Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy według Ciebie Altaron powinien być grą łatwiejszą czy może trudniejszą?
Altaron powinien być grą łatwiejszą. 6 9.38%
Altaron powinien być grą trudniejszą. 50 78.13%
Nie mam zdania. 8 12.50%
Głosujących: 64. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-09-13, 19:20  
Domyślnie Ankieta V - Czy według Ciebie Altaron powinien być grą łatwiejszą czy trudniejszą?

Witajcie po raz piąty!

Czwarta z kolei ankieta już za nami. Podawaliście w niej swoje ulubione zadanie lub też zadania fabularne i wygłaszaliście swoje sugestie jakie misje powinny się pojawić w grze. Padło 34 odpowiedzi, jedne bardziej szczegółowo opisane, jedne mniej. Jednomyślnie dały nam one jednak do zrozumienia jakich wyzwań oczekujecie od gry najbardziej. Zdecydowana większość z Was chciałaby w grze zadania trudne, wymagające zebrania drużyny jak i myślenia i główkowania nad rozwiązaniem danej misji. Oczekujcie więc cierpliwie nadchodzącej aktualizacji, gdyż postaramy się spełnić Wasze prośby!

Zgodnie z tradycją, jedna wylosowana osoba z odpowiadających zostanie nagrodzona statusem szlacheckim. Postanowiliśmy jednak zmienić troszkę tą tradycję, zwiększając ilość nagród do dwóch siedmiodniowych statusów szlacheckich. Szczęśliwcami zostają Kleikk i my life. Gratulacje! Jednak to nie wszystko, już wkrótce zostaną rozdane nagrody w grze dla tych najbardziej aktywnych z odpowiadających - zachęcam więc do udziału!

Przejdźmy więc do piątego już pytania:
Cytat:
Czy według Ciebie Altaron powinien być grą łatwiejszą czy może trudniejszą? Uzasadnij swoją odpowiedź i zaproponuj co powinno zostać zmienione, aby grę ułatwić/utrudnić.
Nieuzasadnione odpowiedzi będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 21 września. Zapraszam więc do brania udziału w ankiecie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 19-09-13 o 01:59.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Tron jest nieaktywny  
Stare 20-09-13, 01:25   #21
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Moim zdaniem misje dzienne na początku przygody dają za dużo doświadczenia. Praktycznie nic nie grając, tylko robiąc misję wbijamy przynajmniej 1 poziom dziennie. Jest to zdecydowanie za dużo. Przez to w ogóle nie poznajemy zakątków Altaronu.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 20-09-13, 01:50   #22
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Ta Matt 10 lvl magiem tyle można se pozwiedzać , ach zapomniałem że ty biegałeś z wysokopoziomowym blokerem . Nie każdy ma takiego.Co do utrudnien jestem jak najbardziej za i myślę ze nie będzie trudno pogodzić wszystkich bez resetów i innych pomysłów wprowadzając poprostu nowe mobki i respy z nimi na lvl 150+.Wtedy nowi i średni stażem gracze ( jak ja) bedą mieli te same warunki jakie mieli wysokopoziomowi , a ci wysokopoziomowi będą mieli trudniej i ja jak dojde do pułapu 150 lvl też bedę mieć trudniej.Nikt nie będzie pokrzywdzony . Exp i hp obecnych zostawiłbym bez zmian.
Jeszcze taka mała konkluzja.Było sporo tematów o tym że na pvp ludzie za szybko odrabiaja straty robiąc misje dzienne itd.Może ustawcie że za smierć z rąk gracza traci sie ileś tam % wiecej expa niż od mobka?
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma

Ostatnio edytowane przez jaskolaa ; 20-09-13 o 03:47
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 20-09-13, 11:24   #23
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

tak jak inny wyżej wymienili gra powinna być w miarę łatwa z początku i stopniowo coraz trudniejsza
leon jest nieaktywny  
Stare 20-09-13, 16:13   #24
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Jak najbardziej powinien być trudniejszy.
Uhh jest nieaktywny  
Stare 20-09-13, 20:51   #25
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Moja odpowiedź to "Nie mam zdania".
Nie wiem co o tym myśleć.
Aby utrudnić wystaczyłoby zwiększyć ilość expa potrzebnego na lvl i zmniejszyć lota... w ten sposób nowi gracze byliby najmniej pokrzywdzeni. Jednak trochę będą ;/ wszyscy mają teraz dużo kasy, której nowi gracze nie będą w stanie tak łatwo zarobić. Co do strat po śmierci - niech są takie jakie są. Wszyscy wiedzą, że pada się najczęściej nie ze swojej winy. Czemu mam mieć gorzej tylko dlatego że np. mam słabszy internet od innych?
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Stare 21-09-13, 22:53   #26
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Po glebszych przemysleniach i wielu rozmowach uwazam ze zmiany w systemie pvp rozwiaza problemy.

Mysle ze zwiekszenie limitu fragow na rs'a i bana lub dodanie war systemu zalatwi sprawe,
bedzie mozna wiecej zabijac osoby uczstniczace w wojnie, wtedy straty expa stana sie bardziej dotkliwe.

Rozmowa trwa, prawda jest ze lvl mozna odrobic w dosc krotkim czasie, lecz nikt z wyzej wypowiadajacych sie nie wzial pod uwage czasu realnego. Ludzie ktorzy spedzaja b duzo czasu na altaronie odrobia szybko lvl, ale co z ludzmi co spedzaja na grze np 2 lvle dziennie? Dla nich to przyjemnosc poexpic te dwie godzinki, wbic lvl i tak dalej, jak padna to moja 2 dni zycia w plecy (jeden na wbicie lvla, drugi na odrobienie) i mysle ze to wystarczajaco. Dajcie spokoj wiele osob ma rowniez jakies zycie realne i nie wszystko powinno byc brane pod uwage z perspektywy gracza ktory siedzi na altaronie po 8h dziennie, taki gracz napewno nie pracuje, nie uczy sie itd.

Zmniejszajac expa/ loota lub zwiekszajac parametry mobkow spierdolicie zycie niektorych graczy ktorzy ta gre odbieraja jako dobra zabawe a nie jako czesc zycia.

Poza tym pragne zauwazyc ze ludzie maja pieniadze, ale zazwyczaj kasa ta pochodzi z poprzednich etapow gry gdzie z huntu na gwardzistach wyciagalo sie po 300k a nie 100k jak teraz.

Podsumowujac popracowalbym nad systemem pvp/liczba fragow poniewaz wojna wyglada dosc zabawnie a nie kombinowalbym nad expem/stratami.

Szczerze sie przyznam ze jesli cos bedzie kombinowane przy expie to podziekuje za gre, mam rowniez realne zycie a nie po 10h dziennie przeznaczone na expienie.
ordzinal jest nieaktywny  
Stare 21-09-13, 23:02   #27
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał ordzinal Zobacz post
Szczerze sie przyznam ze jesli cos bedzie kombinowane przy expie to podziekuje za gre, mam rowniez realne zycie a nie po 10h dziennie przeznaczone na expienie.
Tylko tutaj nikt nie mówi o tym, że trzeba grać 10h. Po prostu teraz gdzie się nie pójdzie, tam się robi 1kk/h expa a do tego praktycznie wszędzie jest profit.

Odpowiedź na pytanie zawarte w ankiecie jest prosta: Ma być trudniejszy.
1. Zmniejszyć loota itemów oraz ich cenę urbanową
2. Dać możliwość wydania tych talarów co się nazbierały. Proponowałem kiedyś dodanie do jednego z npc możliwości kupna błogosławionego kamyka (?) do kostki transmutacji - koszt 100-200k. Pomysłów jest sporo

Zmuszając ludzi do zbierania miedziaków z potworów, exp sam spadnie. I może usunąć całkowicie info o loocie? To też trochę ograniczy expa.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin