Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-04-14, 22:01  
Podsumowanie eventu
pregusia pregusia jest nieaktywny 10-04-14, 22:01

Klucznik Ignacy, który opiekuje się majątkiem rodziny Bekalelu przekazuje najszczersze podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do odzyskania zrabowanego majątku!

Mimo, iż nie udało odzyskać się wszystkich zrabowanych sztab złota, wynik i tak jest imponujący! Na obu serwerach, bohaterowie zdołali zebrać aż 261 z 600 dostępnych do zebrania sztabek!

Ignacy, wśród zwróconych dóbr, odnalazł również nienależące do rodziny Baronów przedmioty, które zapewne pochodzą z innych rabunków. Postanowił więc, że te cenne znaleziska zostaną przeznaczone na nagrody dla najbardziej zasłużonych. I tak oto:
  • Na serwerze PVP:
    1. Arch Enemy - 29 sztabek - Święty sokół oraz 20 dni statusu szlacheckiego
    2. Tomurek - 17 sztabek - Sygnet oraz 10 dni statusu szlacheckiego
    3. Loyx - 15 sztabek - Malutki stateczek oraz 10 dni statusu szlacheckiego
    4. Kaja - 10 sztabek - Kostka do gry oraz 5 dni statusu szlacheckiego
    5. Ex aequo Vojuva, Big Wizard, Mikelord - 3 sztabki - Kostka do gry oraz 3 dni statusu szlacheckiego

  • Na serwerze NON-PVP:
    1. Pogromczyni Zla - 50 sztabek - Święty sokół oraz 20 dni statusu szlacheckiego
    2. Eletrix - 47 sztabek - Sygnet oraz 10 dni statusu szlacheckiego
    3. Matt The Healer - 37 sztabek - Malutki stateczek oraz 10 dni statusu szlacheckiego
    4. Whispers - 3 sztabki - Kostka do gry oraz 5 dni statusu szlacheckiego
    5. Cichy Magik - 2 sztabki - Kostka do gry oraz 3 dni statusu szlacheckiego
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Nagrody trafią niedługo do Waszych skrzynek depozytowych w Neolith, status szlachecki możecie aktywować na stronie. Osoby, które nie wzięły udziału w wydarzeniu mogą żałować, bo jak widzicie wielu rabusiów uciekło, a co za tym idzie szanse na zdobycie nagród do samego końca były ogromne.

Administracja Altaron.pl

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 16344
Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 07:24   #31
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co z osobami, które oddały po 1 lub 2 sztabki??
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 11:00   #32
Swistakowy
 
Avatar Swistakowy
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Warszawa
Postów: 249
Domyślnie

Nic nie dostali, i bardzo dobrze, 2 sztabki nie są warte, nie da się ukryć, rare itema.
__________________
Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano.
Swistakowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 11:29   #33
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Na Non-PvP dostali..., tylko dlatego, że nie było 5 różnych wartości większych od 2. Więc mogłyby one dostać tą symboliczną kostkę do gry. (na świecie pvp)
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 12:48   #34
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Symboliczną kostkę? Wczoraj jeden spryciarz zarobił z 500k w godzinę, dzięki tej kostce.
Hazard powinien być zakazany!
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 12:56   #35
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

I dlatego wg mnie to oburzenie nastąpiło. Bo z itemami które dostaliśmy za 1-3 miejsca, nic nie zrobimy, a oni kostkami zarobią HOHO! :D
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 15:05   #36
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

@Mike
Wypadła kolejna skarbonka, praktycznie pod koniec i jestem w jej posiadaniu :)

Cytat:
I dlatego wg mnie to oburzenie nastąpiło. Bo z itemami które dostaliśmy za 1-3 miejsca, nic nie zrobimy, a oni kostkami zarobią HOHO! :D
Przypomnijmy sobie jeszcze nagrody na Non-pvp za zabicie pierwszej rokity.
Przepis na ogromny plecak, Kostka do gry, medal z grawerem i wszystko ładnie zapakowane w prezenciku.

Lepsze nagrody że tak powiem za g***o
Można? Można.

__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 15:13   #37
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:WsT
Przypomnijmy sobie też ogólnie dlaczego zostały rozdane i czy nie spotkało się to z protestami.

Jako neutralna gildia powinniśmy organizować kasyna i domy uciech na pvp! Hertagon z misją :P
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 15:30   #38
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Masz racje Catthonie, lecz sam przyznaj jak wyszło z nagrodami w tym evencie?
Dlaczego najwyższe miejsca niczym się od siebie nie różnią?
Dlaczego miejsca najniższe najbardziej skorzystały?
Nie mówię że przedmioty, które dostaliśmy są złe bo jednak bardzo mi się to podoba. Jednak powinna być możliwość usunięcia graweru z takich nagród (dodatkowy npc?) Niektórzy woleli by to sprzedać, a kto zainteresuje się kupnem jeśli na przedmiocie jest grawer z nickiem kogoś innego?
Czemu nie można było dorzucić zwykłej kostki do wyższych miejsc?

Hejt On
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 15:41   #39
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:WsT
Przypomnijmy sobie też ogólnie dlaczego zostały rozdane i czy nie spotkało się to z protestami.

Jako neutralna gildia powinniśmy organizować kasyna i domy uciech na pvp! Hertagon z misją :P
Walczyliście teraz znów neutralni? wiem że sporo nie wiem i sporo mnie ominęło ale kto jest tak głupi by teraz znów wam pozwolić expić a potem znów dojdziecie do wojny i będziecie tyrać ludzi.. gratuluje decyzyjnym którzy na to poszli. Hertagon potem NeverEnding, w sumie każdy jest neutralny po co się bić panie i panowie peace.

PS. Z tego co wiem neutrale grają na non pvp bo tam bankowo nie będą zabijać ani nie będą zabijani.. co więc robicie na PvP. Catthon chyba aktywnie grywasz, jak to tam z wami teraz niby jest?
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-04-14, 15:50   #40
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Walczyliście teraz znów neutralni? wiem że sporo nie wiem i sporo mnie ominęło ale kto jest tak głupi by teraz znów wam pozwolić expić a potem znów dojdziecie do wojny i będziecie tyrać ludzi.. gratuluje decyzyjnym którzy na to poszli. Hertagon potem NeverEnding, w sumie każdy jest neutralny po co się bić panie i panowie peace.

PS. Z tego co wiem neutrale grają na non pvp bo tam bankowo nie będą zabijać ani nie będą zabijani.. co więc robicie na PvP.
Poprzednio zawarliśmy sojusz z Overdose, ponieważ jeden z naszyczh członków pomógł w zabójstwie gracza z Collegium/Enigmy został przez to nałożony hunt na całą gildie. Więc postanowiliśmy pójść za ta jedną osobą co okazało się błędem. Większość graczy od razu przestała walczyć jedni utrzymali się trochę dłużej a jeszcze inni zostali na stałe. Przyszły nowe czasy, staramy się odbudować dawny HertagoN. Dlaczego nie gramy na non-pvp? Jaki jest sens gry na świecie, na którym gra 10 osób. Tutaj są znajomi, również po stronach walczących i głównie to nas tutaj trzyma. Wątpię czy ktokolwiek chciałby pójść na non-pvp zaczynać od zera, oraz grać na pustym serwerze. Do wojny nie mam też zamiaru dołączać, zmienił się też sposób rekrutacji dzięki czemu (mam nadzieję) unikniemy jakichkolwiek przykrości, a strony walczące nie będą wpychać nam swoich noobcharów.

I jeśli chcesz o tym porozmawiać zapraszam na PW. Nie róbmy Offtopu.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin