Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-07-15, 20:18   #71
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

No widzisz, tak to jest, jedni mają mózg i go wykorzystują, a tacy jak ty jak to ująłeś nie tak dawno legkanie razem z morgianem ''pracuje, więc mnie stać''. Także no, pracuj tam dalej żeby utrzymać swojego pixela.

Dodam jeszcze, że zazdroszczę Ci tej pracy. Nie dość, że na ochronie(siedzenie na kamerach), to jeszcze 16 zł na godzine... w dodatku jeszcze sobie grasz ,, pracując ''. Ty, a smoki też tam masz? ;d
Graata jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 21:02   #72
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

najbliższy monitor z kamerami jest 4m od miejsca w którym właśnie siedzę. Zajmuje się ochroną OSÓB nie ochroną MIENIA.
"Pracuję, więc mnie stać" na statu szlachecki, ciekawe produkcje na STEAM. Podoba mi się = płacę.

16 PLN w polszy na godzinę to naprawdę niewiele, wracając do jarmarku dominikańskiego na którym w ubiegłym roku miałem 47PLN na rękę od przepracowanej godziny lub pracy w Holandii gdzie OSZCZĘDZAŁEM żyjąc w dobrobycie około ~280 euro na zapomogę w polsce. Trzeba mieć mózg żeby pomóc sobie zarówno w życiu jak i w GRZE w której TY sprzedajesz statusy żeby mieć na halabardy, a JA posiadam talary z innych postaci/systemu.

Ah, jeszcze bardziej rozwinę ze względu na 'pracujesz, a grasz'.... Z racji mojej branży, zdarza mi się uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, np. ostatnich zamknięć wielu kin. Płacił Ci ktoś kiedyś 150 PLN za obejrzenie filmu? Płacz cebulo i proś o kieszonkowe.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 24-07-15 o 21:15
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 22:08   #73
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Tron jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 22:15   #74
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Uwielbiam ten humor Trona :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 14:25   #75
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Moze by jeszcze zrobić coś zeby sie opłacało na smoki chodzić, można zrobić smoczy set u wojowników ale skąd wziać materiały ?Bez sensu taka możliwość
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 14:31   #76
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
Wracam po latach zza światów by podsumować ten pierdolnik.

Jeśli chcecie totalnego balansu gry i żeby wszystkim było zajebiście to najpierw administracja musi znaleźć sposób, by każda profesja walcząca przeciwko sobie w duelu miała równe (tak 50/50) szanse w walce. Balans umiejętności, słabych i mocnych stron oraz ratio dmg/hp/healing były by wyrównane. Teraz jak rycek dupnie w trapa jakąkolwiek profesję to ją zjada na obiad, a na otwartej z repito + follow jest kurwa indestructable kamiennym golemem co podbiega i napierdala (nie ważne jaka sub-profa, i tak solo jest nie do ujebania) - overall - rycek balanced w chuj. Zwiad? Solo nie do ujebania na otwartej - ucieka ile chce i sobie wastuje każdą profkę (no prawie każdą, chyba że trafi na rycka - mid papier tak zwany do walk zwiad vs mag). Mag? Chuj wie do czego on tu jest - ale glass cannon w przypadku altaronu wygląda prosto - butelka versus kamień gdzie butelka = mag, kamień = reszta profesji. Solo, mag nigdy nie ujebie równego sobie lvla (NIGDY KURWA, CZYTASZ TO ZIOOM?... chyba, że trafi na innego maga i jakimś cudem mu zajebie nutki - necro, lub ele z jakiejś śmiecznej obszarówki typu oflando.. gdzie nie raz na pvp się spotkałem z tym że obaj magowie rozjebywali siebie na double KO.). Pvp wygląda na altaronie tak - jak nie masz ekipy to nikogo nie ujebiesz (chyba, że trafisz na jebanego nooba). Innymi słowy - gra solo na Altaronie to tylko mit dla tych, którzy po 50 lvlu dochodzą do wniosku, że zmarnowali tydzień życia. Jak chcecie zrobić z tego LoL'a to kurwa zadbajcie o balans.. a sorry .. zapomniałem - nawet w LoL'u ze względu na balans umiejętności i odpowiednie ich wykorzystanie możemy solo rozjebać cały team, gdzie w altaronie nie ma takiej opcji.

Pozdhawiam.

Ps. chcesz grać w altaron, expić w różnych miejscach i zawsze wygrywać na pvp? Zbierz masę i NAPIERDALAJ JAK CYGAN Z WIATRÓWKI.

https://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg

Prawie jak historia o ojcu rybaku
19960314 jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 04:11   #77
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Moim zdaniem jednym z problemów jest to, ze ponad 60% respow na altaronie jest nieuzywanych lub uzywanych sporadycznie przez sporadycznie logujacych sie, nie doswiadczonych w altaronie, graczy. Takie respy to mdz. olbrzymy. Gracze nie chodza tam nie dla tego, ze expowiska są źle zrobione/moby źle opracowane, a dlatego, że istnieją inne lokacje, bardziej obfite w talary i exp per h.

Po nieco dłuższym zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że na tibii jeżeli coś nie jest opłacalne to zwykle leci coś na co jest popyt i człowiek w gruncie rzeczy pozytywnie na tym wychodzi. Handel niby leży na altaronie, ale nie wykarmimy wszystkich mobów przecież garstką potrzebnych itemów typu suple alchemiczne. Może pora się "cofnąć" do modyfikacji w strojach?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 26-07-15 o 04:20
Windykator jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 10:04   #78
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Niech ich bedzie wiecej tam, ja na 30-40 lvl nie mialem respa to tam nie chodziłem. Administracja robi tak żeby ludzie nie grali , tak to wygląda.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 12:12   #79
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Obecnie niektóre miejscówki są bardzo rzadko uczęszczane, bo gra mało osób i ludzie mogą wybrzydzać, nie ma tłoku, kolejek.
W momencie, gdy zaczęłyby się kolejki na najlepsze respawny, ludzie zaczęliby chodzić na inne, obecnie mniej znane - one też są opłacalne, też się zarabia i zdobywa doświadczenie, ale trochę mniej. Nic w tym złego, tak być musi.
Nie możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie wszystkie miejsca będą do siebie bardzo zbliżone i definiowane dla dokładnie danych poziomów i profesji.
Nie możemy sprawić, że wejdziemy w nieskończony ciąg poprawek dążący do nieskończoności, bo przecież "w punkcie a jest o 10k więcej expa niż w punkcie b".
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 26-07-15, 13:35   #80
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Lepsze przedmioty mają większe parametry pancerza, co za tym idzie redukują obrażenia zarówno fizyczne jak i magiczne, im lepszy zestaw tym większa redukcja, ulepszać może każdy wg swojego upodobania. Bonus to dodatek do parametrów obrony za skompletowanie całego, dobrze pasujące zestawu.

Od kiedy to pancerz redukuje obrażenia magiczne? 2h rycki obrywają od magów tyle co magowie, mimo 'olbrzymiej broni' jak to Pan niegdyś napisał nie są w stanie nawet zniwelować nią śmiesznego pocisku. W sumie mag na utamie obrywa mniej niż rycerz 2h z racji 16% redukcji.

A u zwiada strzały bełty etc. nie biorą pod uwagę obrony tarczą.

#fucklogic

Przy zmianach u rycerza każdą Pan opisywał tak logicznie, żeby miała sens. Niech mi Pan teraz napisze jak to jest możliwe, żeby strzały pomijały tarczę? Głównie stworzoną po to, żeby się przed nimi bronić. Te strzały są jakoś zdalnie sterowane albo lecą jak bumerang trafiając rycerzy zawsze w plecy, czy jak? ;d
Graata jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin