Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-05-11, 14:30   #1
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie Mydlenie oczu

Czytam to forum ,doświadczam problemow jak wielu graczy którzy jak ja dali sie nabrać na wspaniałości "Altaronu" idea i pomysł piekne i godne oklasków jednakże jest wiele zastrzezeń jak i do gry tak i do administracji .
Glówna sprawą która bardzo razi to lekceważenie nas graczy - brak rzetelnej informacji ,brak wyjaśnień ( jedyne co możemy uzykać to : temat zamknięty lub odesłanie w inne miejsce i tam smarujecie do bólu Slythia utnie temat bo tak i już :).
Slythia ? jakie jej zadanie ? pewnie posypia sie gromy na moja głowe od tzw zadkolizów ale powiem to : jej zadanie to zmydlenie oczu chlopaczkom można odegrać role ważnej Mg,badz slodkiej idiotki co to pod depo robi pokaz dla maluczkich,jej wypowiedzi sa stronnicze i jednostronne jej opinie tak chce i juz,fee to nie jest poważne traktowanie gry i nas graczy ,nie powinno byc czegos takiego,,Nie dziwie się że padają epitety pod jej adresem nie pochwalam tego ale uważam ze sama jest sobie winna wchodząc w relacje z graczami brak profesjonalizmu w tworzeniu tego typu przedsiewziecia (postac MG powinna byc ponad wszelkie relacje ma byc rzetelna obiektywna i prawdziwa to nie postac do gry jak nasze postacie ) to co teraz zrobiono z Mg to śmiech ale może taki był cel ?
Co do innych adminów dziwne ze tak mało sie udzielaja czyżby słodka blondyneczka miała starczyć na wszystko ? gdzie są ? gdzie ich opinie gdzie zdanie na nurtujące nas zagadnienie ? Czy żaden z nich nie mam "jaj " za przeproszeniem tylko musi sie chować za babską kiecką,czy może nasze pytania są zbyt kłopotliwe by dac odpowiedzi.
co do ostatnich wydarzeń mysle ze 2 dni tzw promocji to kpina z nas,zapchanie ryja byle czym , Ja jeśli uznam ze ta gra warta tego sam kupie tą promocję i wspomogę coś co ma sens jednak na chwile obecna trzeba zmian i to nie tylko w grze jako takiej ale w szeregach adminów (glównie tu) Wierze ze z czasem gra może sie dopracować ale nie z takimi MG i takim podejściem ja jestem zniesmaczony tym wszystkim

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 25-11-11 o 13:21
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:36   #2
Gibonus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

Skopiuj sobie posta bo bydz moze bedzies musial jeszcze raz zalozyc podobny temat gdy ten zostanie usuniety ;)
Gibonus jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:42   #3
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Fajnie wiedzieć, że mam komuś mydlić oczy :D. Poinformuj też o tym Prakta, bo dla niego także to będzie nowością.

Relacje z graczami? Znaczy nie mogę już z nikim rozmawiać pod groźbą kary śmierci? Cóż w tym złego? Nikt nie odniósł korzyści poprzez rozmowę ze mną, więc nie rozumiem w czym problem.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:46   #4
Gibonus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Fajnie wiedzieć, że mam komuś mydlić oczy :D. Poinformuj też o tym Prakta, bo dla niego także to będzie nowością.

Relacje z graczami? Znaczy nie mogę już z nikim rozmawiać pod groźbą kary śmierci? Cóż w tym złego? Nikt nie odniósł korzyści poprzez rozmowę ze mną, więc nie rozumiem w czym problem.
Odzyskiwanie komuś ciał po śmierci to jest ingerencja w gre i to już bardzo duża... Takie spoufalanie się z graczami nie wróży nic dobrego serwerowi ;):)


BTW: Chciałaś być MG? czy normalnym graczem bo ja już sam nie rozumiem ;)
Gibonus jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:48   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Tak, po crashu/lagu serwera, czyli ewidentnie przez nasz błąd.. W dodatku każdemu, kto tylko o to poprosił. MG Trav i Yetj robili ze mną to samo. Poza takimi sytuacjami nie noszę loota nikomu, nie jestem tragarzem.

Aha - proszę o nienazywanie mnie słodką idiotką. Nie znasz mnie więc nie gadaj bzdur, zaś oceniania człowieka po wyglądzie jest co najmniej śmieszne.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:51   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@up

Odzyskiwanie bp odbyło się tylko raz z powodu masowego kicka servera, więc każdy kto padł i to zgłosił odzyskał bp i nie było to nadużycie.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 14:59   #7
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Przepraszam, ze się wtrącę, ale jestem w podobnej sytuacji co Slythia.
Ona zajmuje się fabułą, ja botami.
Nie rozumiem czemu od nas obojga oczekujecie czegoś, co w zakres naszych kompetencji nie wchodzi. Udzielamy wam informacji tylko dlatego, że chcemy i możemy, a nie dlatego, że musimy.
Staramy się jak najlepiej pomagać graczom, w tym i informacjami o stanie prac czy innych rzeczach, ale nie oczekujcie, że tuż po crashu Slythia czy ja podamy wam dokładną ich przyczynę.

Dla waszej informacji:
Slythia zajmuje się fabularną stroną gry, pisaniem questów. I robi to co do niej należy. Życzę powodzenia w przyszłej pracy tym, którzy mają podejście: "Pracujesz tu, zrobisz wszystko co chcę."

A dla najbardziej niekumatych:

Polecam sprawdzić znaczenie słowa "kompetencje".
Wicked jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:14   #8
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Niestety ale tak to wygląda czytając to forum , a co do Prakta myslę ze powinien przeczytać a także przemyśleć co napisałem,to nie jest wymysł z księżyca niestety, czyż z tych postów nie dowiadujemy się iż tworzysz pokazy dla gapiów ? - jaki to ma cel ? nawet jeśli możesz to robić to zachowaj dla siebie,w tej chwili nie wierze że ktoś nie odniósł z tego korzyści, bo twoje czy tez wasze podejście screen nie dowód - co nim jest ? twoje widzimisię ? banowanie za to ze ktoś nie odpisuje śmiech -nie mam ochoty odpisywać i nie pisze będę mieć taka potrzebę napisze po to wchodzę do gry by spędzić czas jak tego chce nawet milcząc i to że ktoś nie odpisuje to żaden dowód na to że używa jakiegoś nie legalnego oprogramowania ( być może nie zwraca uwagi na to co kto smaruje ),inna sprawa wkładanie graczy na dach to chyba nie profesjonalizm ? tylko głupia smarkateria która miała jaki cel ? kolejne co przychodzi mi do głowy to : skoro umieściliście fotografie do wglądu musicie liczyć się z opiniami dla jednych bedziesz sexi ,inny nazwie poczwarą a kolejny nie będzie miał zdania, to ze ktoś sobie coś gada niech gada powinnaś być ponad to i nie wciągać się w takie bzdety
bergusek jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:17   #9
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Slythia nie udostępniała tutaj swojej fotki, zrobiła to inna osoba bez jej zgody.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 24-05-11, 15:20   #10
bergusek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

to nie istotne kto to zrobił są, nie ma w nich nic złego są fajni młodzi ludzie i tyle a że opinie różne cóż tak świat zbudowany że lubimy kolory i nie wszystkim wszytko się podoba
bergusek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin