Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-07-17, 14:27   #41
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Kija do bilarda ze stali szlachetnej, męstwa i odwagi. Sto Lat!
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-17, 16:15   #42
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Drogi Pawle, jako twój dobry kolega, muszę zwrócić Ci uwagę. Tempo może mieć askarska burza, natomiast tępo wyglądają przeciwnicy księcia, których spotkał askarski gniew.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-07-17, 21:48   #43
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Dziś bez opowieści, wnet postaram się nadrobić i przedstawiam gościa który w następnym sezonie rozpierdoli system. Przepowiadam to jak maciek klęskę brazolom

Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-17, 21:39   #44
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Książe był wkurwiony, brazole obsrani, coś wisiało w powietrzu, cały tibijski świat przyglądał się wydarzeniom na askarze, tak choćby oglądali mistrzostwa świata w 74. Przewaga brazoli która jeszcze jakiś czas temu była ogromna, topniała z dnia na dzień. Brazole powoli próbowali się łapać brzytwy, podobno pykał z nimi nawet neymar, ale to nie jest pewne info. U nas świetne humory, nawet jeden z najpotężniejszych rycerzy na candii chciał dołączyć pod nasz sztandar, lecz książę powiedział mu, że nooby z non pvp wypierdalać. Książe zawsze mówił, że stawia gości z non pvp na równo z konfidentami, po części się z nim zgadzałem.
Przejdźmy do rzeczy, biliśmy z maćkiem we dwóch gsy w veno, w celu zdropienia knight armorów, nagle na ekran wbiega luis fonsi, zaczyna nakurwiać księcia, książe mówi spokojnie, mam plan, zdziwiłem się w chuj, bo siedzieliśmy w 8 na vc. Mówi mi, spierdalamy na pustynie, zaufaj mi. No to chuj, więc dzida, dolecieliśmy na pustynię, za nami około 40 brazoli z luisem fonsim na czele, już widzimy piasek, wbiegamy na niego z księciem, nagle brazole zatrzymują się przed linią piasku. Stoją w linii w 40, mówię chuj, zobaczę co te szczury knują, podszedłem do nich, rzucili ścianę mw za mnie, lecz nie podeszli, odwallowałem się, walle zniknęły i zgubiliśmy pz z księciem. Potem jeden z zaprzyjaźnionych brazoli sprzedał nam info, że daddy yanke miał sen, śniła mu się pustynia na ank, na której płynęła rzeka krwi, brazylijskiej krwi. Tyle razy dostali bęcki na pustyni, tak szanowali geniusz taktyczny księcia, że bali się wbiec w 40 po dwie najważniejsze osoby z Askary. Askarskie słońce świeciło coraz mocniej. Na vc czuć było odór z obsranych zębów lenoba
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-17, 21:53   #45
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Hahahah ostatnie słowa zrobiły mi dzień <3!

.
.
.
.
.
.
.
ale Lenoba to Ty szanuj - to mój ziomeczek od gry w ligę!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-07-17, 23:11   #46
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Po nieudanym masslogu brazoli chyba coś się podłamali, u nas aktywność się zwiększyła, ale książe nie wchodził na vc od dwóch dni, to było do niego niepodobne. Dzwoniliśmy do niego, lecz jego telefon milczał, wiedzieliśmy, że coś jest na rzeczy. Ivan miał wtyki w szpitalach więc zaczął dzwonić, nie było go tam. Ja z racji tego, że pracuję w służbach mundurowych zacząłem obdzwaniać znajomych po niebieskiej stronie, więc dzwonię do fasola, czy nie zrobi dla mnie przysługi po znajomości, wiadomka, jedna firma więc czemu nie.
No i dzwoni mi i mówi, że książe askary właśnie robi przysiady z gołą dupą na komendzie w puławach, bo razem z ziomkami zdziesionowali jakichś lamusów w brelach. Pytam się go o co chodzi, więc fasol mi tłumaczy, że maćka wkurwił jakiś gość spod białegostoku i mówi, że kurwa nie popuści i jedzie z niego payment ściągnąć. W środku dnia książe wjebał mu na chatę w kominiarce, razem z ziomkami i zaczął wynosić kurwa szafę, pech chciał, że gość mieszkał na 10tym piętrze a winda nie działała. Plan prawie idealny, lecą we czterech maciek z szafą na plecach, drugi ziomek go asekuruje, a dwóch typa za nimi znosi biurko. Pech chciał, że maćka przeważyło no i wykurwił się z tą szafą na mordę, przygniotło go, jego ziomki nie wiedzieli co robić, wiec spierdolili, pozostałych trzech uciekło, lecz okoliczny patrol policji był w pobliżu i zgarnęli księcia na komendę. Ale było im go aż tak szkoda, że tylko spuścili mu dodatkowy wpierdol na komendzie i zrobili mu szuwarę w kiblu, na koniec jeszcze dla beki ujebali mu brwi i zamienili je z łoniakami, takie to śmieszki z tych naszych stróżów prawa. No ale lepsze to niż siedzieć kilka lat w kazamatach za włamanie i pobicie. No ale to nie koniec jego pecha tego dnia, wychodzi z komendy, cały poobijany z łoniakami na czole, a tam ormo spierdala przed casualem, ale casual widząc, że ormo spierdolił za róg już go nie dopadnie, ucieszył się na widok księcia, wykurwił mu taką bułę z rozbiegu, że aż mu łoniaki z czoła odpadły i stracił przytomność na kilka godzin. Po kilku dniach wszedł na vc stwierdził, że nic mu nie jest, wstrząśnienie mózgu już mu prawie przechodzi i czy idziemy expić na demony yalahar. Wkurwił się fest, że zajął je akurat daddy yanke, bo nie mieliśmy ludzi więc stwierdził, żebym do niego przyjechał to pójdziemy na miasto, wierzcie lub nie, ale nie miałem ochoty

PS
Moi fani, jak sobie żyjecie? Jesteście tu?

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 27-07-17 o 23:41
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-17, 11:58   #47
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

XD <Znaki>
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-17, 12:33   #48
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie



Mistrzu !
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-07-17, 15:22   #49
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Kurwa, kevson, już to mogłeś zrobić z koszulką CFC, jebać barcelone
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:09   #50
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Ello, Lord Askary here, są tu moi fani? Czy już nie jesteście moimi fanami czy dawno nic nie wrzucałem? Czekacie?!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin