Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-01-19, 17:36   #81
Stillerek
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 47
Domyślnie

Dla mnie osobiście ocalić Altaron może jedna rzecz. Tłumaczenie na angielski i to wszystko. Nie trzeba żadnego sezonowego, SMS shopa nic tylko wersja dla obcych.
Stillerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 20:59   #82
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Aj, za Mervakisa to było ^^

Co do tematu, zamiast bitewnego setu/złotego, do sms shopa dodałbym jakiś nowy set np na 70-80 poziom dla woja oraz maga :), nie dało by się go sprzedać do żadnego npc. Temat inflacji zamknięty, Levi uśmiechnięty.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 22:27   #83
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

To przydatny temat. Jeżeli chcecie rozmawiać o serwerze sezonowym i dzielić się cennymi przemyśleniami na jego temat, to róbcie to przy zachowaniu minimum kultury.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 03:21   #84
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema
Wam, czyli mi. Ja oddam te 28-30kk expa i dalej bd top jeden, twój warunek ci nie pomaga. Jeden do jeden jest absurdalny ponieważ mozecie gromadzic tam niewyobrażalne majątki. Ekonomia dopiero by umarła gdybyście nagle wnieśli te talary i chcieli szybko coś kupić. Nie było mnie tam, ale nigdy nie słyszałem o biedzie, a wielokrotnie słyszałem że każdy miał na waste, a wasz top jeden nawet nie zbierał loota(tak z opowieści). Sezonowy byłby bańka ochronną przed rozpoczęciem normalnej gry.

Chcecie ciągnąć sezonowy na nieograniczony czas, bo ludziom nie chce się tracić czasu, kiedy pisałem przy starcie sezonowego każdemu z was z kim rozmawialem, to mowiliscie że tam się macie tylko bić i grac nowy sezon i to miała być frajda. Pytam się wobec tego, nie chcecie już grać trzy miesiące, to nie jest frajda?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 11:28   #85
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Ja mam takie pytanie z innej beczki bo nie wiem o czym ten temat, bedzie ten obiecany i dlugo wyczekiwany updejt czy to juz nieaktualne?
Ps. Fasol wzialbys sie za uczciwa robotę a nie jakies sms shopy proponujesz, puknij sie w ten pusty leb
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 12:03   #86
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

A nie uważacie, że altaron stał się po prostu trochę za wolny? i stąd potrzeba na serwer z expem x2 lotem x2, po prostu gdy nie martwisz się zbytnio niczym, przyjemniej się gra! Pamiętam czasy gdy z ochotą wszyscy wbijaliśmy 200 lvle+ na serwerze pvp. Może ludzie się zmienili, a może chodzi o to że dla dużej ilości osób kontent obecny Altaronu trochę jest za trudny. Zamiast serwera sezonowego, po prostu otworzyć razem z update serwer z expem x2, lotem x1,5 (a żeby zbierać lota trzeba było).
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 12:09   #87
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

makmej czego nie rozumiesz? exp jest dopasowany do tresci, gram w gronie nowych graczy i oni nie chca poznac wszystkiego od razu... wyzwania sa potrzebne. Wiekszosc graczy z topki cPvP narzeka że dla nich kontent ie skonczyl, że nie ma na co juz chodzic, albo to co jest alternatywa jest nieoplacalne. Twoja propozycja sprawia że gracz szybko przejdzie grę i pozna wszystko bez większego wysiłku. Nie po to stopniowo altaron był utrudniany by teraz wrócić na powrót do czasów kiedy biło się wszystko bez wysiłku, a później z nudów robiło wojny, od tego jest serv spvp...


P.s.
Jeśli chcesz takiej gry jak piszesz to weź inna profesje, najlepiej duch ele bo wybrałeś najtrudniejszy start i może stad Twoja irytacja.

Przypomnę stary mem:

__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 19-01-19 o 12:19
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 12:21   #88
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Nie napisałem nic o resecie waszego serwera, niech sobie istnieje, nie mam nic do niego. Update - nowy serwer, tylko tyle. Nie wiem po co wszyscy się spinają o to żeby za wszelką cenę resetować istniejące community. Niech sobie istnieje, na pewno znajdą się gracze którzy będą na nim grać.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 12:30   #89
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Gdzie ja Ci resety wypominam? Czytasz ze zrozumieniem? Nikt nie każe Ci iść na najtrudniejsze potwory.. wybrałeś zła profesje pod to czego oczekujesz, zmień i spróbuj innej... Rycerz nekromanta alchemik pewnie pod 2h to kiepski pomysł na poczatek.. to dobre połaczenie dla 2 postaci jak sie czegoś dorobisz, a ta w wolnych chwilach skillowales. Polecam duch-ele i Ci przejdzie. Altaron od poczatku miał założenie być trudny, a ty chcesz to zmienić. Jego magia sa wyzwania które czychaja gracza, a nie ułatwić wszystko byś w 200h mógł zakończyć grę. To RPG na dłuższy czas, na kilka wieczorów możesz wybrać się na inne OTSy, a jak Ci sie znudzi wrócić i miesiacami odkrywać altarony.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-01-19, 13:17   #90
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Ziomek, gram na Altaronie od początku jego istnienia, grałem wszystkimi postaciami i wszystkimi kombinacjami. To co napisałem to moja luźna propozycja, jak WG MNIE powinien wyglądać kolejny start nowego serwera. Nie każe mi iść na najtrudniejsze potwory? To co mam klepać kościane do końca moich dni? Na team hunt mnie nikt nie weźmie ( grając ele duch 1h ) bo tankować może każdy? Poza tym, to ADMINISTRACJA DECYDUJE w którym kierunku pójdzie Altaron. Jeżeli dalej uważają że Altaron ma być nudny to ich sprawa. KILKA dobrych lat spędziłem na Altaronie i doskonale wiem, że nie jest już to gra na kilka miesięcy.


@TEMAT

Na pewno co bym wprowadził to nowe zestawy, nowy ekwipunek do gry, a ekwipunek który leci z bossów, dał bym rangę tym przedmiotom jako legendarne przy czym wzmocniłbym ich bonusy. (zakładając że top100 graczy gra aktywnie w Altaron zdobycie full seta staje się praktycznie niemożliwe, przez co przydało by się żeby bonus seta był imbastyczny), powprowadzać seciki i na niższych poziomach dla UROZMAICENIA, jak i na wyższych (czyt. 100+) a po to, żeby nasza postać prócz lvla i skilli w jakiś sposób się rozwijała.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin