Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-02-17, 09:19   #11
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

1. Tak
2. Tak
3. Nie Jakaś inna nagroda niż 5%hp tak
4. Nie Lel musimy mieć gdzie spierdalać hah
5. Tak
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 09:22   #12
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
1. Tak
2. Nie - tam lecą ciekawe rzeczy, które najwyraźniej Wam nie spadły. Da się tam zarobić. 500k bez staminy to ponad 625 ze staminą + szansa na groma / święte nogawice.
3. Nie. Skoro ludzie dają radę zrobić tę misję, to po co im jeszcze kolejny buff ułatwiający rozgrywkę. Misja jest ciekawa, warto ją zrobić dla samej przygody.
4. Tak, chyba że Merv ma jakieś dobre uzasadnienie.
5. Grałem magiem ele alchem na non pvp i grało mi się bardzo dobrze. To fajna profesja, tylko nie w pvp. Gdybym na tych samych zasadach zaczynał dziś grę na non, to wybrałbym ją ponownie.
2. Przyrownaj sobie ten resp do innych expow. Teraz piszesz, ze nie trzeba nic zmieniac po czym pojdziesz tam jedynie zrobic misje i juz tam nie wrocisz. Tutaj nie chodzi o przygody, lecz o zdatnosc tego expa (większe mozliwosci wyboru gdzie pojde expic)

3. Co jest ciekawego w misji ktora byla juz zrobiona i ludzie wiedza co tam jest? Okej ta misja byla fajna na 1 edycji, nowy teren przygoda wow lecimy!!!
Obecnie na zrobienie tej misji wastuje sie jakies 50t a nagrodą jest zaledwie 40pnow. Skoro jest to najtrudniejsza misja i by ja zrobic na 2 edycji przeciwnicy musieli robic to razem to sorka ale chcemy za to konkretnej nagrody. To jest comunity PVP <<<< PVP PVP PVP nie chodzi tutaj o jakies rpg i przygody z ktorych czerpie przyjemnosc jedynie hertagon ktory tej misji nigdy nie zrobi bo przekracza to ich mozliwosci.
Jezeli nic tam nie bedzie zmieniane to nikt sie tam nie bedzie wybierał.

5. Dobrze napisałeś, na NON PVP. Przypominam jest to serwer PVP. Naprawde nie rozumiem dlaczego mowisz, ze cos jest dobre na non pvp. Skoro jest dobre na non to niekoniecznie tutaj. Zreszta pokaz mi kto gra ta profesja??????
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 09:29   #13
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Na non ele-alch ma 135% tabelkowo bodajże z żywiołów. My tu o pvp rozmawiamy, gdzie ele alch ma 105%, a każdy inny mag 100%. W przypadku zwiadów jest 91.5%. Why?

Na praojce obecnie chodzi się tylko misje zrobić. W Altaronie zliczyć expy na hlvl możemy na jednej ręcę, czy to coś złego, że chcemy ich więcej?

No poszedłbym na klasztor duchownych, bo nigdy nie robilem, ale większość z mojego teamu robiła już kilka razy i nie dziwie się im, że nie chcą, bo nagroda nie jest adekwatna do trudności tego questa.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 10:26   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
2. Przyrownaj sobie ten resp do innych expow. Teraz piszesz, ze nie trzeba nic zmieniac po czym pojdziesz tam jedynie zrobic misje i juz tam nie wrocisz. Tutaj nie chodzi o przygody, lecz o zdatnosc tego expa (większe mozliwosci wyboru gdzie pojde expic)

3. Co jest ciekawego w misji ktora byla juz zrobiona i ludzie wiedza co tam jest? Okej ta misja byla fajna na 1 edycji, nowy teren przygoda wow lecimy!!!
Obecnie na zrobienie tej misji wastuje sie jakies 50t a nagrodą jest zaledwie 40pnow. Skoro jest to najtrudniejsza misja i by ja zrobic na 2 edycji przeciwnicy musieli robic to razem to sorka ale chcemy za to konkretnej nagrody. To jest comunity PVP <<<< PVP PVP PVP nie chodzi tutaj o jakies rpg i przygody z ktorych czerpie przyjemnosc jedynie hertagon ktory tej misji nigdy nie zrobi bo przekracza to ich mozliwosci.
Jezeli nic tam nie bedzie zmieniane to nikt sie tam nie bedzie wybierał.

5. Dobrze napisałeś, na NON PVP. Przypominam jest to serwer PVP. Naprawde nie rozumiem dlaczego mowisz, ze cos jest dobre na non pvp. Skoro jest dobre na non to niekoniecznie tutaj. Zreszta pokaz mi kto gra ta profesja??????
Byłem na praojcach kilkadziesiąt razy, solo (jeszcze w 1. edycji) i w teamie i w ogólnym rozrachunku wychodziłem na plus, robiąc jednak stosunkowo niewiele expa. Ale fakt, serwer należy do Was. Jeśli potrzebujecie kolejnego respa do robienia talarów i 800k/h to się nie wtrącam.

3. Sporo jest takich misji w Altaronie, które dają niewiele a zżerają dużo czasu. Jestem przekonany, że chociażby z nudów zrobicie tę misję.
Ale znowu - w kolejny sposób chcecie ułatwić sobie rozgrywkę, podczas gdy kolejna połowa tematów z tego wątku mówi o jej utrudnieniu.

5. Czy mag nekro ele jest lepszy od ele alchem? Z żywiołów nekro ele bije tyle samo, za to ma 5% dmg mniej z obszaru. Niby ma fajniejsze czary, ale z drugiej strony brakuje mu alchemii, która też ma sporo plusów. Moim zdaniem ludzie nie wybierają tej profki, bo nie są do niej przyzwyczajeni i nie kminią nawet tego, co jest w tabelce. Wskazuje na to liczba magów nekro-ele właśnie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 11:24   #15
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nom wszyscy są głupi, a ty jesteś jedyny mądry.

Sporo jest takich misji? Wymień chociaż jedną xD

Z nudów mamy robić questy, a okej;/ I to jest wg ciebie w porządku?

Nekro-ele ma sd z których bije o 30% więcej od ele-alcha, który ma za to 5% więcej od żywiołów tabelkowo. Umiesz liczyć? 5% z 1000 to jest 50. Kolosalna różnica. Nom ele-alch mag jest taki op, że az nikt nim nie gra na pvp.
Nekro-alch zaś ma 10% mniej od żywiołów tabelkowo, ale za to bije o 35% więcej z sd niż ele-alch z pocisków.

W przypadku nekro-ele jeszcze nie dość, że ma wszystkie czary elementalisty to jeszcze efo oreh, paral, dwa razy lepszą i dłuższą aurę. ;]

Duchowny-ele/alch za to ma sio, tapen tawisa, speeda, aure życia. Rozumiesz już?

Nie, czekaj. Może inaczej. Co ty na to, jak zabierzemy Ci efo oreh, sd, parala i za to damy 5% więcej dmg tabelkowo?

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 06-02-17 o 11:42
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 15:35   #16
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Cytat:
3. Co jest ciekawego w misji ktora byla juz zrobiona i ludzie wiedza co tam jest? Okej ta misja byla fajna na 1 edycji, nowy teren przygoda wow lecimy!!!
Obecnie na zrobienie tej misji wastuje sie jakies 50t a nagrodą jest zaledwie 40pnow. Skoro jest to najtrudniejsza misja i by ja zrobic na 2 edycji przeciwnicy musieli robic to razem to sorka ale chcemy za to konkretnej nagrody. To jest comunity PVP <<<< PVP PVP PVP nie chodzi tutaj o jakies rpg i przygody z ktorych czerpie przyjemnosc jedynie hertagon ktory tej misji nigdy nie zrobi bo przekracza to ich mozliwosci.
Jezeli nic tam nie bedzie zmieniane to nikt sie tam nie bedzie wybierał.
Misja jest RPG, to niech jest RPG. Kto ci każe ją robić?

@topic:
1 - tak
2- tak
3 - nie
4 - pomijam
5 - nie
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 15:54   #17
Polcio
Doradca
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 19
Domyślnie

1. tak

2. tak

3.tak
Nie rozumiem czemu nie można dać interesującej nagrody na koniec tej misji, nie widzę sprzeczności RPG z nagrodą, w takim razie można usunąć nagrody ze wszystkich pozostałych, można robić dla samej zabawy

4. nie mam zdania

5. jestem na tak, chociaż myślę, że balans postaci nie wyjdzie i za chwile będzie trzeba zmieniać dmg u wszystkich subprofesji magów
Polcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-02-17, 19:03   #18
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

1. Tak
2. Exp w dół, buła w dół, loot zostawić. Mniej expa, mniejsze waste, większy profit, albo wyrzucić z nich święte legi i podnieść resztę loota :)
3. Powinna być jakaś nagroda za klasztor, może to być 5% hp, może coś innego.
4. W ogóle zmienić ten fragment mapy, usunąć pzta, tpka i zrobić tam zwykły stack, według mnie przynajmniej :)
5. Jestem na nie, tylko dlatego że już dość późno na taką zmianę.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-17, 11:46   #19
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

5x tak. Ja bym magowi dal burst arrowy jak to bylo na starej tibi ktore moze uzywac tylko alchemik i obrazenia zalezalyby od mlvl i do tego jakies UE/morthur ktore naprawde boli. Chce widziec w pvp latajace UE/morthury.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 07-02-17 o 12:05
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-17, 11:54   #20
nevonsky
 
Avatar nevonsky
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 77
Domyślnie

1- Tak
2- Tak
3- Tak
4- Tak
5- Tak
__________________
21:08 Hipolita: Smoczki! Najwspanialsze i najukochańsze! Najmilusie! Czerwone, zielone, bagienne... Wszystkie! Ach!
nevonsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin