Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 12:32   #11
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Ewentualnie reset ��
Noratl jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 12:53   #12
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Ja jestem za usunięciem non pvp. Pozdrawiam
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 13:04   #13
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Nie
Powód?
Szybkość odkrywania nowych terenów na npvp bedzie kilka razy szybsza, 300 + lvle będą mogły wbiegać wszędzie. Odbierze to zabawe z ich odkrywania (nie tylko terenów, ale także misji, loota z potworów itd)
Mastach jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 13:35   #14
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Głosy na nie , argumentów brak.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 13:54   #15
dziki19931
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
Nie
Powód?
Szybkość odkrywania nowych terenów na npvp bedzie kilka razy szybsza, 300 + lvle będą mogły wbiegać wszędzie. Odbierze to zabawe z ich odkrywania (nie tylko terenów, ale także misji, loota z potworów itd)
Przecież to.w ogóle nie wpływa na wasze losy na pvp, a na forum nikt nic nie może powiedzieć, bo jest zakaz spoilowania. To że ktoś włożył już mnóstwo czasu żeby osiągnąć ten 300 lvl, to wg Ciebie należy go ukarać?
dziki19931 jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:27   #16
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to pomysł na plus, nawet i reset serwera mógłby być. Powrócić do starego systemu run też by się przydało. Nie ma co się oszukiwać, ludzie z non pvp mają takie same prawa jak i ze świata pvp
Ser jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:36   #17
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
Nie
Powód?
Szybkość odkrywania nowych terenów na npvp bedzie kilka razy szybsza, 300 + lvle będą mogły wbiegać wszędzie. Odbierze to zabawe z ich odkrywania (nie tylko terenów, ale także misji, loota z potworów itd)
Nikt nie karze zwiedzać nowych terenów wysokimi lvlami. Jeśli masz ochotę możesz to robić nawet 30lvlem. To akurat indywidualna kwestia jest i nie można narzucać komuś tego czy ma isc zwiedzać na 30lvlu czy też na 200lvlu.

Moje wyniki ankiety będą brały poprawkę na złośliwe zachowanie niektórych graczy z serwera pvp.

Kolegów, którzy grają na pvp proszę o nie trollowanie w tym temacie. To jest poważna kwestia, a nie powód to śmiechów i pisania głupot. A jeśli głosujecie na ,,nie" to bardzo proszę o argumentację swojego wyboru. Tylko proszę o poważne argumenty.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:43   #18
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

To moze tak jak noratl powiedział? Reset non-pvp?
Tylko że start z jakimś 5-8 poziomem?.

Szkoda imo fajnej reklamy jak i filmiku promujacego serwer pvp który został zepsuty przez jakichś polaczków =/.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:46   #19
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Nie zapominajcie, że większość z Was ma także postacie wysokopoziomowe na serwerze npvp. Jestem przekonany, że większość z Was poszła by pierw zwiedzić te tereny na tym właśnie serwerze, a nie na pvp.
Więc jeśli to boli, to można zrobić reset na serwerze npvp (jak dla mnie, nie wiem jak inni), również można wprowadzić te same zmiany co są na serwerze pvp.
Jeśli chodzi o reset, to najlepiej jakby był teraz, nie dopiero wtedy gdy wprowadzą aktualizację z terenami, aby było można już spokojnie sobie pójść gdzieś później i zwiedzać.
Ser jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 14:47   #20
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Nie potrzeba żadnego resetu. Resetowaliscie i nic to nie pomogło. Pomoże szacunek dla graczy i równoprawne traktowanie. Co do pomysłu z wyłączaniem non pvp. Kasę od nas to lubisz nie? Jeśli ktoś da mi wybór altaron pvp lub żaden , zmienię server jak większość ludzi z non pvp. CZY tak chcecie wskrzeszać server I zdobywać graczy?
Raz jeszcze nie przeszkadza mi cokolwiek tam jest na pvp , czemu was tak bardzo boli to co mogłoby być na non pvp?
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin