Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-12-11, 18:15   #21
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Na początku Altaronu grało po 300 osób , więc jestem pewien że jeśli ogłoszą start nowego serwera to na tym serwerze będzie grać conajmniej 200 osób. Myślę że po updacie mapa będzie ciekawsza i to przyciągnie jeszcze większą ilość nowych graczy.
makmej jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 18:32   #22
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

Stworzenie drugiego świata ,było by bardzo dobrym posunięciem.
Jestem przekonany w Stu procentach ,że grało by przez pierwsze tygodnie ponad 300 graczy.

Tylko trochę mi nie pasuje opcja bez PVP ;/
Chyba ,że PVP było by wprowadzane tylko raz w tygodniu np. co Sobotę od godziny 00:00 do 23:59 :D
Moim zdaniem jest to najlepsza opcja :D
seya jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 18:48   #23
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Nie rozumiem, czemu najlepsza. W ten sposób zabrałbyś ludziom chcącym pograć na nPvP, a którzy nie mają w tygodniu czasu, cały jeden z dwóch wolnych dni. Skoro nie pasuje Ci opcja bez PvP, to kto każe Ci tworzyć postać na takim serwerze? ;)
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 15-12-11, 22:40   #24
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

wspomniałeś hardkor pvp lub non pvp.
jeszcze lepiej!
hardkor pvp= brak red skuli, nagradzanie za zabicie gracza = wysoko poziomowe postacie expiły by sobie przed depozytem, gratulacje pomysłu utworzenia h pvp na jedynym serwie.

to raz. po drugie: gram na świecie PvP bo mi to odpowiada, gram wśród rodaków przez co łatwiej się dogadać, świat pvp drastycznie zmniejsza liczbę Chamów, oszustów i innych.
po za tym nie jest pełny PK, jeżeli dobrze żyjesz z ludźmi to 95 % będzie z tobą żyła dobrze i nie będziesz miał problemów, ja 2x padłem ofiarą PK: raz jeden koleś kończył i lał wszystkich (no niestety) a drugi raz będąc na 21 lvl zaatakowałem 7lvl bo chciałem sprawdzić czy Pk-owanie sprawia przyjemność, lecz przekonałem się że nie bo mnie ubili za to i dowiedziałem się że są ludzie którzy w razie kłopotów pomogą.

reasumując, nie chcę aby aktualny świat został zmieniony pod względem PvP i nie chce chwilowo żeby powstał nowy świat: może zwiększy się liczba graczy, ale zmniejszy się liczba na poszczególnych serwerach i zaczną coraz bardziej pustoszeć.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 17:51   #25
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
hardkor pvp= brak red skuli, nagradzanie za zabicie gracza = wysoko poziomowe postacie expiły by sobie przed depozytem, gratulacje pomysłu utworzenia h pvp na jedynym serwie.
Chyba nie orientujesz się w temacie.
Hardcore pvp - można zabijać innych graczy bez ograniczeń ale nie jest to nagradzane.
Pvp Enforced - można zabijać innych bez ograniczeń + dostaje się expa za gracza.

pozdrawiam
85985 jest nieaktywny  
Stare 16-12-11, 19:57   #26
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
wspomniałeś hardkor pvp lub non pvp.
jeszcze lepiej!
hardkor pvp= brak red skuli, nagradzanie za zabicie gracza = wysoko poziomowe postacie expiły by sobie przed depozytem, gratulacje pomysłu utworzenia h pvp na jedynym serwie.

to raz. po drugie: gram na świecie PvP bo mi to odpowiada, gram wśród rodaków przez co łatwiej się dogadać, świat pvp drastycznie zmniejsza liczbę Chamów, oszustów i innych.
po za tym nie jest pełny PK, jeżeli dobrze żyjesz z ludźmi to 95 % będzie z tobą żyła dobrze i nie będziesz miał problemów, ja 2x padłem ofiarą PK: raz jeden koleś kończył i lał wszystkich (no niestety) a drugi raz będąc na 21 lvl zaatakowałem 7lvl bo chciałem sprawdzić czy Pk-owanie sprawia przyjemność, lecz przekonałem się że nie bo mnie ubili za to i dowiedziałem się że są ludzie którzy w razie kłopotów pomogą.

reasumując, nie chcę aby aktualny świat został zmieniony pod względem PvP i nie chce chwilowo żeby powstał nowy świat: może zwiększy się liczba graczy, ale zmniejszy się liczba na poszczególnych serwerach i zaczną coraz bardziej pustoszeć.
se wybrałeś target 7 lvl, ktory nie ma tawisa, pewnie męczyłeś go jeszcze pod depo. Nie trzeba się było chwalić bo to żenada.
paaaprikos96 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin