Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-04-15, 16:55   #1
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie Pkt pvp

http://www.wrzucajfotki.pl/obrazki/normal/LGVO65LZ.png


Jak widać na powyższym ss dostałem pkt pvp, których dostac nie powinienem.
Opis sytuacji - odpaliłem białą czache, osoba którą bilem też mnie zaczeła bić
(i tu powinna pojawić się żółta czacha) zróbcie coś z tym bo to jest że tak powiem huj.we
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:00   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na samej górze widać, że to Pan pierwszy zaatakował, jeżeli Pan pamięta to żółte czaszki pojawiały się wyłącznie, gdy to osoba bez czaszki jako pierwsza zaatakowała kogoś z czaszką.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:01   #3
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Spokojnie perfect, JA zauwazylem ze administracja ma trn temat gleboko w dupie. Naposalem zgloszenie i nawet nikt nie potrafil odpowiedziec. W sumie to nawet lepiej brak niz jakakolwiek od a.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:03   #4
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

No dobra jeśli to tak działa to temat do zamknięcia.

Swoją drogą mogli byście coś wymyślić "ala żółte czaszki"
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:26   #5
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ja też miałem raz sytuację w której dostałem punkty za gracza który pierwszy mnie zaatakował, kiedy ja byłem na skullu. Tylko u mnie to było pewne.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:27   #6
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

yellowki działają dobrze, tylko się nie pokazują.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:33   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Ja też miałem raz sytuację w której dostałem punkty za gracza który pierwszy mnie zaatakował, kiedy ja byłem na skullu. Tylko u mnie to było pewne.
Gdy to się wydarzyło osoby te przybyły na pole bitwy po raz drugi? Czy zaznaczył ich Pan jako pierwszy, zginęli, wrócili i wtedy zostali pokonani po raz drugi?
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 17:52   #8
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dokładnie chodzi o gracza Norweski Ogrodnik, było to tak, że ja przybiegłem na pole bitwy zaznaczając tylko jednego gracza Fasol Krol Albani, w tym momencie drużyna przeciwna zaczęła mnie bić, gdyż widziałem czarne obwódki wokół graczy, później także sprawdzałem komunikaty i to on mnie pierwszy zaatakował, ja nawet go nie przeznaczyłem przed tym.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 18:00   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

W Altaronie pokonanie postaci nie jest równoznaczne z jej przelogowaniem, występuje coś w rodzaju revenge skull (w tibii), który trwa od 1 do 15 minut zależnie od tego czy kogoś zabiliśmy czy tylko zaatakowaliśmy.

Jeżeli podczas walki atakujemy Graczy X, Y, Z (wbijając czaszkę), giną i wracają na pole bitwy, gdy wciąż mamy czaszkę to atakując Nas nie wbijają żółtej czaszki - nie dokonali przelogowania, więc agresorem jest nadal osoba, która w ciągu 15 minut zaatakowała jako 1.

W sytuacji, gdy atakujemy kogoś z czaszką i "wbijamy żółtą czaszkę", osoba ta ginie, to jeżeli po tym wydarzeniu w czasie trwania 15 minut pz wbijemy czaszkę - pokonana wcześniej osoba może Nas atakować bez wbicia żółtej czaszki, gdyż nadal to my jesteśmy agresorem.

Jeżeli wbicie punktów PVP następuje w którejść z powyższych konfiguracji nie jest to błąd.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-04-15, 18:39   #10
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Perfect hunter, punkty słuszne, zacząłeś bić pierwszy, osoba oddawała, zabiłeś, punkty się należą
Z Rekerafim była inna sytuacja, on miał czaszkę, ja zacząłem bić go jako pierwszy, więc powinno tu działać jak na yellowce, w naszym konflikcie to ja byłem agresorem, a w twoim to ty byłeś agresorem, i ty zabiłeś

Wiem, bo też kiedyś zacząłem bić typa, on mi zaczął oddawać, zabiłem go, i normalnie dostałem fraga, żaden bug
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin