Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-05-14, 13:49   #11
Morvid123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapik12342 Zobacz post
Nie dosc ze mag jest najwiekszym papierem nawet na manashieldzie, nie ma krytykow, wiekszosc jego czarow zostala oslabionych, jedynie sd na lekki + to jeszcze jest najwolniejszy?? Ladne zarty sobie robicie, wojownik powinienbyc najwolniejszy,a nie mag -.-
Krytyki u maga to pomyłka, więc z tym jest prawidłowo.
Co do poruszania się: Wydaje mi się, że tu nie chodzi o profesję, a % wykorzystania całkowitego udźwigu, im więcej go wykorzystujesz tym wolniej się poruszasz, chyba normalne. Tak jak to, że wojownik jest silniejszy i może udźwignąć stosunkowo więcej rzeczy niż mag i poruszać się z tą samą szybkością.
Morvid123 jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 14:05   #12
Yuri
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 7
Domyślnie

Czar hape odes powinien posiadac tylko mag a nie pallek!!! Mag powinnien byc najszybsza postacia ze wzgledu na slabe leczenie i mala ilosc hp!
Yuri jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 15:16   #13
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

nadpiszecie serwer z dzisiaj (4 maja) po ostatnim zapisie serwera?
Arkon jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 15:51   #14
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Również prosiłbym o nadpisanie, odkryliśmy sporo nowości, ale przydało by się naklonować itemków, aby to dokładnie przetestować.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 16:14   #15
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

noo bo ja mam kurde itemy w gh a domki są z pvp. teraz bym się przygotował 100x lepiej
Arkon jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 16:20   #16
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
noo bo ja mam kurde itemy w gh a domki są z pvp. teraz bym się przygotował 100x lepiej

Mam ten sam problem.
jopi jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 16:20   #17
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

@up 2x
Co ja mam powiedzieć gdy mój wojownik wylogowany jest na respie piaskowych hydr, posiadam zbyt mało siły aby poprawnie korzystać z broni oraz za mały mlvl by się leczyć uhami. Dziś dzięki uprzejmości osób z teamu, wydostałem się i mogłem trochę testować.
Total jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 16:39   #18
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

własnie dlatego to jest dobry pomysł. można by ogłosić takowy nadpis w krótkich wiadomościach na stronie głównej. jeżeli nastąpi.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 23:14   #19
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

W sumie to ryc necro nadal będzie miał solidne problemy w trakcie gry. Biorąc pod uwagę leczenie na poziomie 80-100 z tawisa i ogromy exhaust na wielkie wampirze uderzenie, to na większości respów sobie po prostu nie poradzi. Ok, może się leczyć miksturami i uhami, ale to go w niczym nie wyróżnia. Każdy może używać mikstur i uhów :) Mag necro może używać hape tawis, zwiadek necro może używać owla tawis, a rycek nadal jest... hmm żałosny. Zaraz dowiem się, że przecież mamy duże obrażenia itd. Ale to samo tyczy się maga i zwiadowcy necromanty. Różnica polega na przeżywalności. Zważywszy na to, że jedyną rekompensatą dla rycerza necromanty jest ten lifesteal, to niech on działa jak należy. Proponuję zwiększenie efektywności lifesteal'a o 20% i zniesienie exhausta na niego. Dlaczego? Ano dlatego, że taki rycerz, żeby móc używać tego czaru, musi atakować jakiś cel. Jest zatem znów pokrzywdzony jeśli chodzi o przeżywalność. Dodatkowo wnoszę o to, o co wnosiłem już w trakcie III wojny punickiej. Kartagina musi zostać być zburzona!
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 04-05-14, 23:17   #20
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Słabsza wersja czaru ma mniejszy exhaust, lepszej został celowo nadany większy. Dodatkowo został nieco poprawiony czar 'tawis'.
Altrel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin