Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-05-14, 07:07   #21
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Ale jak to, kurwa.
Przecież nikt nie oznajmił nigdzie, może tylko gdzieś kiedyś na forum, że "możliwe", że nie działa. Przecież do dzisiaj ludzie kupują bronie/ekwipunek z bonusami. Chociaż teraz napiszcie (na głównej), że nie działają...
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 07:15   #22
witos9911
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Aha...
pozostawie to bez komentarza ;d (chociaz wlasciwie wlasnie skomentowalem xd)
witos9911 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 07:40   #23
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

zróbcie coś z tym bo fajna gra, trochę osób jest a wszystko zaczyna się pierd###
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 07:51   #24
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

to się nazywa profesjonalizm
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 08:52   #25
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Bonusy wbudowane nigdy nie działały, nawet jeżeli dodawało je do ataku, system widział je zawsze jako przedmioty z atakiem bazowym.
Wybacz za komentarz, ale to śmiech na sali...
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 09:26   #26
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Po co to wam to wszystko? Popsuliscie gre która miała potencjał. Powinniscie zrobic gre dla graczy
, a nie popis swoich pseudo umiejętności. Po co robic cos co graczom sie ie spodoba i tym samym stracić swoich odbiorców, dzieli ktorym ta gra sie utrzymuje. Robcie to co chce wiekszosc graczy, bo chyba ze robicie gre tylko dla siebie i za miesiąc bedziecie tylko Wy (administracja) grali.
Co do kwestii samego ulepszenia kostkowego - Arteron i reszta spalili okolo 15 pogromcow smoków by wkoncu ulpeszyc go do +8. Czemu do cholery mamy ponosic straty za wasze chore widzi mi sie i brak umiejetnosci. Nie nasza wina ze nie umiecie czegos dopiac na ostatni guzik. Jesli tak - moze lepiek sie w ogole za to nie zabierac. Wpiszccie recznie zatem bonusy od naszych broni, przeciez pokazaliscie ze wszystko umiecie. Robi się tu przerost formy nad trescia. Altaron to miala byc prosta gra 2d ktora kazdy pokochal a wy robicie cos, co nikomu sie nie podoba. Brawo MG. Zaszkodziliscie sobie sami. Nikt nie chce tego update'u - bo po nim nie bedzie wielszosc grala. Jednym slowem -zj***liscie na calej linii. Powodzenia .
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 09:41   #27
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Chłopaki po co coś ruszacie jak nie potraficie tego zrobić, nie dość, że straciłem 500t na przeklęte buty których nie będę mógł założyć po upie i ponad rok na złożenie eq które daje mi bonusy które chciałem mieć to jeszcze mi mieczyk zepsuć chcecie na który też się "trochę" wydało... Przepiszcie ręcznie te lepsze bronie i po sprawie. I ODDAJCIE MI PIENIĄDZĘ ZA BUTY!! wiem, że lato idzie ale boso chodzić? proszę..
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 10:25   #28
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

O tym, że bonusy nie działają informowaliśmy w dziale błędy i problemy już na początku marca, czyli zaraz po odejściu Pani Slythii, nie był to system przez Nas tworzony.

@Kr92 - Zestaw przeklęty zawsze był "dedykowany" dla wojownika. Jeżeli je Pan kupił to równie dobrze może je sprzedać.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 10:50   #29
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

@Kr92 - Zestaw przeklęty zawsze był "dedykowany" dla wojownika. Jeżeli je Pan kupił to równie dobrze może je sprzedać.[/QUOTE]


Hahah dobre, tylko ze, po upie niebedzie miał komu tego sprzedac...
sokon12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 12:35   #30
Keine
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Ostróda
Postów: 4
Domyślnie

Tak czytam te tematy o test servie i tej aktualizacji i dochodze do wniosku że cierpliwość moja się kończy i do administracji i wystkich hejterów :S Jak już coś robić to pożądnie( tyczy się administracji) i kontruktywnie(tyczy się hejterów- "niepodoba mi się to i to"- ok odnotowane ale napisz jeszcze jaki masz pomysł żeby to ulepszyć tak żeby wszystkim żyło się wygodniej-Tobie i administracji)
Więc zaczynamy:

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Bonusy wbudowane nigdy nie działały, nawet jeżeli dodawało je do ataku, system widział je zawsze jako przedmioty z atakiem bazowym.
Skoro więc nie działały od samego początku to czemu się wyświetlają, jeżeli pani Slythia była za to odpowiedzialna i nie podołała temu dziełu to czemu zastało to wprowadzone do gry? A jeżeli już zostało to wprowadzone i było wiadomo że nie działa to, jak dla mnie, powinno być jak najszybciej usunięte.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
O tym, że bonusy nie działają informowaliśmy w dziale błędy i problemy już na początku marca, czyli zaraz po odejściu Pani Slythii, nie był to system przez Nas tworzony.

@Kr92 - Zestaw przeklęty zawsze był "dedykowany" dla wojownika. Jeżeli je Pan kupił to równie dobrze może je sprzedać.
Panie Altrel ja wiem "nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania"(trochę to pojebane ale ok- taki kraj) Taki komunikat wg mnie powinien być wyświetlany także w grze, żeby nie było takich akcji jakie są teraz ;) Może podczas logowania się; gdy wypadnie taki przedmiot to komunikat powinien się wyświetlać bądź w opisie przedmiotu.
A co do Pańskiego komentarza do Kr92, oto mój:
Kupił pan wypasiony domek(1000m2, parę sypialni, łazienek) za sporą sumę pieniędzy. Włącza Pan swój 109 calowy telewizor i tam nadawany jest komunikat "W najbliższym czasie w Polsce nastąpi zmiana ustroju podyktowana odgórnie i lud może coś pogadać ale dużo to nie pomoże(coś napewno ale nie dużo). Nowy ustrój albo dostarczy każdemu rezydencje o powierzchni 2000m2, pare sypialni, łazienek, dziwek, koksu i co tam jeszcze dusza zapragnie, albo zabierze dużo, dużo bogatym(w tym Panu ten wypasiony domek) i...zabierze sporo biednym, tak aby każdy dostał w dupę tylko nie Ci Na Górze. Tak wg mnie czują się Ci co wydali sporo kasy na coś w Altaronie. Oczywiście chodzi tutaj o takie przypadki związane z bonusami z kostki lub właśnie takie jak Kr92.
Cytat:
Napisał sokon12 Zobacz post
Hahah dobre, tylko ze, po upie niebedzie miał komu tego sprzedac...
Dobry komentarz apropo tego wątku ;)
Keine jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin