Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-06-11, 21:45   #21
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

jak przedmówca jestem zdania, ze raindar, bagna są wykonane świetnie+ ankardia tez niczego sobie. bardzo natomiast spodobal mi sie klimat wysp nowych, kiedy tylko zacząłem grę. to samo Neolith- genialne rozmieszczenie zabudowań w miescie, jedynie targowisko wydaje mi się trochę za małe-mogloby byc kilka straganow wiecej, 1 npc sprzedający ziemniaki i pomidory, inny ryby wszelakiej masci, jeszcze inny kolejne warzywa a następny owoce. pozniej rozni npc z firanami, zasłonami. kazdy krzyczący cos o swych towarach i je zachwalający:) co do drzew- polecam zapoznanie się z grafikami drzew z Zezenii- tam niektore choinki niezle sie prezentuja, przede wszystkim dlatego, ze są duze ! :D projekt Altaron to najciekawszy jaki w ostatnich kilku latach mialem okazje oglądać, gdy tylko się rozwinie, zacznie się dodawanie nowych opcji, miast etc. Świetnym projektem jest tez Phobos-ten niestety podobnie jak Altaron jest w trakcie powstawania juz od paru lat :< załapalem sie jakies 2 lata temu na TS i głównie spodobalo mi sie bardzo rozbudowane eq:
1. mozna bylo miec nawet 2 miecze w rękach
2. była tak jakby "druga strona" z eq- procz klasycznego, przelaczalo sie na drugą zakładkę (a'la diablo 2) i mozna bylo zalozyc nagolenniki, rekawice (z tego co pamietam), 2 pierscienie
Kosky jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 21:58   #22
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
Ta, właśnie wymieniłem kompa. I tak tnie i tak? Reason? Mam wiele innych, często dużo ważniejszych aplikacji które MUSZĄ BYĆ włączone podczas gry. A swoje żrą. Czego byś nie miał i tak będzie ciąć i tak. I jak Kosiek zauważył - optymalizacja tej gry jest na poziomie roku 2k..

Bez bzdur typu wyłącz, zoptymalizuj prace kompa itp bo to każdy ogarnięty na dzień dobry po formacie robi. Po prostu bitmapy są przestarzałe i taka prawda.
A co to za komputer? Nie wiem skąd wy to macie, ja w takie gry słabe jak Tibia gram na 8 letnim komputerze! A aplikacji mam dużo uruchomionych. Nie wiem naprawdę co to macie za złomy, ale w to się po prostu nie da wierzyć! Na moim Inter Core 2.00GHz z 2GB ramu Tibia się NIGDY nie zacięła, a pełno na tym kompie syfu, wirusów (komputer jest używany głównie do ściągań plików i granie w takie gierki jak Tibia). Znając Polskę to wina waszych łączy internetowych, prawdopodobnie 512 kb/s Neostrada z 400 pingiem.

@Obles: Tak wolałbym żeby była taka przepaść pomiędzy Szlachcicem a zwykłym graczem. Posiadanie tytuł Szlachcica zobowiązuje, i kupując coś chce mieć pewność że coś zyskuję, naprawdę(!) coś zyskuję, a nie kilka małych udogodnień jak większa lista VIP albo happy hour. Poza tym, Szlachcic nie kosztuje 60 zł jak na RL. Głupi czar na szybkość jest dostępny dla wszystkich.

@Kosky: GENIALNY pomysł z dwoma mieczami w rękach!
@down: No ktoś się tutaj na tym zna!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 08-06-11 o 22:12
Tron jest nieaktywny  
Stare 08-06-11, 22:11   #23
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
I jak Kosiek zauważył - optymalizacja tej gry jest na poziomie roku 2k..
Klienta, Eskterminator, klienta... Wszystkie wonty do CipSoftu za to, że DX9 jest spaprane w Tibii, po prostu. Zrobili 3 tryby graficzne, Bóg jeden wie po co, wszystkie się wczytują w trakcie gry i żaden nie jest porządnie zrobiony.
Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Znając Polskę to wina waszych łączy internetowych, prawdopodobnie 512 kb/s Neostrada z 400 pingiem.
Fajnie, że chciałeś zaszpanować wiedzą z dziedziny informatyki, ale klient Tibii do stabilnej rozgrywki (odbieranie-wysyłanie pakietów) potrzebuje łącza OKOŁO 128kbps, zakładając że włączona jest tylko Tibia, a łącze nie jest radiowe. Także fail. =]

Ostatnio edytowane przez Kosiek ; 08-06-11 o 22:16
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 16-06-11, 18:18   #24
NoweJery
 
Avatar NoweJery
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

przydało by się trochę nowej mapki, może jakieś nowe miasto. ale bez przesady. fakt- przydało by się zrobić większe drzewa, bo te co są to są na prawdę żałosne. dobrze by było zrobić coś jeszcze więcej z fabułą. może nawet wielki władca Altaronu powróci :p
NoweJery jest nieaktywny  
Stare 26-06-11, 17:25   #25
Shinra
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

mapa jest dobra nie ma potrzeby robic szczegołowej mi np nie chce sie lazic miedzy tymi drzewami
Shinra jest nieaktywny  
Stare 26-06-11, 22:17   #26
Zamaskowany
 
Avatar Zamaskowany
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 6
Cool

Zgadzam sie z Veliothe lepiej to wszystko wyglada kiedy na mapie jest duzo szczegolow i bojna flora ..! :rolleyes:



Chciałbym tez dodac ze poniekat jestem mapperem i tez potrafie cos takiego zrobic a nawet wiecej :)


Jak by cos jestem do dyspozycji ;)
Zamaskowany jest nieaktywny  
Stare 27-06-11, 00:14   #27
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Małe symboliczne drzewa zapewniają przejrzystość gry.
Wolę coś takiego niż duże graficzne obrazy przesłaniające mapę.
Stros jest nieaktywny  
Stare 27-06-11, 01:26   #28
Bobo^
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

Co do 5 screena w 1 poście to wiem ze to już kiedyś gdzieś widziałem nie jestem pewnie czy to nie jest na jednym z ots'ow a jeśli tak to wiem z jakiego ale nazwy nie podam ;p

@@: co do tematy:
no cuż Mapa nie do końa ciekawa ale mi się podoba nie musi być perfekcyjna :)
Bobo^ jest nieaktywny  
Stare 01-07-11, 18:11   #29
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

Co do wielkosci mapy. Chyba logiczne, ze poki co nie jest ogromna? Co by dodawali w updatach gdyby odrazu zrobili cala mape. Server jest mlody, na poczatku tibii, tez nie byla ogromna mapa. Gdy ja zaczynalem grac nie bylo yalahar, svargrond, tiquandy itp. Tu tez pewnie dodadza inne mapy ale dajcie im czas. Co do szczegolow, tak mowicie, ze by wam to poprawilo klimat rpg, a i tak przejdziecie trzy razy popatrzycie na to, a potem i tak dacie map clicka bo bedziecie sie spieszyc na expa...
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny  
Stare 01-07-11, 20:54   #30
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Alkoholiku mówisz że w 2 miesiące 100 lv to za szybko, wiesz że na real gracz o nicku Nigoshi w 15 dni wbił 100lv?

Mówicie że Tibia jest zasobożerna zmniejszcie sobie fps do 100, ustawcie open GL, zainstalujcie najnowsze sterowniki i nawet na tak detalicznych mapach nie będzie się cieło.
Myxir jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin