Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-16, 16:23   #21
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Tu się już nie zmieni i nie ruszy serwer . Projekt miał swój czas i jego era już przeminęła i cholera trafiła. Jak to się mówi jakie podejście do pracy i rozwoju masz i nie dbasz no to potem klęskę masz.,
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-16, 18:28   #22
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Morgian ty prosiaczku! Pamiętaj, że na altaronie mamy dużo nieletnich!!
P.S. Ten koleś wygląda jak ten szypiernista z Francji!
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-16, 20:20   #23
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Tu się już nie zmieni i nie ruszy serwer . Projekt miał swój czas i jego era już przeminęła i cholera trafiła. Jak to się mówi jakie podejście do pracy i rozwoju masz i nie dbasz no to potem klęskę masz.,
Nie znam takiego powiedzenia, ale juz mi sie podoba.
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-16, 22:20   #24
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aragorn512 Zobacz post
No, muzyka w Tibii (a nie, zapomniałem, to nie Tibia...) będzie bardzo potrzebna. Jak na takie rzeczy idą prace i przygotowania to ja dziękuje za ten silnik. Będzie tylko kłopot z wygłuszaniem dźwięków gry bo i tak każdy woli puszczac swoje ulubione utwory.
Słodki jezu.

Ironia - zawoalowana drwina, szyderstwo lub złośliwość ukryte pod pozorną aprobatą.

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Tu się już nie zmieni i nie ruszy serwer . Projekt miał swój czas i jego era już przeminęła i cholera trafiła. Jak to się mówi jakie podejście do pracy i rozwoju masz i nie dbasz no to potem klęskę masz.,
Piękne powiedzonko.

@topic

Dam sobie rękę uciąć, że silnik nie wyjdzie w tym roku i jestem prawie pewien, że do końca roku nie będzie o tym ani jednego newsa z konkretnymi informacjami. Obym się mylił. :)

@EDIT
Oj, nie widziałem, że te posty to z 2k14. Mój błąd.
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 09:58   #25
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Taco co do projektu to Ci powiem tyle że nie wejdzie do końca roku na pewno ;p Widzę i widziałem rozwój prac na tego typu temat akurat i jak postępuję i to też nie jest zależne od nich samych i wyłącznie. Brakuje im osób które by się tym same zajęły za darmo po prostu. Drugą stroną medalu w projekcie jest że ludzie po odchodzili też z powodu że im ustalonej kwoty od pracy nie zapłacili i stąd totalną sobie lipę sami zrobili. Trzecia strona serwer nigdy na siebie nie zarabiał i nie będzie zarabiać z ich postępowaniem. Ludzie nie będą tu maczać palców jak są niepoważni i tak jak ich sami traktują tak o swoje względy zadbali. Brakuje tutaj im osoby na stanowisku menadżera który będzie pozyskiwać kasę na projekt. Nie sztuką jest sobie otworzyć i nic nie robić i czekać z myślą że się coś kiedyś samo zrobi i ruszy.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin