Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-19, 13:20   #1
analogs25
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 3
Domyślnie Zmiany

Tak na początek to już 3 razy kasowaliście moją wyskillowaną postać a teraz zabraliście możliwość zrobienia postaci na nowo przez znerfienie potworów na których można było to robić, ale tak mag bardzo potrzebuje możlwości skillowania na własnym summonie....
1.Wchodzę po dwóch latach i nie widzę żadnej zmiany w czarach u rycerza który jest ograniczony do kilku miejscówek przy solowej grze
2. Został wam tylko jeden krok do autolootu więc nie widzę sensu by nadal z tym zwlekać, przynajmniej można przyjemniej expić na jednym respie.
3. Stary system fiolek który jedyne co zmienia to robi zamieszanie, kolejna rzecz zniechęcająca do gry zarówno nowych jak i wracających do gry. I proszę nie tłumaczcie się że to przez zrobienie różnych jakości potek.
4. Action bar i swobodne przypisywanie hotkey to też nie jest jakiś wielki problem do tego prawie wszystkie gry w tym czasie to mają...
5. Ustawienie ataku potwora również nie powinno sprawić wam problemu a z doświadczenia wiem że bardzo uprzyjemnia grę..
6.Prosty dom aukcyjny może być nawet przez NPC świat tej gry jest już w połowie martwy więc może się możliwość zakupu nowych rzeczy o każdej porze.
7. Zmiana okrutnego systemu rozmowy z NPC dziwię się żę takie coś przetrwało do dzisiejszego dnia.
Zamiast siedzieć w swoim zamkniętym świecie twórcy powinni sprawdzić co robią inne gry tego typu... Jesteście strasznie po tyłach a robienie zmian dla kilku graczy którzy jeszcze nie odeszli nie jest rozwiązaniem problemu tylko co najwyżej przeciąganiem zamknięcia serwerów. Ciekawe co powiedzą wasi najwytrwalsi gracze gdy zrozumieją że zostali tutaj sami.

Ostatnio edytowane przez analogs25 ; 25-07-19 o 13:27
analogs25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-19, 13:50   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

0. Każdy miał usunięte postacie jakiekolwiek by one nie były.
1. Ryckiem pójdziesz wszędzie, a jeśli ten 24lvl to Twój main to wbij większy bo krasnoludy to nie jedyny resp.
2. Za
3. Od tego jest siła, oprócz wymagań które mamy na ekwipunku to daje udźwig na pare multi manasów.
4. Action bary to rozwiązanie z rl tibii, a swobodne przypisywanie hotkeyi masz na OTC.
5. Chodzi o auto atak pod spacje np.? Przyjemne dla osób które lubią grać bez myszki, ale z doświadczenia wiem, że jak kogoś nie stać na bota to dużo łatwiej zrobić makro pod full afk bicie ich.
Jeśli o coś innego - to nie wiem o co :pogg
6. Takich propozycji było parę i są nadal do wprowadzenia :/.
7. Nikt nie jest oryginalny jeśli chodzi o sposób rozmowy z npcem, altaron zachował to w formie tibii 7.x co niektórzy sobie cenią bardziej niż hi trade yes
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-19, 14:47   #3
analogs25
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 3
Domyślnie

1. Na poziomie około 150 jesteś ograniczony do kilku respów podczas gdy w grze w której twórcy ogarniają możesz normalnie posiedzieć na połowie respów.
3. Siła? Siła odpowada za zamieszanie przy zakupie nowych manasow? No że już nie wspomnę o bałaganie podczas robienia manasów przez alchemika.
4. Swobodne przypisywanie wygląda w ten sposób że sam wybieram co muszę wcisnąć by włączyć daną komendę a nie f1 czy coś
5. Używam myszki z hotami i znacznie łatwiej jest dla mnie expić gdy mogę przeskakiwać pomiędzy celami jednym przyciskiem wydaje mi się że ludzie nagrywający filmi z rl tibi nie używają boota podczas nagrywania swoich filmów a jestem pewien że uzywają funkcji ataku pod przyciskiem.
7. Niech będzie pisanie do npc ale bez zaznaczania tekstu przy rozmowie z handlarzem jest przynajmniej przykro. Niektórzy uważali że świat z gothic 3 był zbyt duży i nie było jasno określonego celu a pózniej wszyscy twórcy robili podobne światy i wypaliło.
Ciekawe ilu gradczy zrezygnowało z Altarona przez takie rzeczy, ludzie łatwo przyzwyczajają się do udogodnień, stare mechaniki skutecznie blokują napływ nowych graczy. Jeśli chcecie tłumaczyć się nowym projektem i dlatego robicie tak słabe łatki to wstrzymajcie sklep ze statusem szlacheckim do czasu ogarnięcia się.
analogs25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-07-19, 22:07   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

3.Nie ma problemu z kupowaniem potów w multibackpacki, tak samo z ich robieniem, wsadzasz multi plecaki w główny plecak i leci ci do zamierzonego miejsca
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin