Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 17:12   #1
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie Petycja o nowy server (npvp)

witam. Jak zapewne zauważyliście coraz więcej pojawia sie odzewów z zaczepieniem o system walki. Dlatego postanowiłem założyć temat z petycją o stworzenie servera dodatkowego o charakterze optional pvp aka non pvp :P CHĘTNI NIECH SIĘ TU PO PROSTU WPISUJĄ. Klimat rpg łamie się pod uciskiem pk. Coraz więcej ludzi odchodzi bo ktoś się uweźmie silniejszy i akcje typu Pay or die etc. Nowy server niesie same korzyści. Mniejsze przeludnienie spotów itd. Nie będę się bardziej rozpisywał bo wiadomo ock. Pozdrawiam \m/

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 23:24
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:39   #2
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Podpisuję się pod petycją. A, i proszę miłośników PVP o nie komentowanie tej petycji, od komentarzy i dyskusji na temat walki jest inny temat.
cado jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:40   #3
_KuRa_
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)
_KuRa_ jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:46   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał _KuRa_ Zobacz post
W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)
Ile razy mam mówić, że screeny odpadają? Poza tym, to jest petycja o serv pvp, dyskusje o pvp są w innym temacie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:47   #5
swiruch
 
Avatar swiruch
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Okolice Bydgoszczy
Postów: 13
Domyślnie

Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!
__________________
Boks to technika trudna do opanowania!
Ciosów wymiana lewa prawa zmiana!
swiruch jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:48   #6
szpeto
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 2
Domyślnie

Popieram petycję. I dodam, że przez wysoką ilość graczy na servie wiele osób cierpi z powodu lagów związanych właśnie z dużą liczbą osób online. Dlatego stworzenie drugiego servera to wspaniały pomysł.

Cytat:
Napisał swiruch Zobacz post
Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!
kto bedzie chciał grać na pvp gra na pvp, a kto na npvp gra na npvp, proste. kto chce bezkarnie wbijać na respy i płakać (tak jak wspominasz) niech gra na npvp, jego sprawa.
szpeto jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:55   #7
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

nikt nie będzie narzekał. Poza tym napisałem wyraźnie server z opcją pvp czyli jak ktoś wyraża zgodę to się leje z drugim lub jakieś wojny gildii. Proszę nie śmiecić tu tekstami typu będziecie płakać że nie ma pvp itd. Ja wolę ludziom pomagać niż ich zabijać ... Przez to dziś poleciała fajna guild i kilka osób fajnych juz nie gra :/
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 17:56   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jestem za. Będę grał na obu serwerach :B

PS. I proszę was, ci którzy nie chcą się podpisać, i nie zgadzają się z tym pomysłem - niech się tutaj nie udzielają.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 05-05-11 o 18:05
Tron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:04   #9
mors4444
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Podpisuje się do petycji.
Są miłośnicy PvP, ale są też również grania a nie ciągłej walki i uważania na wpadających po nas PK
mors4444 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:16   #10
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

zgadzam się z 2 powyższymi wypowiedziami. @świruch sa inne sposoby niż zabicie człowieka pokroju neokid. Można go bloknąć wezwać kolegów do łażenia za nim zabijać mu moby i się znudzi itd pozatym spoty typu los banditos na pacc można podzielić nawet na 3 osoby :P od czego mamy pt?
Sosna jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin