Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 00:21  
Publiczny serwer testowy
pregusia pregusia jest nieaktywny 02-05-14, 00:21

Jak zapewnialiśmy - dziś został otworzony publiczny serwer testowy.
Zmian jest wiele, dlatego serdecznie zachęcamy do testowania... właśnie, czego? Tak na prawdę wszystkiego! Zostało dodane i zmienione tak wiele, iż drobne błędy mogły wkraść się wszędzie :).
  • O ogólnych zasadach i wytycznych testowania przeczytacie TUTAJ
  • By pobrać klient gry, który umożliwi Wam wejście na serwer testowy wejdźcie TUTAJ
  • Listę zmian, które dadzą Wam szerszy pogląd na wprowadzone zmiany możecie zobaczyć TUTAJ
  • Wszelkie sugestie dotyczące nowego systemu PVP piszcie TUTAJ

Ponadto w dziale Serwer Testowy możecie zakładać osobne tematy, w których omówicie poszczególne zagadnienie!

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wyeliminować wszystkie błędy i doprecyzować nowe systemy.
Zachęcamy do testów!

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 14627
Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 21:35   #21
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Jest, masz porównanie. Np samej rózgi. Mag walnie z niej więcej jęzeli jest zaklęta w mrok w czasie gdy jest nekromantom, niż duchownym. Z pocisków, też różnie. To, że zobaczyliście tam cyferki 150% i zaczeliście do tego fapać, nie znaczy, że tak dokładnie to dziala jak myśleliście. Było tłumaczone nie raz że są nowe przeliczniki. Jeżeli czar efo owla dostał nowy przelicznik i teraz bije mniej to już jest to nie zależne od tabelki. Ona pokazuje coś innego niż ty myślałeś.
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 23:07   #22
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Co nie zmienia faktu, że gra magiem ograniczać się będzie to posyłania niezliczonych ilości pocisków we wszystko co się rusza. Reszta czarów jest nieprzydatna. Podoba mi się poprawa śnieżycy (spadającej z góry). Dmg w końcu jakoś wygląda.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-14, 17:20   #23
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Zwiad Nekro Alchemik 163 lvl
1. Z tego co sprawdziłem obrażenia z puginałów zależą od dista więc, gdy dodałem z 142 dysta na 165 hity zmieniły się tylko o 100 do maksymalnych w potwory wrażliwe na śmierć to były hity około 600-700 moim zdaniem za niskie obrażenia w stosunku do umiejętności powiny być widoczne te obrażenia biąrąc pod uwage że nikt nie będzie maxował sobie tej walki na dystans tylko będzie rozkładał na siłe i też na zręczność,
2. Hity z bełtów zaczarowanych na śmierć to 50-100 czasem ~150 w potwory wrażliwe na śmierć strasznie to wygląda na tej 165 walce na dystans obrażenia są zdecydowanie za niskie

3 WAR jest kompletnie bez sensu z taką ilością hp i z takimi obrażeniami, Dark Shooter 259 lvl na tescie spadł na combo od 5-6 osób gdzie na wojnie walczy średnio po 15 w jednym teamie, wojna teraz polega kto szybciej liczy do 3, nie masz szans wyleczyć nawet najwyższych lvl, proponuje zwiększyć hp Zwiadowcy tak jak i rycerzowi a magowi mane.

4. Mlvl zwiadowcy - gdy zwiększyłem m lvl którego na pewno nie będę zwiększać o 4 skille nie zauważyłem najmniejszej różnicy, a następny mam kosztem 100 pn

5. najlepiej by było robić jakieś zebrania na test serverze o danej godzinie gdzie gracze by się zbierali i na bieżąco balansowali obrażenia razem z MG

6. Expienia na Test serverze jest strasznie pogorszone nie wiem czy Administracji o to chodzi ale graczom napewno nie

Ostatnio edytowane przez toxic2002 ; 04-05-14 o 17:29
toxic2002 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-14, 21:55   #24
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Obrażenia w dużej mierze zależą od siły.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-14, 23:45   #25
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Obrażenia w dużej mierze zależą od siły.
Wujek, nie wprowadzaj kolegii wyzej w blad ;] i Zgol w koncu tego Wonsa.
adrianos20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-14, 23:51   #26
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

No a nie? Jeżeli używa rozrywających a ma 80 siły to jakich hitów oczekuje?
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-14, 20:04   #27
Wujek Samo Zlo
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 8
Domyślnie

Powiem krótko ta gra schodzi na psy tymi wprowadzeniami że granie tutaj jest już bez sensu na nastawianie się aby grę znerwić po prostu to trzeba być Dalnem by pogorszyć grę i grywalność której i tak nie ma tutaj już i nie będzie ciągła starych graczy w tym co wprowadzacie.
Wujek Samo Zlo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-14, 22:08   #28
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

A mnie własnie ten update zachęcił do gry, a nawet i mojego znajomego który myślał, że już nie wróci do niczego tibiopodobnego + jeszcze znajomego który nigdy nie grał w tibie ^^
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-14, 23:11   #29
Morvid123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 36
Domyślnie

Także uważam, że update jest na plus :) Zawsze to coś nowego
Morvid123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-05-14, 23:26   #30
chomik66
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 1
Domyślnie

obrazenia wojownika sa smieszne na tym serwerze wpakowalem wszystko w sile i nie wale wgl w typa 150 ... czyli lvl 80 nawet nie zada obrazen na lvl 150 ... brawo
chomik66 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin