Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-18, 15:28   #31
Psimeek
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 2
Domyślnie

przed chwilą kładłem się spać z klingą i mieczem. Loguje się 5 min później a klingi nie ma??? Kto był tak bezczelny zeby zabrać przedmiot z cudzego domu? Niedosyć że kupiłem sobie pacca na 3 dni, zapłaciłem za domek TO KTOŚ UKRADŁ MI MÓJ PRZEDMIOT!! DO REKLAMACJI!!! HOTEL NIE JEST BEZPIECZNY NA LICORZE!!


https://ifotos.pl/z/qwhrhwe/


btw; przyzna się ktoś? :)


Jak coś admin to gapa bo nie wziął miecza (22 atk) a tego na licorze też się nie da zdobyć... złodzieje...


PS: Hotel archibalda do reklamacji. Nie macie prawa wchodzić do cudzego domu bez pozwolenia.




Achhhh Catthon wziął jeszcze miecz :D myślał że nie zauważę jak będzie na niewidocznym.

Ostatnio edytowane przez Psimeek ; 04-11-18 o 16:01
Psimeek jest nieaktywny  
Stare 04-11-18, 22:05   #32
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Gwoli wyjaśnienia:

Gracz Psimgoth pod Aliastami Yeviin, Psimgoth, Wojownik Chaosu nielegalnie przeniósł przedmioty z Kontynentu na Archipelag. Zamiast niezwłocznie zgłosić błąd (co prawdopodobnie zostałoby nagrodzone), na forum przyznał się do wykorzystania błędu i oferował oddawanie nielegalnie pozyskanych przedmiotów innym graczom, namawiając ich do łamania regulaminu poprzez korzystanie z nielegalnie pozyskanych przedmiotów (co również jest karalne na jego mocy).

W dniu dzisiejszym dodatkowo rozpowszechniał wśród graczy Archipelagu ukryte wcześniej nielegalnie pozyskane przedmioty, przyznając się do tego w tematach na forum (skasowanych) stworzonych przez konta Psimgoth i Psimek. Dostaliśmy zgłoszenie, iż przedmioty te rozpowszechniała m.in. postać Yeviin. Dlatego też konto Psimek zostanie usunięte (zamieszane bezpośrednio zarówno w grze, jak i na forum), konto Psimgoth nagrodzone 30-dniowym banem, zaś postać Yeviin nagrodzone banami (odpowiednio 30 i 7 dni).

W dniu dzisiejszym po rozpowszechnieniu przedmiotów nielegalnie pozyskane przedmioty zostały częściowo odebrane lub usunięte w grze - w tym królewska klinga, miecz, szczerbiec, które od początku nie powinny się znaleźć na Archipelagu. To spowodowało zniknięcie tych przedmiotów z wykupionego pokoju (przez postać Wyspiarz Psimek) oraz innych lokalizacji.

Wszystkie pozostałe przeniesione przedmioty zostaną usunięte w dniu jutrzejszym, co może skutkować krótką przerwą techniczną w godzinach porannych.

Chętnie rozmawiamy o błędach i staramy się rozmawiać także na trudne tematy, ale nie w ten sposób. Z szacunku dla swojego i innych czasu.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin