Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-10-17, 11:48   #1
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie Zdjęcie Tygodnia #5 - "Hazard, pieniądze, bogactwa"

Wędkarski tydzień dobiegł końca, a zatem czas wyłonić zwycięzców!


Miejsce 1

Zajmuje Saillie Sillian, który w obecności Sonii zasadził się na grubą rybę i... złowił potężnego suma, a następnie zwrócił mu wolność! Czyn ten zasługuje na unikatowy puchar oraz 14 dni statusu szlacheckiego!

Ukryty tekst:
Liście już opadają, rankiem są przymrozki, ale pomimo jesiennej, niesprzyjającej pogody postanowiłem udać się nad wodę. Po złowieniu podrywką kilku żywców zestaw na szczupaka wylądował w wodzie. W czasie oczekiwania na rybę rozpaliliśmy z Sonią ognisko i postawiliśmy namiot, gdyż wyprawa obejmowała nocną zasiadkę. Po kilku godzinach bezowocnego moczenia kija postanowiłem zmienić zestaw ze spławikowego żywca na grunt. Założyłem wielki hak z myślą o połowie dużej ryby, gdyż drobnica raczej mnie nie interesuje. Otwarty kabłąk i zestaw przelotowy miał zapobiec wciągnięciu wędki do wody, bo jak wiadomo karpie, które w tej wodzie występują robią piękne "odjazdy" z przynętą. Na haku wylądował biały robak na przemian z kukurydzą. Moja taktyka nie przyniosła niestety skutków co do brania karpia, ale dała niespodziewany efekt! Piękny sum 15,5 kg i 132 cm długości dołączył do moich wędkarskich rekordów! Ryba oczywiście w dobrej kondycji wróciła do wody, by cieszyć kolejnych pasjonatów wędkarstwa!
Poniżej zdjęcie z "potworem" :)



Miejsce 2

Zajmuje Brajanusz, który postawił na klasyczną chatkę rybacką oraz relaksacyjne doznania płynące z łowienia wielu pomniejszych rybek. Do niego trafia status szlachecki na 7 dni!

Ukryty tekst:

Cisza, spokój, natura, ryby, strzelające polana w ognisku, stara chatka rybacka, ach ...
Dokładnie to, czego potrzebowałem! Czego chcieć więcej!


A w tym tygodniu...

Czego pragną? Czym się szczycą? Czego sobie Bóstwa życzą?

Ten tydzień jest czasem odpoczynku Bogów, którzy tym razem nie zwracają uwagi na śmiertelników. Szansę tą wykorzystał pewien sprytny, aczkolwiek złowrogi bożek. Obiecał on nagrodę temu, kto go zachwyci! W grę wchodzi hazard, pieniądze i rozmaite bogactwa, co by to oczy nacieszyć i kieszeń wypełnić! A zatem uwiecznijcie oraz opublikujcie swoje pomysły i pamiętajcie, że dodatkowy opis zdjęcia jest zawsze mile widziany.

Poza unikatowym pucharem oraz statusem szlacheckim na 14 dni, zwycięzca otrzyma od tajemniczego Bożka, unikalną kość do gry, która ułatwi mu pokonywanie drogi ku bogactwu. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma natomiast status szlachecki na 7 dni. Powodzenia!

REGULAMIN

  1. Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 21 października 2017 roku;
  2. Każdy gracz może wysłać wyłącznie jedno zdjęcie, z jednego konta i w wypadku wygranej nagrody zostaną mu przyznane na konto, z którego zdjęcie to opublikował;
  3. Główny bohater zdjęcia i publikowanych przygód musi być tą samą postacią, która przypisana jest do konta jako główna i wyświetla się pod nickiem z forum;
  4. Obowiązuje zakaz używania Photoshopa oraz innych programów do przerabiania screenów z gry;
  5. Wszelkie przejawy oszustw i ich prób skutkować będą wykluczeniem z tego oraz przyszłych konkursów;
  6. Konkurs dotyczy wyłącznie świata cPvP
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 15-10-17 o 12:02
Obles jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 15:32   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Rzecz jasna, łapówek nie przyjmuje
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 15:33   #3
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Fajnie byłoby, gdybyście odblokowali hazard xD
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 15-10-17, 21:17   #4
trup5831
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 28
Domyślnie


W godzine tylko tyle, nie ma jak znerfiony hazard

Ostatnio edytowane przez trup5831 ; 15-10-17 o 22:10
trup5831 jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 21:00   #5
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Badania,dzień 2 wznowienie,
Budzę się rano,patrze list!,Bogowie przestali węszyć,masz trochę czasu działaj! Od razu ruszyłem z kontynuacją badań,dotyczących stworzenia idealnego talara z miedziaka. Pewien alchemik raz stworzył dla mnie lipne złoto dla orków, pomyślałem ,że mi pomoże, niestety myliłem się nic więcej oprócz złota głupców nie jest w stanie stworzyć,lecz w tym samym budynku dostałem informację, o dziwnym przedmiocie zwanym przez alchemiczkę "Złotym kłem".Pomyślałem ,że z tym przedmiotem ruszę z swoimi badaniami. Było ciężko, ale końcu znalazłem rycerza, który mi pomoże (za godną sakiewkę).Wyruszyliśmy droga była ciężka, pot lał się nam spod zbrój z powodu wielkiego żaru,ale dotarliśmy. Już po drodze widziałem bogactwa ,które chciałem posiąść we własne łapska. Po drodze po kryjomu zbierałem z ziemi skarby, do czasu. Nagle wyskoczył wprost na mnie Złoty smok, pierwszy raz widziałem tak błyszczącą złotą skórę, pomyślałem ,że muszę ją zgarnąć na wyłączność! Po wielu godzinach walki z Złocistym potworem, udało mi się nawet wyciąć z niego małe co nieco i podmienić na coś innego, tak by wspólnik się nie zorientował.Dowiedziałem się na temat tego przedmiotu kilku ciekawych rzeczy...
PS:DZIĘKI RAHILUX!

Ostatnio edytowane przez Walant ; 16-10-17 o 21:40
Walant jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 21:28   #6
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

ppm na screena na stronie imgura

otwórz obraz w nowej karcie
masz takie coś
https://i.imgur.com/yXUTNZc.jpg

potem wystarczy dodać [IMG]link[/IMG]
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 21-10-17, 02:52   #7
Grabosh
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Nie wiem czy zostanie uwzględniony, dopiero przeczytałem, że zgłaszanie odbywa się do 23:59 , byłem przekonany, że do zapisu servera z samego rana. Proszę o uwzględnienie mojego screena pomimo przekroczenia terminu.
Bożek się chyba nie pogniewa?

//"Zdjęcia publikujemy od momentu ukazania się tego posta do godziny 23:59 dnia 21 października 2017 roku;" - chyba to mi się jednak kartki w kalendarzu poprzekładały...
Nie ma żadnego spóźnienia :)


Ostatnio edytowane przez Grabosh ; 21-10-17 o 11:16
Grabosh jest nieaktywny  
Stare 21-10-17, 23:43   #8
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Kolejny dzień - kolejny naiwniak. Od czasu wojny z moich usług korzystają ciągle te same twarze, a pojawienie się tego wariata zwiastującego koniec świata przyciąga tu niestety zbyt wiele patroli...
Dorobienie się fortuny wymaga już nie tylko sprytu i sprawnej ręki, lecz również... pierścienia szybkości.

__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin