Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-10-17, 19:50   #1
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie Zdjęcie Tygodnia #6 - "Wyzwania Sonii"

Bogowie ponownie zwrócili swój wzrok ku Altaronowi płosząc tym samym złowrogiego bożka. Ten jednak wywiązał się z obietnicy nagradzając trzech wybrańców!


Miejsce 1

Zajmują ex aequo Lekgan i Walant! Rozmaite bogactwo, pieniądze i hazard, a wszystko to ukazane w ciekawych i sprytnie zrealizowanych pomysłach sprawia, że to właśnie do nich trafia puchar i status szlachecki na 14 dni. Spłoszony bożek nie mogąc do ostatniej chwili podjąć decyzji, komu wręczyć kostkę zdecydował się… ją sklonować! A zatem obaj zwycięzcy otrzymają po jednym jej egzemplarzu.

Ukryty tekst:
Kolejny dzień - kolejny naiwniak. Od czasu wojny z moich usług korzystają ciągle te same twarze, a pojawienie się tego wariata zwiastującego koniec świata przyciąga tu niestety zbyt wiele patroli...
Dorobienie się fortuny wymaga już nie tylko sprytu i sprawnej ręki, lecz również... pierścienia szybkości.



Ukryty tekst:
Badania,dzień 2 wznowienie,
Budzę się rano,patrze list!,Bogowie przestali węszyć,masz trochę czasu działaj! Od razu ruszyłem z kontynuacją badań,dotyczących stworzenia idealnego talara z miedziaka. Pewien alchemik raz stworzył dla mnie lipne złoto dla orków, pomyślałem ,że mi pomoże, niestety myliłem się nic więcej oprócz złota głupców nie jest w stanie stworzyć,lecz w tym samym budynku dostałem informację, o dziwnym przedmiocie zwanym przez alchemiczkę "Złotym kłem".Pomyślałem ,że z tym przedmiotem ruszę z swoimi badaniami. Było ciężko, ale końcu znalazłem rycerza, który mi pomoże (za godną sakiewkę).Wyruszyliśmy droga była ciężka, pot lał się nam spod zbrój z powodu wielkiego żaru,ale dotarliśmy. Już po drodze widziałem bogactwa ,które chciałem posiąść we własne łapska. Po drodze po kryjomu zbierałem z ziemi skarby, do czasu. Nagle wyskoczył wprost na mnie Złoty smok, pierwszy raz widziałem tak błyszczącą złotą skórę, pomyślałem ,że muszę ją zgarnąć na wyłączność! Po wielu godzinach walki z Złocistym potworem, udało mi się nawet wyciąć z niego małe co nieco i podmienić na coś innego, tak by wspólnik się nie zorientował.Dowiedziałem się na temat tego przedmiotu kilku ciekawych rzeczy...
PS:DZIĘKI RAHILUX!


Miejsce 2

Zajmuje Grabosh, który wywalczył je sobie na bogato w iście śpiewającym stylu! Do niego trafia status szlachecki na 7 dni!

Ukryty tekst:
Nie wiem czy zostanie uwzględniony, dopiero przeczytałem, że zgłaszanie odbywa się do 23:59 , byłem przekonany, że do zapisu servera z samego rana. Proszę o uwzględnienie mojego screena pomimo przekroczenia terminu.
Bożek się chyba nie pogniewa?



A w tym tygodniu…

Czego pragną? Czym się szczycą? Czego sobie Bóstwa życzą?

Wieść niesie, że niedaleko Bekalelu obozuje sławna wojowniczka Sonia! Jej poczynania Bogowie śledzą zawzięcie już od dłuższego czasu, zastanawiając się czy jej umiejętności mają jakieś granice? Ostatnio zasłyszeli też, że okoliczni bohaterowie próbują przypodobać się Sonii zyskując jej szacunek. Zainteresowali się tym tematem bardziej i chcą poobserwować ich przygody!

Udokumentujcie i ciekawie opiszcie jedno z wykonywanych przez siebie wyzwań od Sonii! Zwycięzca konkursu otrzyma puchar, 14 dni statusu szlacheckiego i unikatowy przedmiot, który obecnie jest niemożliwy do zdobycia. 7 dni statusu szlacheckiego trafi natomiast do zdobywcy drugiego miejsca!

REGULAMIN

  1. Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 28 października 2017 roku;
  2. Każdy gracz może wysłać wyłącznie jedno zdjęcie, z jednego konta i w wypadku wygranej nagrody zostaną mu przyznane na konto, z którego zdjęcie to opublikował;
  3. Główny bohater zdjęcia i publikowanych przygód musi być tą samą postacią, która przypisana jest do konta jako główna i wyświetla się pod nickiem z forum;
  4. Obowiązuje zakaz używania Photoshopa oraz innych programów do przerabiania screenów z gry;
  5. Wszelkie przejawy oszustw i ich prób skutkować będą wykluczeniem z tego oraz przyszłych konkursów;
  6. Konkurs dotyczy wyłącznie świata cPvP.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 25-10-17, 16:31   #2
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Przeciez wiekszosc sonie pokonczyla ;/ mam nowego chara robic czy co?
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 25-10-17, 17:06   #3
Lilit
Doradca
 
Avatar Lilit
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Skąd: Warszawa
Postów: 104
Domyślnie

A kto powiedział, że po zrobieniu zadań dla Soni nie możesz iść na zlecane przez nią potwory?
__________________
Każdy ma w oczach coś prócz pustki
Nawet jej oczy,
jasne i zimne.
Lilit jest nieaktywny  
Stare 26-10-17, 17:37   #4
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Witam,
toci co grali przy wyjściu Altaronu w 2011 to mnie znają, co do zdjęcia nie trzeba chyba nic dodać ani nic ująć ;)



Pozdrawiam
Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...
daarko88 jest nieaktywny  
Stare 26-10-17, 20:40   #5
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Ten drugi musiał być samurajem, bo po wszystkim zafundował sobie sepuku.



Wygralem?
c770832 jest nieaktywny  
Stare 26-10-17, 21:21   #6
makmej12
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 7
Domyślnie

makmej12 jest nieaktywny  
Stare 26-10-17, 23:10   #7
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Nazwa:  12345.jpg
Wyświetleń: 332
Rozmiar:  195.5 KB
By strach przełamać
by lęk swój złamać
by odwagi dodać trochę
by przełamać tę pychę....
Porzućmy schematy
poczujmy zemsty klimaty....
__________________
"Słuchajcie ciszy... Usłyszcie Mądrość. Odnajdziecie Spokój. Właściwy dystans do spraw, ludzi i przedmiotów. Znajdziecie czas, którego Wam brakowało. Słuchajcie ciszy. Mówcie ciszej. Ciii... Szaa!"
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 27-10-17, 00:39   #8
Nimri
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie


Ostatnio edytowane przez Nimri ; 27-10-17 o 17:36 Powód: Poprawienie grafiki, Dzieki Rahilux
Nimri jest nieaktywny  
Stare 27-10-17, 14:40   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie


Chyba nie zasługuje na szacunek Sonii...





//////
NICOS

Zuploaduj screena na imgur, scrhu jak i screenshooter nie pozwalają na opcje otwórz grafikę w nowej karcie przez co [IMG][/IMG] nie działa.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 27-10-17, 23:57   #10
1906
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 1906
Domyślnie



Do tematu postanowiłem podejść w sposób oryginalny, a więc i upolowana bestia miała być nietypowa, niestety jak wielu moich poprzedników musiałem uznać wyższość maszkary, której stawiłem czoła. Jak widać na czacie załączonego screena, "potwór" użył czaru, na który nie mogłem znaleźć riposty (szerszemu gronu znany jako "friendzone") i z polowania nici... ;)
1906 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin