Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-05-14, 12:03   #11
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8741531 Zobacz post
Zgadzam się z cysio przecież kto będzie expił z pugi na auto attack jeśli one biją 3 razy mniej niż kpiro i do tego taka kasa za puginały którą trzeba wydać to po prostu śmiech. Śmiem stwierdzać że jakby tak zostało to palków nekro na serwie byłoby prawie 0, bo jaki idiota weźmie palka nekro jęśli będzie bił tak samo jak duchowny i leczył się 3 razy mniej, co do expienia solo jest niemożliwe.
Zamiast poprawić to żeby dało się bić z pugi na expie to zrobiliście tak że teraz w ludzi z yase unar + auto attack się bije po 1k żal. Spoko mi tam pasuje że będę tyle bił ale zaraz po upku będzie płacz że wszyscy padają od 2 palków nekro na combo. Na globalu jest dobrze zbalansowane to po co to psuć no po co ja się pytam? Zamiast skupić sie na powiększeniu mapy zrobieniu nowych expów to niszczynie balans charów który jest dobrze ustawiony (3 lata dochodziliśmy żeby było mniej więcej ok balans ale nie bo trzeba wymyślać i wszystko zepsuć). Tyle w temacie
zacytuję, bo to samo musiałbym napisać
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 12:05   #12
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

To i ja dodam coś od siebie. Gram na świecie PvP lecz nie biorę udziału w wojnie, prowadzę neutralny klan. Grając zwiadowcą nekromantą jedyny przydatny czar to Yase Unar w PvP.. Ale skoro nie walczę to po co mi to? Nie mam możliwości korzystać z puginałów podczas expienia co z tego że pojedyńcze hity są fajne 100-400 skoro nie mogę użyć żadnego czaru? Yase Unar jest zbyt manożerny i ma zbyt duży CD bym użył go na expie. Sam autoattack z puginałów jest zbyt słaby bym dał rade z nich expił. Teraz dużo taniej wyniesie mnie kupić bełty i bić z kpiro. Tak więc po co ten nekromanta? A no własnie nic mi to nie daje, bije jak duchowny w PvE i leczę się dużo gorzej.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 15:59   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dodam od siebie jedno. Puginały przestają właśnie istnieć w walce pve.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 17:28   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Slythia sama odeszła, zapewne nie znasz nawet powodu. Zapytaj obie zainteresowane strony najpierw.

Wcześniej był saim unar, teraz jest autoattack + yase unar = 3 hity. Dodając do yase unara dmg puginału z autoattacku bije się wystarczająco (kilkukrotnie więcej niż kpiro). Co do tego, że można usunąć zwiada nekro... Kpiro macie 40% mocniejsze od duchownego i Wam mało. :>
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 18:01   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Marek, po co piszesz takie głupoty?? Zapraszam na expa z yase unar i mi powiedz czy da się expić. Tyle w temacie, nie wiem po co pisać bezsensowne posty :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 18:09   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Marek, po co piszesz takie głupoty?? Zapraszam na expa z yase unar i mi powiedz czy da się expić. Tyle w temacie, nie wiem po co pisać bezsensowne posty :).
Potwierdzam.
Nie dość, że żre to manę jak szalone, to jeszcze cd kosmiczny.
W tym samym czasie możemy zadać o wiele większe dmg z kpiro, zużywając przy tym mniej (o wiele) many.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 18:16   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Napisałem o dmgu instant, nie o czasie, napisałem też, że kpiro nekro-alchema w porównaniu z kpiro ducha-ele jest bardzo dobre. Obrażenia z yase unara odniosłem głównie do pvp, dmg z autoattacku testowałem, z yase unara na expie nie.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 18:59   #18
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

wszyscy wiedzą ze na teście puginały to gówno , drogie gówno
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 19:31   #19
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Napisałem o dmgu instant, nie o czasie, napisałem też, że kpiro nekro-alchema w porównaniu z kpiro ducha-ele jest bardzo dobre. Obrażenia z yase unara odniosłem głównie do pvp, dmg z autoattacku testowałem, z yase unara na expie nie.
No właśnie, napisałeś,ze nie bierzesz pod uwagę czasu,który tutaj jest kluczowy(mówimy o Pve,czyli sytuacji,która ma miejsce na expie)
Bo co z tego,ze walnie 40% mocniej,jeśli do następnego użycia czaru czeka tyle,ze w tym czasie zdazy uderzyc 2 razy kpiro?

Natomiast sytuacja w w Pvp z puginałami wygląda chyba z gola odmiennie(chodzi mi głownie o krytyczne obrażenia,które są czasami tak duże,ze idzie się za głowę złapać).
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 22:18   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Dopóki nie poznasz wersji obu stron, nie wiesz nic, Slythia mogła dalej tu być, to była Jej decyzja. Pisanie o tym bez stron zainteresowanych jest nie na miejscu, więc bez konkretów. Postawiony warunek zapewne znasz. Kończę offtop i sorry za niego. :>

Ogólnie odes kpiro ma 2s cd, yase unar 4s cd, więc nie bije się więcej z odes kpiro w tym samym czasie - sprawdzone CZASOWO.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin