Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-10-14, 15:59   #61
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
JA CHCE RESETU! :(
Ja też :(((( Ale trzeba pamiętać o tych, którzy by się pocięli jakby stracili pixela :(


Reset charów -> 1 poziom = 1 dzień statusu szlacheckiego -> Jest fajnie
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:00   #62
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

mi się ten pomysł podoba, jeszcze najlepiej jakieś O WIELE mniejsze kary za zabijanie, teraz jest za łatwo, takie coś własnie utrudni gre:
Idziesz wykonać dzienną w której musisz zanieść przedmiot warty x, ale napada na ciebie grupa pkerów zabierają ci item i sprzedają go sobie ;D, ta adrenalina podczas robienia takich questów! I nawet uczyniłoby to altaron bardziej grupowym, bo by trzeba było zbierać ekipe na dzienne, lubię to!
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:05   #63
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na nowym silniku przedmioty questowe nie będą mogły wypaść.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:14   #64
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Po prostu miałem na myśli motyw z Archeage gdzie wykonuje się tzw. "Trade runy" Z danych składników w danym miejscu robi się paczki na wymianę i można ją zanieść do innego miasta/kraju/inny kontynent i możemy go sprzedać lub wymienić za itemy, ale ta paczka w przeciwieństwie do innych itemów questowych może wypaść w momencie śmierci (dodatkowo jest widoczna dla innych, bo masz ją na plecach i chodzisz wolniej) Dlatego w tej grze są "Piraci"(inni gracze) którzy pływają na swoim galeonie i polują na innych graczy, aby zabrać im paczki, ale w momencie złapania takiego pirata(zabicia go) trafia on do więzienia na 2 dni(48h musi być zalogowanym w więzeniu)

Całkiem fajna gra i dużo motywów których zabrakło tutaj, tzn. ciekawiej robi się tam takie dzienne (w których się tylko chodzi) niż w altaronie.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:25   #65
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

To o czym piszesz, przypomina mi pewien fajny system z Silkroada, a mianowicie karawany (nie to co mamy obecnie w Altaronie). Gracz mógłby dołączyć do gildii Thiefów i miałby możliwość napadania na karawany graczy.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:38   #66
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ja wybrałem NON ale nie sadzilem ze bedzie tam wiac nuda :D
A od nowa na PVP mi się nie chce jak maja polaczyc :D

A w sumie nawet niech reseta zrobia. Niech wszyscy graja od nowa :D
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:39   #67
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Tak sobie myślę, do tych co chcą resetu taki przyklad: wychodzi nowa firma z nowa nazwą i produktem - wolisz sie dowiedzieć ze to jest jakas stara firma ale specjalnie zmienia nazwę i udaję ze jest świeża bo zostawila świństwo po sobie, oszukala klientow itd i teraz chce oczyscic imię (mozna to przelozyc na reset i zmiane nazwy gry) czy wchodzi nowa firma z nowa nazwa ale uczciewie mowi ze juz swoich stalych klientow bo sie z nimi liczy i nie chce rezygnowac ( przepisanie charow ). Ktora firma jest godna wiekszego zaufania?
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:47   #68
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

@up

istna głupota, żenujące porównanie, już wolę to co napisał Tron w drugim temacie odnośnie tego wszystkiego :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:48   #69
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Skoro już tak porównujesz, to co jeżeli firma zmienia nazwę, a wraz z nią całą swoją wizję (całkowicie nowy silnik gry/client) i otwarcie o tym mówi obecnym klientom? W zamian za to oferuje im jakieś ulgi na nowe produkty (darmowy status szlachecki na xx czasu lub obniżenie ceny statusu dla obecnych klientów).
Uwierz, poświęciłbym 2-3 klientów mając przekonanie, że nowych klientów będzie znacznie więcej. Tak niewątpliwie byłoby, gdyby zrobiono reset charów. Biznes is biznes.

Z resztą. Dla tych co zakochali się w swoich obecnych pixelach proponuję zostawienie tego Altaronu skoro ich tak zadowala, a na nowym kliencie i silniku niech odpalą nowy serwer.

Lajf is brutal. Full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 16:50   #70
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Ja bym zrobil caly start od nowa na nowym serwerze, a starym gracza, którzy jednak poświęcili troche czasu dać na nowym serwerze z 10% dni statusu, który zakupili przez te lata gra :P
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin