisz.

Jak już bardzo lubisz wybierać to co inni a nie po swojemu to poczekaj na aktualizację i zobaczysz co aktualnie będzie na topie a co pójdzie w odstawkę.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin