Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 17:54   #31
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Dla mnie jasno teraz widać że jest dużo ludzi którzy chcą grać na serwerze npvp.
I nie rozumiem problemu ludzi którzy twierdzą że serwery nie mogą istnieć oba na raz i że jest to problem dla administracji. Na npvp nikt wam nie będzie płakał że ten bije za dużo a tamten leczy za mało więc kontent update może wchodzić na oba serwery. Kwestia tylko małych zmian liczbowych a nie zmian mechanik.

A jak coś nam na npvp nie będzie pasować to nie obrzucimy was gównem za zrobienie "słabego balansu" tylko grzecznie się zapytamy o zmianę. :)
Waka jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 19:23   #32
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Dla mnie jasno teraz widać że jest dużo ludzi którzy chcą grać na serwerze npvp.
I nie rozumiem problemu ludzi którzy twierdzą że serwery nie mogą istnieć oba na raz i że jest to problem dla administracji. Na npvp nikt wam nie będzie płakał że ten bije za dużo a tamten leczy za mało więc kontent update może wchodzić na oba serwery. Kwestia tylko małych zmian liczbowych a nie zmian mechanik.

A jak coś nam na npvp nie będzie pasować to nie obrzucimy was gównem za zrobienie "słabego balansu" tylko grzecznie się zapytamy o zmianę. :)
Dokładnie. Dla non-pvp liczy się kontent, a nie krzyczenie, że ten bije za dużo a tamten za mało :3
neccoz jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 19:40   #33
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Pomysł ze zrobieniem tylko pvp odpada bo to jest tak ze ludzie z pvp powiedza ze dostosujmy pvp dla graczy npvp, a gracze npvp powiedza zeby dostosowac npvp pod graczy pvp. Nikt nie bedzie usatysfakcjonowany, bo tutaj nie ma złotego środka. Po zrobienie wylącznie serwera pvp najpierw odejda gracze npvp a pozniej jak zwykle po 2 miesiacach gracze pvp. Znamy to z doświadczenia i nie mówcie ze gracze pvp będą grali przez lata.
Dodatkowo Gracze obu serwerów są odmienni mentalnie.
Gracze npvp nie są za tym aby co pól roku resetować serwa żeby przyciągnąć graczy bo 2 miechy po starcie serwera juz nikt nie grał. Sory winetu, nie tędy droga.


Co do statusów to oczywiście Unholy ma racje, że gracze w zamiar nie mogą oczekiwać niczego niż zapisane jest w regulaminie.Jednakże serwer npvp żadzi się innymi prawami niż pvp, i tutaj gracze grają dłuzej niz 2 miesiące po postawieniu serwera. Więc teoretycznie więcej statusów schodzi.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 19:57   #34
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

1:0 dla Westa
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:11   #35
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Do wszystkich płaczkow, no hands, grajków z non pvpe i innych zrozumcie że aktualizowanie obu serwerów jest dla altaronu strzałem w kolano.(dziwie sie że nonpvpe jeszcze nie zostało usunięte) Zrozumcie że lepsze dla altaronu jest aby na 1 serwerze grało 100 osob niż na obu po 50 osób.
sokoskiii jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:15   #36
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Do wszystkich płaczkow, no hands, grajków z non pvpe i innych zrozumcie że aktualizowanie obu serwerów jest dla altaronu strzałem w kolano.(dziwie sie że nonpvpe jeszcze nie zostało usunięte) Zrozumcie że lepsze dla altaronu jest aby na 1 serwerze grało 100 osob niż na obu po 50 osób.
A niby dlaczego? Po coś non-pvp zostało stworzone, gracze tak samo kupują ss, tak samo grają, tylko nie mają ochoty uczestniczyć w tym dziadostwie z pvp? :]
neccoz jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:28   #37
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Lepiej na obu serwerach po 50 osób, niż na jednym prawie wcale przez debilando.
Ser jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 21:39   #38
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Co wy placzecie z dominando? Shitow już nie ma. A z dead ots nikt nie bije neutrali. Skończcie płakać z tym non pvp i weźcie się za robotę nieudaczniki.
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 22:10   #39
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaskolaa Zobacz post
Nie potrzeba żadnego resetu. Resetowaliscie i nic to nie pomogło. Pomoże szacunek dla graczy i równoprawne traktowanie. Co do pomysłu z wyłączaniem non pvp. Kasę od nas to lubisz nie? Jeśli ktoś da mi wybór altaron pvp lub żaden , zmienię server jak większość ludzi z non pvp. CZY tak chcecie wskrzeszać server I zdobywać graczy?
Raz jeszcze nie przeszkadza mi cokolwiek tam jest na pvp , czemu was tak bardzo boli to co mogłoby być na non pvp?
Pisałem nie raz napisze kolejny. Bo nie mogą Cie zabijać.
Bo nie mogą zabijać nic sie nie liczy tylko napierd!!!
Pisałem o tym wiele dlaczego tak robią i jak to będzie kto czytał ten wie.

A to co sie dzieje na PVP teraz Pisałem miesiac temu. Co bedzie dlaczego bedzie dlaczego to niema sensu I TAK DALEJ... no ale co ja tam moge.
Dather jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 22:43   #40
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Pisałem nie raz napisze kolejny. Bo nie mogą Cie zabijać.
Bo nie mogą zabijać nic sie nie liczy tylko napierd!!!
Pisałem o tym wiele dlaczego tak robią i jak to będzie kto czytał ten wie.

A to co sie dzieje na PVP teraz Pisałem miesiac temu. Co bedzie dlaczego bedzie dlaczego to niema sensu I TAK DALEJ... no ale co ja tam moge.
No w sumie jeżeli mam brać po uwagę robienie po raz któryś tych samych questów które większość starych graczy ZNA NA PAMIĘĆ i robi je z zamkniętymi oczami a napierdzielanie się w pvp (jest to coś czego nie da się znać na pamięć i wiedzieć jak się skończy bitka) , to wybór jest prosty
bart303 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin