Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-15, 19:20   #51
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

To ja może z drugiej strony ugryzę...
Dzisiaj padłem moim rycerzem na orkach, niestety uważam, że internet wcale nie byłtego przyczyną i system potraktował mojego rycerza zbyt ulgowo, za bardzo ułatwia grę. Proponuję zmienić jego uwarunkowania względem profesji.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 19:38   #52
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Przepraszam, że mialem ping, a akurat został zaprojektowany jakiś system przez który nic nie spadło. A na dodatek wynikła akcja w której popadałem. Hipokryzją piździ na kilometr więc nie ciągnę tego dalej. Macie filmik zapewne, sprawdźcie sobie 2 pierwsze deski, czy przestałem się ruszać i leczyć wcześniej czy dopiero jak byłem w full trapie. W dwóch przypadkach wróciłem do gry zanim padłem nie mając już many i stojąc na hp co oczywiście skończyło się śmiercią. Jeżeli mam zostać ukarany za takie coś to ja dziękuję.

Btw. prawilny Mariuszu twierdziłeś, że miałeś mocno wbity poziom dlatego go nie straciłeś, teraz Twój nowy ziomek mówi inną wersję, a macie czelność mi coś wypomnieć ;|
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 19:54   #53
gumizelka
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: śląsk
Postów: 22
Domyślnie

Artezon wszyscy wiemy jak było tylko ze ty oficjalnie sie do tego nie przyznasz ;))
gumizelka jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:01   #54
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

[QUOTE=Graata;144344]Proszę odpowiedzieć mi na jedno pytanie: dlaczego nie zostali ukarani za świadome oszustwo?




Gdzie tutaj widzisz oszustwo ? administracja wprowadziła sama ten system i to nie byl zaden bug, dobrze wiedziala ze moze on byc wykorzystywany do takich wlasnie celow, dlatego altrel napisal ze bedzie poprawa za pare dni a to ze akurat sie biliscie przed wgraniem latki to juz wasz problem. Kazdy gracz wiedzial ze istnieje taka mozliwosc, a to ze ktos to wykorzystal bo nie bylo zmiany w regulaminie ze moze zostac ukarany to juz inna bajka, a nawet jak by ukarali graczy za cos co sami wprowadzili celowo i wiedzieli jak to dziala to by byl dopiero smiech.
sokon12 jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:09   #55
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Jedyną osobą, która wykorzystała to nadużycie w PVP jest Artezon. Śmierdzi faworyzacją na kilometr, a bezbronna administracja jeszcze go próbuje bronić, nie pokazując żadnych dowodów. Administracja, która nawet oskarża nas o wykorzystywanie tego samego nadużycia, również nie pokazując żadnych dowodów.

Nikt z Podziemnego Kręgu nie skorzystał z tego buga w PVP

Cytat:
Napisał sokon12 Zobacz post
Gdzie tutaj widzisz oszustwo ? administracja wprowadziła sama ten system i to nie byl zaden bug, dobrze wiedziala ze moze on byc wykorzystywany do takich wlasnie celow, dlatego altrel napisal ze bedzie poprawa za pare dni a to ze akurat sie biliscie przed wgraniem latki to juz wasz problem. Kazdy gracz wiedzial ze istnieje taka mozliwosc, a to ze ktos to wykorzystal bo nie bylo zmiany w regulaminie ze moze zostac ukarany to juz inna bajka, a nawet jak by ukarali graczy za cos co sami wprowadzili celowo i wiedzieli jak to dziala to by byl dopiero smiech.

Wszystkie bugi, które są w grze również wprowadziła Administracja.
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:10   #56
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Nikt z Podziemnego Kręgu nie skorzystał z tego buga w PVP
Zapoznaj się z terminem "bug". Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:14   #57
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Jeśli chodzi Panu o Keavire to miał on problemy z internetem (bardzo często je ma) i podobno możecie to sprawdzić. Od niego się dowiedzieliśmy, że nic nie traci i sprawdziliśmy na stronce Artezona, po czym przerwaliśmy tą śmieszną wojnę.
Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Btw. prawilny Mariuszu twierdziłeś, że miałeś mocno wbity poziom dlatego go nie straciłeś, teraz Twój nowy ziomek mówi inną wersję, a macie czelność mi coś wypomnieć ;|
Tak jak mówiłem do lvl brakowało mi 35~k expa. Każdy na ts słyszał jakie lagi miałem, ale mimo tego nie wykożystałem tego buga. W pierwszym momencie myślałem, że przez te lagi udało się raz paść na tym systemie antykickowym. Ale tak nie było. Za każdym razem kupowałem blessy i zabierało mi kasę (z tego co słyszałem, gdybym miał blessy nie zabrałoby mi kaski). Chyba wiesz że na takim lvl na blessach i z 1 pkt pvp nie traci się po kilka lvl na deske.. Wpierw patrz na siebie, a później osądzaj innych. Nie nauczyli cię tego?
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:21   #58
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co do samego Fasola Króla Albanii, ziomek stał w dp i gadał z Verterem i innymi na temat waszego "anty kicka" (aka anty deada), i nagle powiedział, że pójdzie to sprawdzić, poszedł w miejsce gdzie może się topić i odłączył sobie neta, w celu tylko i wyłącznie sprawdzenia jak to działa. Nie miał żadnego pz ani nic.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:21   #59
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Przepraszam, że mialem ping, a akurat został zaprojektowany jakiś system przez który nic nie spadło. A na dodatek wynikła akcja w której popadałem. Hipokryzją piździ na kilometr więc nie ciągnę tego dalej. Macie filmik zapewne, sprawdźcie sobie 2 pierwsze deski, czy przestałem się ruszać i leczyć wcześniej czy dopiero jak byłem w full trapie. W dwóch przypadkach wróciłem do gry zanim padłem nie mając już many i stojąc na hp co oczywiście skończyło się śmiercią. Jeżeli mam zostać ukarany za takie coś to ja dziękuję.

Btw. prawilny Mariuszu twierdziłeś, że miałeś mocno wbity poziom dlatego go nie straciłeś, teraz Twój nowy ziomek mówi inną wersję, a macie czelność mi coś wypomnieć ;|
Pokaż dowód na to, że byłeś pingowany. Zakończymy wtedy ten temat.
Graata jest nieaktywny  
Stare 02-12-15, 20:23   #60
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

@Artezon
Pinga miałeś z 2 powodów
1> tak cząsłeś porami ,że drgania powodowały owe pingi
2> pingowal cie serdeczny gracz bo tylko on na tym serwerze jest do tego zdolny
HAHAHA
Trixis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin