Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-10-12, 17:55  
Zapowiedź - Łatka niekoniecznie październikowa
Trav Trav jest nieaktywny 26-10-12, 17:55

Witajcie! Mówiło się od jakiegoś czasu w różnych miejscach o nadchodzących zmianach w grze, a ja nawet je potwierdzałem. Niestety ważne zajęcia, brak czasu - ot, rzeczywistość - pokazały, że coś, co nazywało się październikową łatką, wyjdzie kilka tygodni później. Wciąż zostało sporo do zrobienia, a ja nie jestem w stanie poświęcić sprawie każdego dnia w tygodniu. No cóż - smutne, ale co zrobić.

Opowiem za to dzisiaj o kilku ze zmian, jakie zostaną wprowadzone. Dotyczą one głównie poprawek w różnych dziedzinach gry w celu jej uprzyjemnienia. To nie będzie właściwie wielka aktualizacja, czego już się można domyślić.

Zmiany dotkną alchemii, przy której znowu grzebaliśmy. Tym razem dokładniej przyjrzano się konkretnym składnikom i posegregowano je wg dostępności tak, by mikstury niższych kręgów były przyrządzane tylko z tych najprostszych ekstraktów. Te zmiany w recepturach mają na celu uproszczenie warzenia mikstur i uczynienie z tego zajęcia bardziej opłacalnego. Zobaczymy co wyjdzie, ale warto również dopowiedzieć, że sam proces zostanie znacznie uproszczony poprzez możliwość tworzenia więcej niż jednego ekstraktu jednym kliknięciem, co każdy alchemik przyzna, że było jedną z bardziej nużących części ich egzaminów.

Składane zestawy ekwipunku zarówno mieszane, jak i w mniejszym stopniu te podstawowe też doczekają się przejrzenia i zmiany bonusów wersji podstawowych i pełnych. Może korzystający z broni dwuręcznej wojownicy uśmiechną się trochę np. na widok trochę większej liczby punktów życia im przyznawanej - choć zestawy łuczników i magów też uległy oku poprawiającego, więc i oni nie zostaną w tyle. Powiem też, że wprowadzone zostaną 4 nowe zestawy mieszane po dwa dla wojownika i łucznika.

Bardzo ważną kwestią szeroko badaną są potwory. Zmiany w łupach przeróżnych przeciwników to chyba największy element tych poprawek, gdyż mało który wróg zostanie nienaruszony po łatce. Z jednego coś się zabiera, innemu się dodaje, żeby uczynić niektóre polowania bardziej opłacalnymi. Zmianom ulegną oczywiście ceny wypadających przedmiotów, a na pewno dodane zostanie co najmniej kilka możliwości sprzedaży pewnych interesujących obiektów, jakie wcześniej mogły zalegać depozyt lub podłogę domu. Ponadto niejedno miejsce polowań doczeka się poszerzenia, a znajdą się też jakieś całkiem nowe. Uważni obserwatorzy śledzący dyskusje na forum mogą nawet się domyślić jednej poważnej zmiany pewnej grupy przeciwników. :)

Zapytacie pewnie co z profesjami, czarami, walką? Co w tej kwestii? Odpowiem, że zmian tu będzie niemało, a przynajmniej mam taką nadzieję. Muszę zaznaczyć, że doceniamy Wasze sugestie w tym temacie, jakie pojawiały się i pojawiają na forum propozycji. Nie jestem osobiście typem odpowiadającego komentatora, ale czytam bez wątpienia. I notuję. Pewne tematy wskazują bardzo rozsądne rozwiązania konkretnych problemów nękających subprofesje, opłacalność czarów (czy wręcz możliwość ich używania przez takich, a nie takich graczy) i siłę postaci, więc na pewno zostaną wzięte pod uwagę i rozważone. Tyle póki co powiem.

Czy to wszystko zatem? Czy łatka, która miała być październikową, ale nie będzie, zajmie się jedynie poprawkami? Żadnych zadań nowych?
No... Niezupełnie.

Życzę miłej gry w imieniu swoim i ekipy Altaronu. Liczę, że wspólnie doczekamy się tych zmian!

PS. Zapraszam za tydzień, gdy początek miesiąca przyniesie pewne drobne wydarzenie. Starzy wyjadacze pamiętają.

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 21759
Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-11-12, 21:49   #41
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

tylko lata ;)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-12-12, 19:59   #42
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

"Zapowiedź - Łatka niekoniecznie Listopadowa"
Trudno, ale wolę poczekać, by łatka była w 100% dopracowana, niż tak jak w tibii, mają termin, do którego muszą się stosować, przez co ich upy są niedopracowane i pełne błędów...
Może zdradzilibyście jakieś dodatkowe informacje na temat łatki. :)
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin