Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-11, 15:28   #11
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie chciałam tutaj tych zdjęć, staram się usunąć ten filmik z yt. Ta fotka jest ostatnią publicznie dostępną moją fotografią w internecie.

Poza tym, proszę podejdź do nauczycielki w szkole i powiedz, że 'jest sexy', 'daje dupy', czy coś w tym stylu. Życzę powodzenia. Mnie takie teksty obrażają i nie zamierzam ich akceptować w grze, a już zwłaszcza na kanałach publicznych.

Zdjęcie to nie dowód bo zbyt łatwo jest je przerobić. Chcesz bana za nie wiem, wypowiedź, że używasz bota? Mogę przygotować ci takiego screena przy użyciu jedynie painta. Nie będę karać nikogo na podstawie tak słabych dowodów, by później nie było problemów z tego powodu.

Jeśli zaś chodzi o obowiązek odpisywania - jak inaczej mam ręcznie sprawdzić bota? Poza tym, nie jest to nasz wymysł, CipSoft stosuje to od x lat i jakoś nikt z tego powodu nie płaczę. Masz jedynie odpisać, nie musisz ze mną rozmawiać, nikt do tego cię nie zmusi. Poza tym, regulamin zaakceptowałeś więc się do niego stosuj. Możemy wymyślić, że każdy musi chodzić na różowo ubrany, bo będzie ban - też będziesz musiał się do tego stosować chcąc grać.

Dach był jednorazową sytuacją, teraz wiem, że za takie teksty od razu powinnam dawać bana.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:35   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Jest zapis w regulaminie, że MASZ OBOWIĄZEK odpisać MG lub SG gdy o to poprosi. Innymi słowy: jeśli wyłapiesz bana za nieodpisywanie, to jesteś winien sam sobie. ;)

Pozdrawiam.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:36   #13
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Przepraszam, ze się wtrącę, ale jestem w podobnej sytuacji co Slythia.
Ona zajmuje się fabułą, ja botami.
Nie rozumiem czemu od nas obojga oczekujecie czegoś, co w zakres naszych kompetencji nie wchodzi. Udzielamy wam informacji tylko dlatego, że chcemy i możemy, a nie dlatego, że musimy.
Staramy się jak najlepiej pomagać graczom, w tym i informacjami o stanie prac czy innych rzeczach, ale nie oczekujcie, że tuż po crashu Slythia czy ja podamy wam dokładną ich przyczynę.

Dla waszej informacji:
Slythia zajmuje się fabularną stroną gry, pisaniem questów. I robi to co do niej należy. Życzę powodzenia w przyszłej pracy tym, którzy mają podejście: "Pracujesz tu, zrobisz wszystko co chcę."

A dla najbardziej niekumatych:

Polecam sprawdzić znaczenie słowa "kompetencje".
Jesteś w błędzie - Wy musicie ,wy macie obowiązek poinformować nas graczy o tym co się dzieje ,ty godząc sie na tą funkcje wziąłeś na siebie tą odpowiedzialność i żądna łaska że odpowiecie
a co do kompetencji masz racje poczytaj i przeanalizuj chociaż co do twojej osoby nie mam zdania to twoi współpomagający powinni sobie przyswoić tą wiedze
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:39   #14
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie, nie mamy obowiązku. Nikt nam tego nie kazał, nie mamy tego w umowie, nic nie podpisywaliśmy. Z własnej, nieprzymuszonej woli dzielimy się posiadanymi informacjami, ewentualnie przekazujemy wiadomości od administracji. W momencie, gdy są prowadzone prace na serwerze nikt nie będzie mówił ile to potrwa (bo nie wiemy!), co jest robione (to nasza sprawa) i dlaczego.

Oficjalny komunikat został wydany.

Poza tym, co mieliśmy napisać? 'Coś padło, nie wiemy co, może kiedyś się dowiemy.'? W sumie... to coś takiego cały czas mówiłam, lecz najwyraźniej też źle.

@down
Ghoostuś!
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:41   #15
Ghoost Assasin
 
Zarejestrowany: Maj 2010
Postów: 0
Domyślnie

Bergusek po pierwsze sięgnij po słownik, a najlepiej poproś mamę, żeby napisała za ciebie, bo nie można zrozumieć kompletnie Twojej wypowiedzi. Ja znam i Slythię i Yetj'a, a jakoś nie udało mi się od nich wysępić ani talara czy co to tam jest w tej grze. W Waszych nędznych główkach tworzą się dziwne afery. Ja rozumiem, że taka moda, że Prezes też tak robi, to ja też tak zrobię, no ale ludzie... ileż można?
Ghoost Assasin jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:49   #16
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Poza tym, proszę podejdź do nauczycielki w szkole i powiedz, że 'jest sexy', 'daje dupy', czy coś w tym stylu. Życzę powodzenia. Mnie takie teksty obrażają i nie zamierzam ich akceptować w grze, a już zwłaszcza na kanałach publicznych.

Zdjęcie to nie dowód bo zbyt łatwo jest je przerobić. Chcesz bana za nie wiem, wypowiedź, że używasz bota? Mogę przygotować ci takiego screena przy użyciu jedynie painta. Nie będę karać nikogo na podstawie tak słabych dowodów, by później nie było problemów z tego powodu.

Jeśli zaś chodzi o obowiązek odpisywania - jak inaczej mam ręcznie sprawdzić bota? Poza tym, nie jest to nasz wymysł, CipSoft stosuje to od x lat i jakoś nikt z tego powodu nie płaczę. Masz jedynie odpisać, nie musisz ze mną rozmawiać, nikt do tego cię nie zmusi. Poza tym, regulamin zaakceptowałeś więc się do niego stosuj. Możemy wymyślić, że każdy musi chodzić na różowo ubrany, bo będzie ban - też będziesz musiał się do tego stosować chcąc grać.

Dach był jednorazową sytuacją, teraz wiem, że za takie teksty od razu powinnam dawać bana.[/QUOTE]

Nie jesteś nauczycielka - a to że taka sytuacja zaistniała sama jesteś winna wchodząc w relacje z graczami gdyby nie czuli luzu tak powiedzmy nie było by tego a gwoli wyjaśnienia i nauczycielowi "srają na łeb" jak im na to pozwoli
Tak regulamin zaakceptowałem z tym ze i Administracje czegoś się zobowiązała
Gram w tibie ponad 7 lat nigdy nie miałem przyjemności by mnie Mg nagabywał w grze, bym musiał krzyczeć po spocie badz depo Ello żyje nie botuje
Co do widzimisię ubranka na różowo ależ proszę tylko to bedzie definitywny koniec tego przedsięwzięcia jakim jest Altaron zresztą to co wyczyniacie zmierza do tego :( traktujcie nadal graczy (sponsorów bo to my bedziemy utrzymywać tą grę) jak kloaczne ekstremalia nadal pokazujcie że są lepsi i gorsi, że jest klika kolesi wzajemnej adoracji a i ci maluczcy odejda Ja za stary jestem na takie mydlenie

Masz racje pisząc żę nie rozumiesz gdybyś rozumiał nie napisał byś tego "Ja znam i Slythię i Yetj'a, a jakoś nie udało mi się od nich wysępić ani talara czy co to tam jest w tej grze.
Pozdrawiam :)
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:53   #17
Ghoost Assasin
 
Zarejestrowany: Maj 2010
Postów: 0
Domyślnie

Za stary powiadasz? ;] Pochwal się wiekiem ;]
Ghoost Assasin jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:58   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Najwyraźniej jesteś za stary na mydlenie, lecz nie za stary na szukanie kolejnych afer.

W rl właśnie w taki sposób były sprawdzane boty/mc. Znam wiele osób, przy których pojawił się GM i nagle kazał odpisać. Co więcej - dawali mniej czasu na reakcję niż my. Po prostu mamy tutaj mniej graczy do sprawdzenia, więc częściej każdy jest kontrolowany.

Wchodzenie w relację z graczami nie ma nic do rzeczy. Osoby, z którymi rozmawiam, nigdy tak mnie nie nazwały. Najczęściej takimi określeniami nazywają mnie osoby, którym np czegoś nie dałam (free items), dałam bana, czy coś innego strasznego zrobiłam. Klasyczna reakcja, jednak całkiem niedopuszczalna.

Nie ma lepszych czy gorszych. Wszyscy są równi, czasem jedynie moi 'znajomi' mają gorzej od innych - przypadkowo giną, są proszeni o pomoc w czymś etc. Pomagam każdemu, kto mnie o to poprosi, odpowiadam, spokojnie tłumaczę, wyjaśniam, staram się pilnować naprawy błędów zgłaszanych przez graczy. Staję po waszej stronie przy błędach, crashach, negocjując rekompensaty. Co więcej mam robić byś był zadowolony?

Dodam jeszcze, że rozmawianie z graczami ma wiele plusów. Dzięki temu o wiele szybciej dowiaduję się o błędach, problemach, wiem o ich opiniach na dany temat etc. Szybciej otrzymuję zgłoszenie o błędzie na pw niż przykładowo poprzez ctrl+r. To samo z raportami o botach. Tak więc śmiem twierdzić, że bycie człowiekiem, nie 'bogiem' przynosi mi więcej korzyści niż problemów.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:03   #19
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Powiem tak - Slythia nie pozwala nikomu tak mówić do siebie, ja, będąc jej znajomym, oberwałbym ostro za to. A że są niewychowane indywidua, na których kultura nie robi wrażenia i do każdego z takim tekstem polecą... cóż. Nie jej wina.

Cytat:
Gram w tibie ponad 7 lat nigdy nie miałem przyjemności by mnie Mg nagabywał w grze, bym musiał krzyczeć po spocie badz depo Ello żyje nie botuje
Sprawdziłem już setki graczy po parę razy. Często te same osoby po 5-6x.
NIKT! Dosłownie nikt nigdy się nie skarżył na to, że musi te 2-3 słowa odpisać. BA! Często sami wdają się w pogawędkę, przerywając na te pół minuty expienie. Jeśli to problem - nikt Cię nie trzyma. Masz obowiązek odpisać, a czy chcesz czy nie - mnie to nie obchodzi. Nie odpiszesz, a będziesz expić? Uznam za bota i zbanuję.

I nie. Naprawdę nie mam obowiązku pisać Ci co się stało. Nikt z nas nie ma. Przeczytaj uważnie regulamin.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 16:12   #20
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Slythio ja rozumiem że nie zawsze można na już dać odpowiedż, rozumiem że czasem trzeba umieć przyznać że ma się problem i na to powinien być czas by napisać nie jako odpowidz na posta ale jako informacja na stronie glownej a także info w postaci twojego czerwonego napisu,jeśli nawiazujecie do cipsoft to wiecie że tak tam jest się informowanym
hehe rozumiem uznasz i zbanujesz a jako dowód bedzie twoje słowo bo moje przecież nie ma znaczenia a screen nie dowód i koło sie zamyka jak by nie patrzeć du..pa :)
eh
bergusek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin