Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-14, 21:25   #111
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Po co ta agresja?
Marcin Najman
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 21:31   #112
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

@2up mówisz o moim poście z sumiennego? jeżeli tak - to był sarkazm. Bunt? Ja się nie buntuje, ja proponuje i podaje argumenty. po finalnym upie sięspinać? okej, altaron zyskuje reklame, gracze patrzą, a tu 300tki, odpuszczają, afera na forum, że gra jeszcze mniej osób niż przed upem... administracja się lituje, robi reset, nowa reklama i już nawet nikt na nią nie patrzy poparzony poprzednią... jak to będzie wyglądać... Ruszyć dupe i buntować się temu co się dzieje w kraju? Jakby każdy pomyślał to sytuacja polityczna nie robiłaby różnicy, każdy żyłby w dostatku. Odstrzelić tych wszystkich patriotków, którzy modnie szpanują białym orzełkiem... pieprzona moda niczym hipsterzy... w końcu pojmiesz, że Twój brak studiów Ci nie zabrania zarabiać w legalny sposób wielkich pieniędzy, nawet w polsce...
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 22:49   #113
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

ja tam spodziewam się jeszcze jednego rozwiązania, zamiast zamęczać Wasze głowy resetem, tak spierdolą wasze dotychczasowe postacie, że innej opcji niż założenie nowej nie będzie :)
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 23:00   #114
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Legkan czemu myslisz ze wszystko kreci sie wokół Ciebie? Nie mam tak zabuzonego ego by komus tu osobiscie dedykowac obrazajace go posty tak jak wy to macie w zwyczaju. Pisze ogolnie. Jesli ktos sie czuje urazony widocznie i do niego mialo to trafic :)

@ezzak
A no tez tak moze byc bo jakos nie umiem sobie wyobrazic odwierciedlenia mojej postaci w nowym altaronie.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 23:04   #115
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post
ja tam spodziewam się jeszcze jednego rozwiązania, zamiast zamęczać Wasze głowy resetem, tak spierdolą wasze dotychczasowe postacie, że innej opcji niż założenie nowej nie będzie :)
I to chyba mimo wszystko, byłoby najlepszym "cichym" rozwiązaniem.
Zwiad już padł, ciekawe kto kolejny mag czy rycek?
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-14, 00:14   #116
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

mag duch tez padl :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-14, 01:59   #117
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

@ezzak

postacie zrąbać? to co, za klonowane talary expić nowe postacie? kij to da.

@Bet

bo jesteś takim polaczkiem drążącym, punktującym i dyktującym, który myśli, że ma racje

... dobra, zedytuje, bo nie nadążycie... Wy myślicie, ja WIEM. ja umiem poprzeć wypowiedź konkretami, Wy 'myślicie, że tak będzie dobrze'. Ja piszę konkrety, Wy piszecie przemyślenia. To wiele zmienia.

a na koniec... która profa padła i dlaczego... 'mag duch padł' - bo nie ma kogo leczyć, bo teamy nie liczą 30 osób, bo sioh niewiele zmienia, bo sdek jest silniejszy od masowych i najty padają bez sioha, a po co sioh skoro teamy liczą 10 osób na akcjach i ważniejszy jest ten sdk niż uh. Zwiad duch ma potencjał również w walkach, lecz liczniejszych teamów. Każda profa jest użyteczna, trzeba jedna zbalansować obrażenia do leczenia i realiów postaci ('nowa' gra ponoć planuje nieco te hp zmienić? przynajmniej tak słyszałem), zbalansować sd, niech przyjdzie więcej ludzi, powstanąwiększe teamy i będzie dobrze. Duchowni też są przydatni na expie, bo ta gra nie polega tylko na pvp, trzeba na to pvp zarobić, a duch powinien zmniejszać waste. A kto leczył Beate na Borucie? Nekromanci?

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 05-10-14 o 02:18
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-14, 06:19   #118
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

legkan, tutaj nie były tylko klonowane talary, wiele błędów na których można było się dorobić, pomyłki administracji, to nie kilku graczy się dorobiło, "sztuczna" kasa była w rękach wielu osób, ja na przykład znalazłem "błąd" z prawdziwkami na którym w 1h można było zdobyć kilkadziesiąt talarów i w kilka osób robiliśmy to my i gracze z collegium. zlewki 2kk w 1,5h... zdemotywowało mnie to do gry, ze względu na to że błąd ze zlewkami był bardzo stary, według mnie miał ponad rok, chyba że to przypadek że ktoś dawno temu (miałem chyba 30 lvl) zostawił 10 bp zlewek na ziemi. 4 tysiące talarów od administracji dla pewnej osoby (attax sprzedał najdroższy status szlachecki 220 talary za 2 miesiące, wtedy chodził po 22talary)... tego wszystkiego było masa (o przeciekach na temat update i co zyska na wartości nawet się nie rozpisuje), inflacja na serwerze jest okropna. dlatego nowy serwer i wszyscy zaczynają od zera, bo w ten sposób to nic z nowego altaronu nie wyniknie dobrego
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-14, 10:53   #119
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

jakaś część nowych graczy przyjdzie, nawet jak przeniosą postacie, ale jak się dowie co tu się działo przez ostatnie lata i jak to tu bywało (a się dowie :)) to w tak samym szybkim tempie zrezygnują jak i przyszli

tematy o klonowanych talarach i wszystkich brudach dzięki którym ludzie wyexpili swoje postacie będą się ciągnęły za altaronem jeszcze długi czas, na forum będzie zwykłe bagno, które będą czytać nowi gracze, a to będzie ich tylko zniechęcać. Taki cudowny start będzie miał nowy altaron.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-14, 11:15   #120
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Ludzie ogarnijcie się!
na nowym silniku powstanie server z starymi postaciami z pvp i npvp
oraz powstanie drugi gdzie wszystko zaczyna się od początku no ale ten drugi może powstać gdy już ogarną nowy silnik w 100% bez błędów. Aby ten drugi server ruszył w wielka pompą, wiec co wam przeszkadza iść na ten drugi server gdzie nie ma śladu po starym Altaronie i tam grac?
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin