Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-12, 08:19   #21
irwin546
Pomocny
 
Avatar irwin546
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 51
Domyślnie

echo bazaar.
http://www.fallenlondon.com/
Ciekawe, oparte na kartach, dość wciągające, z całkiem niezłym, nietuzinkowym klimatem.
irwin546 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-12, 12:37   #22
Wojcieszy
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 7
Domyślnie

http://www.the-west.pl/?ref=westplay...iteVia=reflink to jest gra o dzikim zachodzie. Masz 4 postacie do wyboru- Poszukiwacz przygód, Robotnik, Żołnierz, Zawadiaka. Możesz budować miasta, zbierać pieniądze, wykonywać zadania, brać udział w bitwach o fort oraz pojedynkować się. Gra jest darmowa.
Zapraszam.

PS. Jeśli zarejestrujecie się przez ten link dostaniecie broń oraz kilka produktów.
__________________
Gram bo lubię :D Gram jeszcze w The-West (s11,bf,ch,dakota). W tibi i na tw mam nick- Wojcieszy
Wojcieszy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-18, 20:49   #23
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Polecam w 100% Świetna, polska gra przeglądarkowa:

https://www.taern.pl/user/Fateweaver/
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-18, 12:27   #24
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawlo182 Zobacz post
Polecam w 100% Świetna, polska gra przeglądarkowa:

https://www.taern.pl/user/Fateweaver/
Ciekawe, wbiłem w ten temat po raz pierwszy, bo chciałem polecić dokładnie Taerna :D genialna gra, gorąco polecam. Bez wydania grosza na grę można sobie świetnie radzić, wystarczy albo poświęcić dużo czasu na farmienie bossów i zleceń, albo być spekulantem giełdowym, czyli kupować tanio, sprzedawać drogo. No ale do tego trzeba dobrze zrozumieć gospodarkę Taerna i danego serwera. A z ciekawości: na jakim świecie grasz? Ja 74 bb na HC :P
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-18, 09:06   #25
kimbo34
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 3
Domyślnie

Fajne gierki :) na nudę idealne :)
__________________
nowoczesne lampy stojące
kimbo34 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-18, 10:34   #26
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Moze nie na przehladarke,ale raczej mowimy o tym samym przeznaczeniu:
Simcity buildit. Super zabija czas. Zawsze jest cos do roboty i interakcja z graczami jest odpowiednio nagradzana. Nie trzeba wydawac ani grosza.

Uniwar - turowa strategia. Polaczenie starcrafta i warhammera (chociaz w wh nke gralem). Irytuje troche oczekiwanie na ruch przeciwnika, ale dzieki temu sami tez mozemy sobie dobe odpoczac jezeli nie mamy ochoty na rozgrywke. Ta gra wymaga jednak od nas ogladania reklam jezelichcemy do czegos dojsc, jednak do paytowin jej daleko, bo kazdy za 20 sekundowa reklame ma to samoco oponent ktory wydal zlotowki.

Obydwie gry sa na telefon.

Jezeli ktos chce lub juz pyka w simcoty to zapraszam do kontaktu.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-18, 11:57   #27
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

Forge of Empire, dostepne takze na androida
tomusex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-18, 12:15   #28
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Ostatnio mi wyskoczyła reklama jakiegoś polskiego MMORPG My Fantasy Online (mfo3.pl). Znalazłam nawet filmik jak ktoś w to gra https://www.youtube.com/watch?v=wTN_H6hSgXg Można obejrzeć, a jak się komuś spodoba to nawet i zagrać.
Margonem już chyba ciekawszy od tego
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-18, 12:26   #29
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Podstawowka-liceum gralem w poprzednika, konkretnie mfo2.
Mialem turkowcow i sporo siedzialem kalkuluja statystyki przeciwnikow i tworzenie swoich w sposob, by ich skutecznie kontrowaly (istnial reset statow). Calkiem zgrabne rankingi mialem i doposcily mnie do testow mfo3 gdy jeszcze byli na etapie "patrz jakie fajne tlo zrobilem".
Mfo2 bylo prosta gra, ale mialo to cos. Nieatety tworcy postanowili "pojsc dalej" i zrobili cos zlozonego, z podobnymi, lecz bardziej rozwinietymi animacjami. Mfo2 porzucili. Jedyny ich uklon w strone graczy takich jak ja - stawiaja servery turowe, trwajace po miesiac czasu, robione typowo pod pvp. Ceny na nim sa duzo nizsze niz byly (za uslugi premium), a rogrywka jest nieco przyspieszona. Nie musze oczywiscie mowic, ze mfo3 przynosi duzo nizszy sk niz przynosilo mfo2, a i graczy maja mniej.
Wystarczylo w odpowiednim momencie przetlumaczyc grw na angielski i sciagnac graczy innych narodowosci, ktorzy tez sa milosnikami staromodnych, prostych rpgow z roznymi konfiguracjami postaci.
@selbo
@altaron?
@serio true story
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin