Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-08-10, 14:31   #1
Heralder
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 29
Domyślnie Moje propozycje.

Wpis usunięty przez administrację.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 16:34
Heralder jest nieaktywny  
Stare 29-08-10, 17:19   #2
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Mi się bardzo podoba. Zapewne nie tylko mi. Mimo wsyzstko twórcy altaronu raczej tego nie wprowadzą. Z tego co mi się wydaje to już jest większość opracowana i dodawanie jakiś nowych rzeczy czy systemów by psuło obecną koncepcję. Jednak, tak jak powiedziałem, wydaje mi się i mam nadzieję, że mi się źle wydaje.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 29-08-10, 17:30   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Co do kowalstwa i poprawy alchemii jestem jak najbardziej na tak - wielkie urozmaicenie w grze podtrzymujące klimat RPG, wiadomo dość dużo pracy, ale nie mówię że trzeba to zrobić na teraz/zaraz.
Jedyne zastrzeżenie mam co do tych bogów...
Są już wzmianki o stwórcach Altaronu w księgach na Licorze, po za tym nie widzę tych modlitw, pewnie wyglądało by to tak: ctrl+c ctrl+v...
Ale składanie ofiar dla danego boga - o ile będą trudne do zdobycia, i potem bonus w postaci możliwości dostania się do jakiegoś świętego miejsca? Czemu nie!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 29-08-10, 19:50   #4
guhav
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 6
Domyślnie

Bardzo ciekawe pomysły. Jednak wydaje mi się, że lepiej będzie poczekać na "otworzenie" kontynentu do testów. Któż to wie co twórcy Altaronu już wymyślili.
guhav jest nieaktywny  
Stare 30-08-10, 14:56   #5
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Co do kowalstwa i poprawy alchemii jestem jak najbardziej na tak
Jeszcze jej Wam nie udostępniliśmy, a Wy już chcecie ją poprawiać! ;(

Cytat:
Napisał Heralder Zobacz post
Alchemia została zaproponowana przez pewnego gracza całkiem niedawno
To, że coś proponujecie, nie oznacza, że już o tym nie myślimy. Dla przykładu powiem, że alchemia była jedną z pierwszych innowacji, jakie zakładaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem prac nad projektem i jest od kilku lat zaprojektowana. Ostatnio ją usprawniliśmy, oskryptowaliśmy i tylko czeka na graczy.
Prakt jest nieaktywny  
Stare 30-08-10, 15:33   #6
guhav
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prakt Zobacz post
Jeszcze jej Wam nie udostępniliśmy, a Wy już chcecie ją poprawiać! ;(

To, że coś proponujecie, nie oznacza, że już o tym nie myślimy. Dla przykładu powiem, że alchemia była jedną z pierwszych innowacji, jakie zakładaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem prac nad projektem i jest od kilku lat zaprojektowana. Ostatnio ją usprawniliśmy, oskryptowaliśmy i tylko czeka na graczy.
Gracze czekają na nią a ona na Nas?! Na co jeszcze czekacie? :P Dawać ją, dawać! :D
guhav jest nieaktywny  
Stare 30-08-10, 16:42   #7
Heralder
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 29
Domyślnie

Oj, Prakt, zwracam honor, co do alchemii. Cieszę się, że już o tym wcześniej myśleliście, ale po prostu chciałem tchnąć nieco nadziei w Drakonno. ;) Przecież to ostatecznie Wy decydujecie, jakie innowacje wprowadzić. A co do "poprawiania" alchemii: to są jedynie moje propozycje. Nie mamy pojęcia co już jest wprowadzone i na czym całokształt będzie polegać, ale mimo wszystko przedstawiłem swoje koncepcje. Jeżeli macie zbliżone idee, bądź wprowadziliście w życie coś podobnego, to się bardzo cieszę, ale jeżeli nie, to wartoby rozpatrzyć pomysł. Przecież wszyscy ostatecznie na tym zyskamy. :)

Ostatnio edytowane przez Heralder ; 30-08-10 o 16:52
Heralder jest nieaktywny  
Stare 31-08-10, 14:30   #8
Rido
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Białystok
Postów: 29
post

Podoba mi się ten pomysł z bogami (książki zawsze można zmienić :P), ale jak już ktoś wcześniej wspomniał bardzo trudne do zdobycia przedmioty w zamian za przeniesienie nas do jakiegoś miejsca przez akolitę czy kogo tam. A za przedmioty trochę łatwiejsze w zdobyciu, jakieś tymczasowe bonusy np. +3 do walki bronią jednoręczna czy coś. I żeby "wierni" nie migrowali to można zrobić 1 jednego boga na każdą z profesji i 1 wszechstronnego, który dawałby błogosławieństwa przydatne dla każdej profesji.

A co do bransolety, może lepszym elementem byłyby rękawice.
Rido jest nieaktywny  
Stare 20-11-10, 12:36   #9
Heralder
Pomocny
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 29
Domyślnie

Dwie, propozycje:

1. Spójrzcie na okno czatu:



Irytujący jest ten nawał treści inkantacji czarów. Powinien się pojawiać jedynie w Komunikatach i na Głównym. Grając magiem rozmowa z kimś jest uciążliwa.

2. Likwidacja ustawiania jasności gry (pisałem o tym wcześniej, ale gwoli przypomnienia). Z tą opcją wszelkie źródła światła, jak pochodnie, czy zaklęcia nie mają racji bytu. To swego rodzaju legalna wersja lighthacka. Kiedyś pochodnie miały sens i klimat. Powróćmy do tego, proszę.

Edit
@Tavir:
Powiadasz? Hmm, przyznam szczerze, że nie miałem pojęcia o tej opcji. Dzięki wielkie!

Ostatnio edytowane przez Heralder ; 20-11-10 o 17:28
Heralder jest nieaktywny  
Stare 20-11-10, 15:32   #10
Tavir
Pomocny
 
Avatar Tavir
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 16
Domyślnie

@Heralder
1. Dodaj w skrótach przed czarami #S i spróbuj :)
2. Miło by było znów zacząć chodzić z pochodnią.
Tavir jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin