Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-18, 16:36   #121
Dev Furay
 
Zarejestrowany: Sty 2018
Postów: 1
Domyślnie

ja zrobilem na pvp nowego hara i gram chociasz miecha temu robilem nowego wyskilowanego na npvp jak znowu bedzie deleit na pvp to juz odchodze bo tu nie ma stabilnosi serwera ciagle resety...... i prosze nie usuwac moich wpisow bo mam prawo sie wypowiadac po to jest to forum
Dev Furay jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 17:18   #122
pisior123
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 13
Domyślnie

18:26 Katnis: takto niestety wygladą sprawiedliwe bedzie jak każdy zacznie od nowa a nie tylko ludzie z npvp



18:26 Mistrz gry: życie nie jest sprawiedliwę a człowiek wart tyle, ile dane przez niego słowa, informacja za kilka dni
pisior123 jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 17:19   #123
Headhunterz
 
Avatar Headhunterz
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Białystok
Postów: 3
Domyślnie

Bardzo zaniepokoiła mnie ta informacja.

Nie zdobyłem może wielkiego poziomu, lecz tysiące (tak, tysiące) godzin spędzone na zbieraniu składników alchemicznych, robienie misji, expienie i tak dalej zostanie utracone, abym ponownie miał zacząć od początku ?

>Jeśli może wejść taka opcja, by dodać nowe mapki, potwory i część głównych funkcji, lub napotykając większe problemy, mniej albo żadne - lepsze to dla mnie, niż kasowanie.
(Tak, jak wcześniej napisał o tym Thilius).
Nie bez kozery przeniosłem się na npvp, (gdzie obecnie troszkę mniej pogrywam, choć jak miałem ss, to wiadomo codziennie po parę godzin), żeby od nowa zaczynać, również na npvp.

Nie mam pojęcia co ma wprowadzić dobrego opcja nr 3 -> zamknięcie npvp, a pvp nadal ma działać.
W ogóle dałbym głos pod opcję nr 3 dla graczy npvp, a nie ktoś z pvp ma decydować czy ja mam grać, czy nie(choć to na niego bezpośrednio nie będzie wpływało).
Headhunterz jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 17:37   #124
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja to i tak prawie wcale nie wchodzę, więc mi to lotto. Współczuję tylko osobom, które miały nadzieję na to, że na non zostanie wprowadzona zapowiedziana przez administrację aktualizacja (ach te ławki przed depo! no i nie tylko). Nie wiem po co - jeśli non-pvp ma być usuwane - była robiona lista rzeczy, które mają zostać poprawione, były informacje, że na non też będą wprowadzane zmiany. Po co to wszystko, po co ta lista była przekazywana mistrzowi gry, po co ludzie kupowali statusy szlacheckie, po co w ogóle grali na non, jeśli teraz się nagle okazuje, że non ma być usunięte.. I to wychodzi z tą propozycją osoba, która wcześniej obiecywała, że wprowadzi poprawki na serwer non. Tak się nie robi!
 
Stare 02-02-18, 17:42   #125
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Witam

Widzę, że to już jest koniec końca Altaronu. Mówienie o połączeniu serwerów jest samo w sobie idiotyczne. Mogliśmy tego doświadczyć już jakiś czas temu, gdy postacie z pvp przeniesiono na n-pvp. Ludzie, którzy nie grali długi już czas na pvp wpadli na serwer npvp i go zniszczyli ciągłym lurowaniem i niszczeniem rozgrywki ludziom z npvp. Przypomnę, że w tamtym czasie odeszli od Altaronu znani i lubiani wieloletni gracze: Janela i Magnesik, którzy w pewnym sposób tworzyli klimat altaronu. Wielu innych graczy npvp również przestało grać. Idioci z pvp (pewna grupa, a nie wszyscy gracze) niszczą tą grę w imię własnej ,,zabawy", przez bezczynność administracji ta grupa jest i będzie. Dlatego wg. mnie połączenie tak różnych ludzi jest niszczące dla gry!!!!

Już pominę to, że na pvp jest inny system run, obrażeń i hp potworów..., co bezpośrednio wiąże się z finansami postaci, sposobu rozgrywki i przyjemności z gry. Ludzie grający na npvp raczej zrobili tam postacie bo niechcieli grać na takich zasadach.

Nie mam zamiaru atakować administracji, ona ma własny punkt widzenia i to rozumiem. W związku z aktualizacją również rozumiem, że projekt Tworzą ludzie mający prace, rodzine.

Niestety ja nie widzę siebie tworzącego kolejny już raz swoje konto od 0. Ludzie z pvp to najwyraźniej lubią.

Uważam jednak, że najbardziej opcjonalnym wyjściem z sytuacji jest reset obu serwerów i stworzenie jednego opvp. Byłoby to wtedy sprawiedliwe wobec wszystkich
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 17:46   #126
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Zapomniałeś dodać że Cpvp+Non PvP to nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego jak sam przed chwilo napisałeś.
Lunaar jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 18:23   #127
tomusex
 
Zarejestrowany: Gru 2017
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lunaar Zobacz post
Zapomniałeś dodać że Cpvp+Non PvP to nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego jak sam przed chwilo napisałeś.
"Zapomniałeś dodać...
... jak sam napisałeś"
no to sie zakręciłeś :D

Czemu ja mam zaczynać od zera kiedy ludzie już maja po 100+ poziomy domki itp. jeśli ktoś wymusił na mnie granie od poczatku to niech wszyscy graja od początku i tyle.

Zgadzam sie ze Zjadkiem
tomusex jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 21:59   #128
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Ponadto jeżeli gracze z npvp mieliby zaczynać od przysłowiowego ,,0" to proponuje w formie ,,rekompensaty" dać darmowy Status Szlachecki na 6 miesięcy. Byłaby to pewna zachęta dla ludzi, którzy chcą tworzyć nowe postacie na nowym serwerze Altaronu oraz czas, w którym chociaż trochę mogliby dogonić innych.

Ktoś wyżej napisał, że na npvp gra 2 osoby... Jest to bardzo dziwne, przecież na oficjalnym forum Altaronu pojawił się news, że prawdopodobnie serwer npvp zostanie usunięty. Jest to informacja motywująca do logowania i wbijania kolejnych poziomów.

Połączenie serwerów nie przyniesie wzrostu graczy, no może przez bardzo krótki czas. Obstawiam, że 90% graczy z nonpvp nie bedzie grało na serwerze pvp, a tym bardziej z częścią graczy-idiotów z pvp. Nawet wydaje mi się, że definitywnie porzucą Altaron. Dlatego pisanie o ,,ożywieniu sytuacji serwera " po połączeniu jest błędnym myśleniem.

Nawiasem mówiąc ciekawi mnie kto pisał do Dextera z Mistrza Gry mówiąc, że człowiek jest tyle wart ile jego słowo... to wpisuje się w sytuacje Altaronu w przeciągu ostatniego pół roku :) (taka mała złośliwość. Nie mogłem się oprzeć :()

Ostatnio edytowane przez Zjadek ; 02-02-18 o 22:23
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 22:48   #129
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zjadek Zobacz post
Połączenie serwerów nie przyniesie wzrostu graczy, no może przez bardzo krótki czas. Obstawiam, że 90% graczy z nonpvp nie bedzie grało na serwerze pvp, a tym bardziej z częścią graczy-idiotów z pvp. Nawet wydaje mi się, że definitywnie porzucą Altaron. Dlatego pisanie o ,,ożywieniu sytuacji serwera " po połączeniu jest błędnym myśleniem.
Myśle tak samo.
Stare community pvp - experci od wojenek, to zgrana ekipa która opanowała pvp i mape do perfekcji, granie u ich boku to bycie na ich bardzo kapryśnej łasce, traktują altaron jako swoją własność (roszczeniowo) i łatwo przychodzi im usprawiedliwiać swoje chaotyczne zachowania, random pk itp.
Nie widzą w przemocy psychicznej (mam na myśli słownictwo, wyzywanie od noobów itp, a także propagowanie patologii rodem z cypisów, popków i śmiesznego gangsta rapu).
Gdy wojenki im się nudzą, znajdują rozrywkę w szkodzeniu innym graczom.

Widzą to że potrzebują neutrali, nowych graczy żeby napędzali ekonomie serwera, ale gdy wojny im się znudzą, traktują ich jak bydło do odstrzału.

Utwierdzam sie w przekonaniu że spora część tych starych miłośników pvp to rak tego uniwersum.

A posty katamarana to czcza gadanina, dzisiaj wbił rs'a na random pk.

Pvp nie da sie pogodzić z npvp, z powodu złośliwości tego pierwszego środowiska.
A szkoda, bo do tej pory, gdy stare ekipy nie grały, rozgrywke prowadziło sie bardzo przyjemnie.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 02-02-18 o 22:54
neilran jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 23:08   #130
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Nie wiem czy sie smiac czy plakac po Twoim poscie. Wbiles ten 120 poziom na pustym pvp i super fajnie. I co z tego ze wbilem rsa na serverze, ktory kazdy ma w dupie i gra na nim 10 aktywnych osob? Kazdy z moich znajomych zrobi tak samo jak mu sie bedzie nudzilo, bo ten server juz traktuja jako martwy i nic go nie odratuje. Niestety taka jest prawda. Wam sie chyba cos pomylilo w glowkach, ze z servera pvp zrobicie sobie non czy nie wiem co. Pograliscie przez 2 miesiace na pustym serwerze bo mysleliscie ze nigdy nie wrocimy? W kazdej chwili moze byc powrot i tak szybko jak tu sie pojawiliscie to znikniecie, ale nie o to w tym chodzi. Tylko o to zebyscie sami otworzyli oczy i zobaczyli ze ten server juz dawno upadl i nie ma w nim nic co zacheci do gry nowych graczy. Powinniescie sie cieszyc, ze wiekszosc ludzi ktorzy sa w top 100 na c-pvp sa za resetem i zrobieniem nowego servera pod was z jakimis smiesznymi zasadmi non-pvp. Na ostatniej edycji nikt nieutrali nie bil i tak samo teraz by bylo. Ale wy dalej siejcie swoja propagande i dalej denerwujcie ludzi glupim pisaniem, tylko sie pozniej dziwcie ze ludzie ktorzy tu graja od x czasu nie maja do was szacunku. Nie dosc ze wyciagaja reke w wasza strone to jeszcze robicie z tego problem.
Katamaran jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin