Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-03-15, 13:44   #31
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

to dobry moment na restart, aktualnie gra z 20 osób aktywnie, większość po restarcie dalej by grała, a powróciło by wielu starych graczy.
Masterglocker jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 13:53   #32
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Dobrze by było gdyby napisali co się dzieje. Występowały już wcześniej tak długie awarie?
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 13:55   #33
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Popieram Felczyka - reset charów, update z balansem i ograniczeniami, i jazda od nowa :)

Obecnie duzo ludzi ma wyexpione chary i czekają na wojnę, wojny nie ma, bo nikt nie loguje, i takie to właśnie błędne koło.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 14:16   #34
Wizak
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Wizak
Domyślnie

Bedzie nowa gra, tam mozecie zaczac od zera. Ewentualnie moze jakis nowy server. Nie po to sie gra do tej pory, wbija lvl zdobywa itemy, aby teraz to tracic. Ze cos nie "pykło" i chcecie odrazu restet, to juz wasza sprawa. Pisze to bez złosliwosci, poprostu takie jest moje zdanie.
__________________
18:48 Reyna: potrzebuje kogos na noc
Wizak jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 14:18   #35
Pyro Magik
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: wziąść karabin snajperski ?
Postów: 40
Domyślnie

Niech sobie resetują na pvp, ale nie na nopvp wkońcu pierwszy raz wbiłem 58,5 lvl magiem, to dla mnie coś nie wyobrażalnego... :D zazwyczaj kończyłem gre na 35/40 lvl, a teraz chce mi się grać (sam się tego dziwie)
__________________
W końcu Uzbierałem na Czołg , teraz macie przejeb*** xd

Pyro Magik jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 14:22   #36
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

czupakabra reset + nowy update, o którym coś tam powiedzmy wiem, odnowiłby gospodarkę, wrócili by gracze, wojny o expowiska od samego początku, a teraz, niby jest fajnie, tez mam w chuj talarów, wyexpilem Death's Angel'a, ale jestem za resetem.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 14:50   #37
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Osobiście proponuje reset charów + powrót do balansu sprzed "tabelek" gdzie wprowadzono bonusy od subprofesji, lekko podwyższając dmg magom nekro z sd i usunięcie wnęk, by był zbyt na itemy. Itemy i bronie od lvl. Runy od lvl. Do tego połączenie serwerów i stworzenie tylko serewra pvp i macie 100 online osób lekko!!!
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 14:51   #38
Martin0608
 
Avatar Martin0608
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Osobiście proponuje reset charów + powrót do balansu sprzed "tabelek" gdzie wprowadzono bonusy od subprofesji, lekko podwyższając dmg magom nekro z sd i usunięcie wnęk, by był zbyt na itemy. Itemy i bronie od lvl. Runy od lvl. Do tego połączenie serwerów i stworzenie tylko serewra pvp i macie 100 online osób lekko!!!

Taaa jasne. Marzenie to Twoja mocna strona widzę..
Martin0608 jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 15:08   #39
Shiverick
 
Avatar Shiverick
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 71
Domyślnie

1. Ludzie, uspokójcie się, zamiast wściekać się że nie możecie przynołlajfić, chociaż spróbujcie przyjąć do wiadomości fakt że przy tego typu projektach mogą wystąpić poważne problemy techniczne. Trochę wyrozumiałości... świat nie jest idealny

2. Większość ludzi zdaje się nie być świadoma tego, że ten jeden dzień statusu szlacheckiego będzie ZWRÓCONY obecnym posiadaczom owego statusu, a NIE NADANY wszystkim graczom. Ponadto siejecie chaos między kretynami. Oficjalne informacje mówią o tymczasowym WYŁĄCZENIU servera co oznacza jedynie że jest on nieaktywny, tymczasem połowa graczy już wiwatuje lub panikuje myśląc o resecie. Ogarnijcie się i nie odbierajcie każdego rzuconego dla jaj "Altaronu nie ma" jako słowa bożego. Administracja nie podaje żadnych nowych informacji, więc puki co, nic nie wiadomo i wszelkie domysły są zbędne.

3. Do wszystkich tych którzy domagają się dostępu do gry TU i TERAZ... GÓWNO wam się należy, po za czasem statusu szlacheckiego o ile za takowy zapłaciliście. Na takich warunkach gracie, a administracja nawet nie ma obowiązku was przepraszać, czy dawać jakieś 2x exp. Deal with it.
Shiverick jest nieaktywny  
Stare 10-03-15, 15:21   #40
qazqq
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 8
Domyślnie

Zamknij dupe bo wydajesz się najbardziej przejętą osobą na tym forum zaistniałą sytuacją.
Serwery miały być włączone dziś rano (ba, nawet wczoraj w nocy), a mamy już popołudnie i ŻADNYCH informacji na temat tego co aktualnie się dzieje, co robią, itp. Więc nic dziwnego, że ludzię się niecierpliwą.


A co do resetu to kurwa najwyzszy czas.
qazqq jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin