Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-12-16, 23:58   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Godfryda Czarnego oraz Respiratora.
Godfryd zasłużył się swoim klimatycznym podejściem do rozgrywki, które wielce szanujemy. Respirator zaś, jeszcze jako Robin Hood, zawsze sprzyjał Hertagonowi na innych serwerach i cieszymy się na myśl o przyjęciu go w nasze szeregi.

Zostają oni przyjęci na okres próbny podczas którego tradycyjnie to Wy, dzielna społeczności Altaronu, będziecie mieli czas na zgłaszanie swoich uwag

Kandydatura Ripo wciąż pozostaje bez rozstrzygnięcia. Na ten moment znamy tego łucznika zbyt mało, by podejmować jakiekolwiek decyzje. Rozstrzygnięcie nastąpi, gdy wieści o jego dokonaniach dotrą do członków Hertagonu. Jak to osiągnąć? Cóż! Pomagać? Handlować? Terroryzować? Rozmawiać? Na podstawie tego, co usłyszymy, wspólnie podejmiemy decyzję.

Kandydatura osoby imieniem King Kleb's zostaje odrzucona ze względu na brak aktywności oraz brak pozytywnej rozpoznawalności osoby wśród członków.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Gildia Hertagon, już tradycyjnie, zakupiła rezydencję "Ustronie". Położona na obrzeżach Neolith, zaraz koło głównego traktu, służyć nam będzie 16 łóżkami, skarbcem, pokojem zgromadzeń, laboratorium, wieżą widokową, kawiarnią i zbrojownią. Bliskość smoczego jeźdźcy jest jej dodatkowym atutem.

Aranżacja wnętrz już wkrótce!

Braci Altarońska,
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Argaryen Dworkin

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 24-12-16 o 00:29
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-16, 00:48   #12
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Serdecznie witamy nowych członków klanu!
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-16, 20:19   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

-Wiek:17

-Profesja oraz subprofesje:Mag Ele Duch / Duch Ele różnie bywa

-Imię Twojej postaci: Rahilux z Amardan

-Poziom postaci: Aktualnie 18 ale jestem kozak i wbije większy

-Doświadczenie w grze: 5 lat

-Czy posiadasz mikrofon: Tak

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Ponieważ lubię grać w grupie, jestem RPG na 100% (Licor rządzi), pomagam graczom, służę radą, czego więcej chcieć?

Ukryty tekst:
(Westu pamiętasz Smoczy Tasak XD?)


Na przekupienie dodam że oferuje darmowe starter packi na licor jakbym dołączył do HTG wszystkim jego członkom XD

-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe:
Ukryty tekst:
nie chciało mi się :v
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-12-16, 11:11   #14
Polcio
Doradca
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 19
Domyślnie

-Wiek:25
-Profesja oraz subprofesje: zwiadek najprawdopodobniej będzie duch/ele
-Imię Twojej postaci: Lucek
-Poziom postaci: 12
-Doświadczenie w grze: hmm, chyba już 4 lata, na non-pvp miałem nicki Polcio/Hall/Hobe
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: samotne granie w ciszy jest nudne, liczę na miła atmosferę i wspólne expy
Polcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-12-16, 12:18   #15
jutest
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 16
Domyślnie

Wiek: 19
Profesja oraz subprofesje: Wojownik duch/ele 1h
Imię Twojej postaci: Mips
Poziom postaci: 10
Doświadczenie w grze: 4 lata na non
Czy posiadasz mikrofon: tak
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: liczę na wspólną, przyjemną grę, za jakiś czas może i uda się zabić jakiegoś bosa? :)
jutest jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-12-16, 02:19   #16
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał ??xD Zobacz post
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Ci, którzy mają wiedzieć, wiedzą ;)


no ładnie się przedstawiłeś

ja na przykład nie wiem, a jako członek Hertagon chyba należy mi się informacja o tym, z kim będę obcował podczas samotnych wieczórów!
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-12-16, 15:29   #17
dawidek22
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 1
Domyślnie

Wiek: 17
Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca nekro/ele
Imię Twojej postaci: Jimmy Zawodowiec
Poziom postaci: 10
Doświadczenie w grze: 4 lata na pvp jak i na n-pvp
Czy posiadasz mikrofon: tak
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Od zawsze lubiłem grę w teamie, liczę na wspólna i przyjemną grę, wiele wspólnych huntów, pomoc, i chęć dalszego rozwijania postaci razem w teamie.
dawidek22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-12-16, 17:02   #18
Mroczny Janusz
 
Avatar Mroczny Janusz
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 10
Domyślnie Podanie Midnight.

Witajcie przyjaciele !

Nazywam się Daniel.
Mam 24 lata i mieszkam w mieście królów Polski.

Moja postać zwie się Midnight
Obecnie posiadam 49 lvl Czarodziej Duchowny, w niedalekiej przyszłości alchemik.

Moje doświadczenie w grze na Altaronie jest średnie, grałem na każdej edycji osiągając 80-90 lvle lecz nigdy nie znalazłem grupy ludzi z którą mógłbym kontynuować swoją przygodę. Gra samemu niestety szybko się nudzi.

Oczywiście posiadam mikrofon

Chciałbym poznać grupę aktywnych graczy z którymi mógłbym spędzać długie godziny na wspólnych rozmowach i polowaniach. Poczuć cudowny klimat RPG Altaronu.

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.

Pozdrawiam,

Midnight.
Mroczny Janusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-16, 01:09   #19
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Rahiluxa z Amardan, za niezmiennie RPGowe podejście do rozgrywki, zaangażowanie i upór w staraniach, Lucka i Mipsa za pozytywne wrażenie, jakie wywarli na członkach Hertagonu jeszcze podczas gry na serwerze non-pvp. Będziemy dumni mogąc Was gościć w naszych szeregach!

Społeczności Altaronu! Gracze Ci zostają przy na okres próbny, podczas którego tradycyjnie będziecie mieli czas na zgłaszanie swoich uwag

Kandydatura Ripo zostaje odrzucona ze względu na zbyt małą rozpoznawalność i brak starań o zmianę tego stanu rzeczy.

Kandydatury pozostałych ochotników zostaną rozpatrzone na dniach. Chcieliśmy zaznaczyć, że w rozpatrzeniu podań bardzo pomaga nam Wasza aktywność, pozytywna rozpoznawalność i kontakt z Waszej strony. Nie przyjmujemy do gildii osób, o których niewiele jesteśmy w stanie się dowiedzieć

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Ostatnio informowałem Was o zakupieniu przez nas tradycyjnego miejsca spotkań gildii Hertagon - Rezydencji Ustronie.

Dalej trwa jego urządzanie, jednak jedno z ważniejszych pomieszczeń - zbrojownia - zostało już ukończone.


Jeżeli chcecie pomóc nowym graczom, teraźniejszym lub przyszłym, przesyłajcie niepotrzebny Wam już ekwipunek/materiały/przedmioty do misji na adres Dworkin/Neolith.

Zebrane w ten sposób zasoby członkowie Hertagonu będą rozdysponowywać pośród zgłaszających się na czacie gry początkujących i potrzebujących. Schemat ten świetnie sprawdzał się na serwerze non-pvp. Mamy nadzieję, że sprawdzi się i tutaj!

Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-16, 10:42   #20
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

W związku z brakiem kontaktu ze strony Respiratora zaproszenie zostaje tymczasowo anulowane. Zapraszamy do kontaktu na forum bądź w grze.

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 28-12-16 o 17:28
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin