Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-09-17, 17:41   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nazwa:  nieumarli.jpg
Wyświetleń: 738
Rozmiar:  139.7 KB

Z listu Catthona do Rohinama, czasy obecne

Drogi Przyjacielu,

Ludzie to jednak nierozumni są. Problem z nieumarłymi na świecie nie od dzisiaj, a jedyną receptą, jaką Twoi żołnierze znajdują, jest zabijanie. Zabijanie nieumarłych, gdzie w tym sens i gdzie logika – nie wiem. Przecież wiadomo, że wrócą, czasem nawet jeszcze silniejsi.

Ja znalazłem inny sposób, nad którym obecnie prowadzę badania.
Posłuchaj! Co by było, gdyby pochwycić wszystkie te zbłąkane dusze w sidła? Gdyby zamknąć je w jednym, wielkim więzieniu bez wyjścia, bez wody, bez światła, zapomnieć na wieki? Nie będą się odradzały, liczba nieumarłych dusz na świecie musi się zgadzać, a nekromanci nie są już tak potężni jak kiedyś, by na stałe przyzywać nowe dusze.

Widzę to tak. Kopiemy potężną jaskinię, daleko od miasta, najlepiej gdzieś na pustyni. Do jaskini prowadzi tylko jedno wejście - przez dziurę w sklepieniu, którą to dziurę zamyka potężna krata.

Rozsyłamy gończe listy, nagrody dla wszystkich, którzy przyprowadzą nieumarłego. Silniejsze oddziały wysyłamy po smoki i inne wielkie potwory. Każdego z nich wrzucamy do jaskini, a gdy wrzucimy wszystkie - murujemy wejście.

W teorii? Problem znika.

W praktyce? Jestem jeszcze w fazie testów, na razie na słabszych jednostkach, ale wygląda na to... wygląda na to, Drogi Rohinamie, że chociaż nie będzie łatwo, to się może udać!

Trzymaj kciuki! Będę Ci relacjonował moje badania. Kto wie, że po raz pierwszy na dłużej zaraza ta zniknie z naszego świata?

Twój uniżony sługa,
Catthon


Od autora: jeżeli moja praca zostanie uznana i wygra w konkursie, zrzekam się nagrody w postaci statusu. Niech przypadnie innemu graczowi.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 22-09-17 o 18:12
Catthon jest nieaktywny  
Stare 23-09-17, 17:04   #12
minotaur
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 4
Domyślnie



...Ponownie rozpocząłem poszukiwania informacji o tajemniczym mieście Raindar...

Długa i wyczerpująca droga doprowadziła mnie do obozu drwali. Odnalazłem tam przyjaznych ludzi, wśród których pewien starzec o imieniu Durbin, opowiedział mi opowieść o tajemniczym i koszmarnym mieście znajdującym się kilka dni drogi stąd.
Raindar założyło około dwustu osadników. Głównie byli to prości ludzie, znający się dobrze na uprawie ziemi i hodowli zwierząt, jednak wśród nich znaleźć można było również wyspecjalizowanych rzemieślników i ludzi uczonych zgłębiających wiedzę życia i śmierci. Ich ziemie obejmowały teren, na którym znajdują się obecnie zgliszcza miasta Raindar i drobne skrawki okolicznych wiosek. I tak po około 2 latach wszyscy członkowie społeczności miasta zniknęli. Byli tam jeszcze na początku lipca, a w październiku okazało się, że nie ma tam żywej duszy. Małe miasto złożone początkowo z kilkunastu domów i innych budynków gospodarczych, kompletnie opustoszało. Jedynie jeden z domów został doszczętnie spalony. Osoby, które później trafiły do miasta twierdziły, że wszyscy musieli zostać wymordowani przez Abitańczyków, jednak nikt nie odnalazł na to żadnych dowodów, prócz jednego spalonego domu- bardziej prawdopodobne jest to, że czyjś piec po prostu zanadto się nagrzał i dom stanął w płomieniach. Brak ciał, brak kości, ani jakichkolwiek śladów walk. Wątpliwa sprawa...

....i tak mijała pierwsza noc w obozie drwali. Starzec z powodu zmęczenia, przerwał swoją opowieść o zniknięciu pierwszych osadników tajemniczego Raindar. Z pewnością dalszy koniec historii dokończy jutro... Jednak już teraz w głowie kłębiło się wiele myśli. Co tam się wydarzyło? Oni po prostu zniknęli? Wszyscy... dwieście osób bez śladu? Teraz odpocznę, chociaż już wiem, że większość tego, co się tu dzieje, okrywa swego rodzaju zasłona ciszy...
... Za kilka dni ruszę do tego miasta, czy raczej do miejsca w którym jeszcze jakiś czas temu tętniło życie i przekonam się na własnej skórze co kryje to miejsce.

CDN...
minotaur jest nieaktywny  
Stare 23-09-17, 19:13   #13
8110601
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 1
Domyślnie

To niezły Altaroński awansik :d
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	altarooon.png
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	606.7 KB
ID:	4502  
8110601 jest nieaktywny  
Stare 23-09-17, 23:08   #14
Commander
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 4
Domyślnie

http://imageshack.com/a/img922/1272/eGoj6t.png

Taka tam misja
Commander jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin