Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-02-12, 19:55   #11
Erlonus
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Mi bardzo zależy na powiększeniu mapy powiem tyle to jest max z 15-16dni żeby zrobić dobry kawałek mapy , a nie tak jak administracji guzdra się z tym miesiącami. No i też o tym żeby dodali skały z minerałami i żeby ze skały kilofem dało się zebrać np: rude.
Erlonus jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 19:58   #12
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Widzę że pokolenie specjalistów nam rośnie na forum! Skąd wiecie, ile trwa wprowadzanie konkretnych zmian?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 19:58   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Erlonus Zobacz post
powiem tyle to jest max z 15-16dni żeby zrobić dobry kawałek mapy
ZRÓB! Czekam. Skoro to takie łatwe.
Tron jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 20:04   #14
Erlonus
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Bawiłem się w edytorach i w miarę szybko mi szło robienie sobie gier mapek itp ale nie znam się na tym aż tak bardzo , sory jeśli was obraziłem ale prawda jest taka że zawsze długo czekamy aż wy coś zrobicie ... Nie wiem jak to wygląda z waszej strony ale też pewnie jakis edytor macie.
Erlonus jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 20:11   #15
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Mam nadzieje ze gra bedzie sie rozwijac w dobrym kierunku a niepotrzebne pomysły zostana wywalone, wprowadzenie niekorych pomysłow okaze sie wielka klapa i strata czasu. Pozostaje nam liczyc ze tworcy nas nie zawioda :)
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 20:12   #16
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Erlonus Zobacz post
Nie wiem jak to wygląda z waszej strony ale też pewnie jakis edytor macie.
Właśnie, nie wiesz. By dobrze zrobić mapę potrzeba sporo czasu, podobnie jak na inne zmiany. Wszystko musi być sprawdzone, przetestowane by wyeliminować jak najwięcej błędów. Niestety, to trwa!
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 07:40   #17
Erlonus
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
Domyślnie

Ja na waszym miejscu powiększył bym ekipę , wtedy z tym wszystkim było by szybciej :). Ale się nie mieszam , tak jak mówiłem na ile % któryś z moich pomysłów wejdzie w grę hmm ?
Erlonus jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 10:06   #18
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Erlonus Zobacz post
na ile % któryś z moich pomysłów wejdzie w grę hmm ?
W skali od jednego do dziesięciu jak myślisz nowy i fajny jest twój pomysł? Myślisz, że takie propozycje nie padały?
Tron jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 12:34   #19
Thorgerder
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Wprowadzenie nowych lokacji i powiększenia świata Altaronu to dobry pomysł, natomiast dodawanie nowych profesji i wierzchowców niekoniecznie. Kopiowanie pomysłów z innych gier nie jest dobrym pomysłem, jeżeli istniejąca już alchemia jest głównie wykorzystywana do produkcji bomb, to czy poza paroma osobami ktoś korzystał by ze wszystkich możliwości jakie dają nowe profesje? Odnośnie wierzchowców wg mnie jest to bez sensu. Jeżeli zdobywanie wierzchowców odbywało by się na zasadach podobnych jak w innych grach tego typu, to możliwości pozyskania takiego środka transportu miały by postacie z wyższym poziomem, które i tak poruszają się dość szybko, natomiast postaci z niższym poziomem nie mogły by sobie pozwolić na taki luksus ze względów finansowych, natomiast gdyby były tanie i łatwo dostępne miał by je każdy, co podważa sens ich wprowadzania. Lepiej wg mnie rozwijać inne środki transportu np. smoczych jeźdźców, karawany, żegluga śródlądowa itd.
Thorgerder jest nieaktywny  
Stare 29-02-12, 12:58   #20
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thorgerder Zobacz post
Wprowadzenie nowych lokacji i powiększenia świata Altaronu to dobry pomysł, natomiast dodawanie nowych profesji i wierzchowców niekoniecznie. Kopiowanie pomysłów z innych gier nie jest dobrym pomysłem, jeżeli istniejąca już alchemia jest głównie wykorzystywana do produkcji bomb, to czy poza paroma osobami ktoś korzystał by ze wszystkich możliwości jakie dają nowe profesje? Odnośnie wierzchowców wg mnie jest to bez sensu. Jeżeli zdobywanie wierzchowców odbywało by się na zasadach podobnych jak w innych grach tego typu, to możliwości pozyskania takiego środka transportu miały by postacie z wyższym poziomem, które i tak poruszają się dość szybko, natomiast postaci z niższym poziomem nie mogły by sobie pozwolić na taki luksus ze względów finansowych, natomiast gdyby były tanie i łatwo dostępne miał by je każdy, co podważa sens ich wprowadzania. Lepiej wg mnie rozwijać inne środki transportu np. smoczych jeźdźców, karawany, żegluga śródlądowa itd.
A wlasnie według mnie wprowadzenie profesji jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ gra nie powinna opierać się tylko na expieniu i skillowaniu. Co do mountow tez jestem na nie.
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin