Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-01-19, 20:12   #191
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bas Zobacz post
Dobra Konrad skończ pierdolić bo cie strach od środka zjada że Ci by chara usuneli. Jeden który się tu chociaż przyznał i miał jaja za wykorzystywanie bugów altaronskich to Eastside i wziął to na klatę a ty dalej wmawiasz piszesz głupoty ojojo ja tylko złotą rybkę wykorzystałem , bym zrzuty robił i pokazywał całe zdarzenia co robiłeś i jaki sposób wykorzystywałeś to byś musiał nowy sprzęt do grania sobie wymienić bo bym ci blokadę zapierdolił nie przez ip śmieszne tylko wpierdolil na każdy podzespół nr seryjne i tyle byś grał na Altaronie.
Były w tej bajce smoki? Cpaj mniej.
Rybke dostałem questem razem z bajamorem w ten sam dzień, zdradzę ci sekret: oddawałem rybki codziennie, a było to długo przed przebugowaniem rybek z sezonowego. Dostalem expa od kumpla, który przestal grac, jest to bug dla was, bug jest bledem w grze, to nie JEST bug.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 20:16   #192
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 20:28   #193
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci
A jak zabijemy bossa ?
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 20:29   #194
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci
Zle napisales ziomek. Powinienes zapytać: Czy jak wbijecie lvl bd mogl isc z wami na bosy?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 21:15   #195
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

nie bedziesz mogl kondziu
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 22:28   #196
Walancik
 
Zarejestrowany: Sty 2019
Postów: 10
Domyślnie

Mam prośbę, niech zaczną się wypowiadać osoby które mają zamiar wbić na sezonowy.
Wyzywacie się od petów,nohandów,a sami nic nie reprezentujecie (Nie do wszystkich).

Więc może zaczniemy "rozmawiać" na rzeczy ,które pomogą w wystartowaniu SPVP a nie pierdolenie?
Walancik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-19, 22:59   #197
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

banujecie na forum nie tych co trzeba, te grzyby prowokują swoim pierniczeniem głupot.

@edit. nie, to co się tu wyhodowało od czasu 'upadku' to już przechodzi wszelkie pojęcie, jak chcecie dbać o dobrą renomę marki to banujcie pół-mózgów na równi z chamami.

Tak, wejdę na sezonowy, kontakt tel Hektor.
Ezzak, szykuj dla mnie 'pakiet gofra' z trzciny cukrowej.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 24-01-19 o 23:06
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 00:07   #198
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Dobry pomysł, zacznijmy od ankiety, żeby każdy mogl się opowiedzieć czy wgle wbije na sezonowy. Może się okazac ze wcale nie będzie potrzeby jego otwierania...
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 07:53   #199
tomekk
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Może i nie koniecznie przenieść WSZYSTKO ale przynajmniej to co ma się na sobie czytaj. Hełm,zbroja,legi,buty,broń,tarcze. Przenoszenie pustej postaci sensu nie ma . Postać przenoszona będzie miała na swoim koncie powiedzmy 200~ Talarow i co za to kupi? 1 święty item?
Biorąc pod uwagę to, że reklamy nie będzie a co za tym idzie nowych graczy do zwiedzania na spvp nie przybędzie, jak wbija to doświadczone osoby proponuję:
1)Skrócić edycję to maksymalnie 2 miesięcy
2)Dac stage od 150 lvla exp x1

Co do 2 punktu to jeszcze raz napiszę, ludzie nie lubią jak się im coś zabiera (tym bardziej po przeniesieniu na gorszy serwer, nie oszukujmy się) i większość jak zobaczy obcięte poziomy + to, że zwiedzili już cały update- naturalnie da exita z otsika. Przenosiny 1:1 I od 150 poziomu exp x1 lub przez 2 tygodnie exp x2 a po 2 tygodniach exp x1. Pozdro
Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.
tomekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-01-19, 08:06   #200
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomekk Zobacz post
Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.
A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 25-01-19 o 08:13
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin