Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-03-12, 22:47   #11
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Parmezan Zobacz post
Nie piszę ze swojego głównego konta (zostało zbanowane z powodu mojego zamiłowania do fotografii), natomiast w odniesieniu do dzisiejszej sytuacji mam coś konstruktywnego do powiedzenia.
Dziś w godzinach przedpołudniowych uciąłem sobie krótką pogawędkę z graczem Juju Czarodziejka.
Od jakiegoś czasu gracz ten zdawał się być nad wyraz "wyszczekany".
Na moich oczach straszył innych graczy huntem od gildii Red Rose.
W dniu dzisiejszym biegał po depo i pytał przypadkowych graczy czy przypadkiem nie są graczem Godzio.
Godzio jest naszym kolegą, który nie bierze udziału w wojnie. Tak również mamy kolegów, którzy nie są zainteresowani udziałem w wojnie.
Zapytałem więc o co chodzi. Odpowiedź była zdumiewająca. "bo albo płaci 30k albo ma hunta od Red Rose".
Zapytałem więc o co poszło; a poszło o noob chara juju czarodziejki który wszedł na resp krasnali.
Przez blisko pół godziny tłumaczyłem Juju Czarodziejce aby nie atakował Godzia wraz z członkami klanu, bo skończy się to naszą interwencją.
Prosiłem żeby załatwili to między sobą; bez osób trzecich.
W odpowiedzi usłyszałem groźbę: "wtedy dojdziemy do collegium".
Nie muszę chyba tłumaczyć jak groteskowe się to wydało.
Po powrocie do domu dowiedziałem się, że wraz z trzema innymi członkami klanu Red Rose, Juju Czarodziejka zabił Godzia, co jak uprzedzałem spotkało się z interwencją jego kolegów.
Nie jest to powód dla którego mielibyście rezygnować z gry.
Graczy, którzy zachowują neutralność nie zabijamy.

Pozdrawiam, Ormo
Ojej, biedny ten Godzio, napewno za free chca go huncic :(
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-03-12, 23:00   #12
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Lila nie odchodź, nie pozwalam =*
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 01:15   #13
darkside
 
Avatar darkside
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Dzięki wojnie na serwerze zaczyna grać coraz więcej ludzi. Mało tego. Zaczyna tu działać ten sam efekt co na starej tibi. Chodzi mi tu o to że gracze ściągają na Altaron swoich znajomych, braci, kuzynów i to właśnie dlatego że Altaron jest najbardziej podobny do starej tibi pod względem pvp i trudności rozgrywki (wysokie straty poniesione śmiercią postaci, trudność w zdobywaniu pieniędzy i doświadczenia, wysoka cena blesów etc) Co chwile jak się pytam kogoś z nowych graczy dlaczego tu grają to mówia że względu na stare pvp. Nie rzadko podczas rozmowy okazuje się że taki nowy gracz ma tu już sciągnietych swoich znajomych. Będzie tu grało o wiele więcej ludzi którzy będą tutaj ściągać swoich znajomych. Pytanie jest dlaczego dopiero teraz gracze zaczynają na poważnie traktować Altaron że aż zaczeli namawiać do gry swoich znajomych? Niestety Altaron POWOLI wyrabia sobie swoją marke. Powoli dlatego że mało kto wie o Altaronie (słaba reklama) a także cała otoczka jest słaba (jak strona internetowa) i prawie każdy nowy gracz myśli że jest to kolejny OTS zrobiony przez dzieciaka który padnie po paru dniach. Aktualnie za Altaronem głównie przemawia to że stoi prawie rok czasu (aktualnie bez crashów) a także to że trwa tu nieustannie wojna (jest tu exp 1x a ludzie i tak pomimo tego że padają na wojnie graja dalej więc to o czymś świadczy)

Jeżeli wy odchodzicie bo zabijają wam członków gildi to znaczy że nie potraficie sobie tutaj poradzić. W sumie niewiem wogóle z czym sobie tu musicie radzić jak na Altaronie prawie wogóle niema PA. Specjalnie pozwalamy neutralnym gildią funkcjonować aby na Altaronie działo się coś więcej niż tylko wojna. To że wam zabili jedna czy dwie osoby z gildi to jest powód do płaczu? A zróbcie coś z tym. Może rozmowa z liderem jednej czy drugiej gildi by coś załatwiła? Niestety jężeli rzeczywiście jesteście zdecydowania aby odejść to powiem szczerze żę niewiem gdzie. Jedynie na Altaronie mogliście normalnie pograć ze względu na to że nikt tu nie botuje i tak jak powiedziałem wcześniej z każdym można się dogadać.

Edit: To że Altaron działa już przez rok powinno być gdzieś w odpowiedni sposób przedstawione nowym graczom. To naprawde jest istotne.

Ostatnio edytowane przez darkside ; 03-03-12 o 01:39
darkside jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 09:49   #14
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Cytat:
Napisał Parmezan Zobacz post
Nie piszę ze swojego głównego konta (zostało zbanowane z powodu mojego zamiłowania do fotografii), natomiast w odniesieniu do dzisiejszej sytuacji mam coś konstruktywnego do powiedzenia.
Dziś w godzinach przedpołudniowych uciąłem sobie krótką pogawędkę z graczem Juju Czarodziejka.
Od jakiegoś czasu gracz ten zdawał się być nad wyraz "wyszczekany".
Na moich oczach straszył innych graczy huntem od gildii Red Rose.
W dniu dzisiejszym biegał po depo i pytał przypadkowych graczy czy przypadkiem nie są graczem Godzio.
Godzio jest naszym kolegą, który nie bierze udziału w wojnie. Tak również mamy kolegów, którzy nie są zainteresowani udziałem w wojnie.
Zapytałem więc o co chodzi. Odpowiedź była zdumiewająca. "bo albo płaci 30k albo ma hunta od Red Rose".
Zapytałem więc o co poszło; a poszło o noob chara juju czarodziejki który wszedł na resp krasnali.
Przez blisko pół godziny tłumaczyłem Juju Czarodziejce aby nie atakował Godzia wraz z członkami klanu, bo skończy się to naszą interwencją.
Prosiłem żeby załatwili to między sobą; bez osób trzecich.
W odpowiedzi usłyszałem groźbę: "wtedy dojdziemy do collegium".
Nie muszę chyba tłumaczyć jak groteskowe się to wydało.
Po powrocie do domu dowiedziałem się, że wraz z trzema innymi członkami klanu Red Rose, Juju Czarodziejka zabił Godzia, co jak uprzedzałem spotkało się z interwencją jego kolegów.
Nie jest to powód dla którego mielibyście rezygnować z gry.
Graczy, którzy zachowują neutralność nie zabijamy.

Pozdrawiam, Ormo
Nie to nie jest powód, odeszliśmy już kilka dni wcześniej. A co do tego Godzia, on zaatakował kolegi noob chara na co przyszli koledzy z RR i pomogli go zabić. Taka sama sytuacja, przyszli Godzia koledzy i zabili naszych. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Lila nie odchodź, nie pozwalam =*
Niestety bez moich najlepszych znajomych nie wyobrażam sobie tutaj gry :)

Co do tego co napisał darkside, mi się raczej wydaje, że tutaj robią nowe postacie ciągle ci sami gracze, ale to tylko moje przypuszczenia.
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 10:21   #15
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Szkoda :/ Życzę powodzenia. Jeśli to wszystko będzie szło dalej w tą stronę, ta gra zamieni się w war OTS, czy taka była idea twórców gry? Chyba nie.

Pozdrawiam Thorgerder
Thorgerder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 10:37   #16
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thorgerder Zobacz post
Szkoda :/ Życzę powodzenia. Jeśli to wszystko będzie szło dalej w tą stronę, ta gra zamieni się w war OTS, czy taka była idea twórców gry? Chyba nie.

Pozdrawiam Thorgerder

to ty chyba war ots nie widziałeś
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 11:15   #17
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Temat a la "Administracjo! Tu jesteśmy! Jesteśmy krzywdzeni pomóżcie nam". Nie dziwie się wam, że odchodzicie i w sumie gratuluje wyboru, bo tylko będziecie się męczyć tutaj. Jesteście gildią non-pvp, i to było pewne, że dojdzie do zgrzytów, miedzy wami a gildiami walczącymi
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 11:36   #18
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

@darkside czysta prawda

@ rr powodzenia! :)

Samna :) http://www.youtube.com/watch?v=sWLMZIsp6sA

kojarzysz ?
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 12:47   #19
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał Parmezan Zobacz post
Nie piszę ze swojego głównego konta (zostało zbanowane z powodu mojego zamiłowania do fotografii), natomiast w odniesieniu do dzisiejszej sytuacji mam coś konstruktywnego do powiedzenia.
Dziś w godzinach przedpołudniowych uciąłem sobie krótką pogawędkę z graczem Juju Czarodziejka.
Od jakiegoś czasu gracz ten zdawał się być nad wyraz "wyszczekany".
Na moich oczach straszył innych graczy huntem od gildii Red Rose.
W dniu dzisiejszym biegał po depo i pytał przypadkowych graczy czy przypadkiem nie są graczem Godzio.
Godzio jest naszym kolegą, który nie bierze udziału w wojnie. Tak również mamy kolegów, którzy nie są zainteresowani udziałem w wojnie.
Zapytałem więc o co chodzi. Odpowiedź była zdumiewająca. "bo albo płaci 30k albo ma hunta od Red Rose".
Zapytałem więc o co poszło; a poszło o noob chara juju czarodziejki który wszedł na resp krasnali.
Przez blisko pół godziny tłumaczyłem Juju Czarodziejce aby nie atakował Godzia wraz z członkami klanu, bo skończy się to naszą interwencją.
Prosiłem żeby załatwili to między sobą; bez osób trzecich.
W odpowiedzi usłyszałem groźbę: "wtedy dojdziemy do collegium".
Nie muszę chyba tłumaczyć jak groteskowe się to wydało.
Po powrocie do domu dowiedziałem się, że wraz z trzema innymi członkami klanu Red Rose, Juju Czarodziejka zabił Godzia, co jak uprzedzałem spotkało się z interwencją jego kolegów.
Nie jest to powód dla którego mielibyście rezygnować z gry.
Graczy, którzy zachowują neutralność nie zabijamy.

Pozdrawiam, Ormo
emmm.. to nie jest temat o Juju i o tym, co się wydarzyło wczoraj tak wgl ;p

Cytat:
Napisał dedereq Zobacz post
Siema Kamil :]
siema suchy xD nie obczajam

Cytat:
Napisał Lila Zobacz post
Nie to nie jest powód, odeszliśmy już kilka dni wcześniej. A co do tego Godzia, on zaatakował kolegi noob chara na co przyszli koledzy z RR i pomogli go zabić. Taka sama sytuacja, przyszli Godzia koledzy i zabili naszych. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.


Niestety bez moich najlepszych znajomych nie wyobrażam sobie tutaj gry :)

Co do tego co napisał darkside, mi się raczej wydaje, że tutaj robią nowe postacie ciągle ci sami gracze, ale to tylko moje przypuszczenia.
Dokładnie Lila, Zgadzam się w 100%. Moim zdaniem chary które są tworzone to przez tych samych graczy, 2 - jeśli przez nowych to tylko znajomi tych którzy uczestniczą w wojnie i chcą trochę komuś pocisnąć w walce, 3 - rozmawiałam z paroma nowymi osobami, którym pomogłam trochę na początku i ich reakcja na to wszystko była taka "jeśli wejdzie się już w klimat altaronu widać, że podchodzi on bardziej pod war otsa, a nie rpg" tudzież "skoro połowa waszego klanu z takimi lvl'ami odchodzi my tym bardziej nie mamy tu czego szukać" albo "dobiłem do 30 lvl i padłem za to, że jestem bez klanu" Oo

Bez najlepszych znajomych moja gra również nie ma tu sensu.


Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Temat a la "Administracjo! Tu jesteśmy! Jesteśmy krzywdzeni pomóżcie nam". Nie dziwie się wam, że odchodzicie i w sumie gratuluje wyboru, bo tylko będziecie się męczyć tutaj. Jesteście gildią non-pvp, i to było pewne, że dojdzie do zgrzytów, miedzy wami a gildiami walczącymi
A do kogo mam się zwrócić z problemem, który mam tutaj nie tylko ja, ale większość osób nie biorących udział w wojnie? Są tacy, którzy tego nie powiedzą głośno bo się czegoś boją, a są tacy którzy to co myślą, mówią.
Wiadome było, że dojdzie do zgrzytów, bo ani jedna ani druga strona nie szanowała naszego wyboru, tylko ciągle nas o coś głupio podejrzewał, a fragi na członkach naszego klanu były z powodu "od tak sobie".

Altaron kojarzy mi się z przykładem żaby i wrzątkiem. Jeśli wrzucisz żabę do gorącej wody, to od razu wyskoczy, a jeśli wrzucisz ją do zimnej i będziesz powoli ją podgrzewał - ugotuje się.


Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
kojarzę, kojarzę :D
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 12:53   #20
darkside
 
Avatar darkside
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

@up Niewiesz chyba co to jest War Ots to po pierwsze. Altaron to JEST w 100% serwer RPG zaś serwery CipSoftu już nie dokońca nie będe się rozpisywał oco chodzi.

Po drugie tak jak napisałem wcześniej na Altaronie niema takiego czegoś jak PA. Jakby tu grali ci sami szwedzi co na tibi 7.x to byście wtedy zobaczyli co to jest PA. Na Altaronie rozgrywka jest lajtowa jeżeli nie bierze się udziału w wojnie niewiem oco wy tu płaczecie.



Cytat:
Napisał negrula Zobacz post

A do kogo mam się zwrócić z problemem, który mam tutaj nie tylko ja, ale większość osób nie biorących udział w wojnie? Są tacy, którzy tego nie powiedzą głośno bo się czegoś boją, a są tacy którzy to co myślą, mówią.

Altaron kojarzy mi się z przykładem żaby i wrzątkiem. Jeśli wrzucisz żabę do gorącej wody, to od razu wyskoczy, a jeśli wrzucisz ją do zimnej i będziesz powoli ją podgrzewał - ugotuje się.


WTF?

Ostatnio edytowane przez darkside ; 03-03-12 o 13:00
darkside jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin