Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-07-15, 15:57   #21
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
No to kurwa jego mać, zróbcie coś z tym rycerzem NEKRO i góskimi, bo robienie profitów 12-20 talarów solo w godzinę, przestaje mnie już śmieszyć. Jak kurwa ma źle na jakimś respie rycerz nekro, to znaczy, że ja nie będę miał tam źle. Ja tam będę miał przejebane. Cały czas słyszę, że elementalista może expić wszędzie, a nekro tylko na kilku respach. To dlaczego tak się martwicie, że gdzieś indziej będzie miał źle.

Bonus nocny: No pewnie, to ograniczcie duchownych do 2 respów 12 godzin dziennie + piaskowe 24/h, ale tam chodzą wszyscy.

@Respy Człowieku połowa altaronu się nie respi, a ty o trudności zadania. Powiększ resp tak, aby nie przeszkadzało to w misji. #pomyślzanimnapiszesz
Po 1 - jeżeli chce Pan prowadzić dyskusję to niech wypowiedzi będą chociaż na poziomie dna, a nie sięgają pół metra w muł.

Po 2 - kiedy widział Pan nekromantę alchemika 2-ręcznego, który stoi z 8 górskimi trollami?

Po 3 - bonus dotyczy wszystkich, nie tylko duchownego, jest to bonus nocny, a nie duchowonocny, zdobywanie w jego czasie doświadczenia i łupów jest bardziej opłacalne, ale potwory są wtedy mocniejsze, nie jest to sam BONUS, ale również wzmocnienie przeciwnika uzasadnione fabularnie, a nie jak Pan chce bo w nocy ma się robić wszędzie więcej doświadczenia.

Po 4 - 'nie respią się', 'resp nie wyrabia'. Zwroty jakich Państwo używają wskazują na to, że nie chcą Państwo rozbudowy legowisk, ale przyspieszenia tempa respawnu co w przypadku, gdy biegamy, a potwory migrują powoduje pojawianie się kolejnych i zwiększa ich liczbę na danym, już istniejącym legowisku. Odpowiadam na poziomie logicznym, jeżeli poświeciłby Pan 2 minuty na zrozumienie tego co napisałem zanim zaczął rzucać przekleństwami to zapewne doszedłby Pan do tego.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 22-07-15 o 16:24
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 16:39   #22
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

A co ze zwiadowcą duchownym? Czy zostanie osłabiony? Ostatnio na 108 lvlu blokowałem bez problemu bagienną hydrę, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, od tego jest bloker a nie palek duchowny, jest za dobry, proponuję go osłabić
pozdrawiam, Agri
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 16:43   #23
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Obecna gra różni się od tej sprzed 4 lat, o której Pan wspomina. Niedawno - 4 lata temu - mógł Pan faktycznie blokować takie potwory zwiadowcą duchownym.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 17:17   #24
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Altrel - kiedy piszemy resp nie wyrabia, mamy na myśli poszerzenie terenu, tzw. "kółka", nie przyspieszenie czasu respawnu.

Skąd się to wzięło? Dajmy na to Bramę Kobarta - robiąc tam 1kk doświadczenia na godzinę, wystarczy robić górne kółka, robiąc 1.2kk, zdarza się, że "resp nie wyrabia", wtedy trzeba zabić około 6 piaskowych hydr na dole, a następnie wrócić na początek kółka, przy 1.5kk i wyżej, musimy bić już zarówno górny resp jak i dolny - stąd "resp nie wyrabia" jest jednoznaczne z poszerzeniem "kółka"

Ostatnio edytowane przez ezzak ; 22-07-15 o 17:24
ezzak jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 17:18   #25
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Co tu dużo mówić.
Altrel 1 - 0 RMC
makozul jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 18:54   #26
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Po 1
Skoro moje wypowiedzi sięgają mułu, to pana logika spłonęła w jądrze ziemii. 99 % pana wypowiedzi to omijanie tamatu, albo po prostu brak kompetencji z pańskiej strony.

Po 2
Stworzy pan 150 nekro alchemika 2h i sprawdzi na test serwerze, jak wygląda lur i bicie górskich z rago fomesem. Jest w stanie wystac 8 górskich.

Po 3 duchowni, aby zrobić normalne expy (czyli takie jak wszyscy robią w dzień), muszą expic na nieumarłych w nocy. Gdzie logika?

Po 4 Mało mnie interesuje czy pan zwiększy prędkość respa, czy go powiększy. Ja Sobie poradzę, aczkolwiek uważam, że dla dobra altaronu warto by było powiększyć respy. Naprawdę żal wspominać o tym, że gdy nie zabijeny skorpionow to zamiast piaskowych zrespia się skorpiony? Serio? Ja się pytam na co to komu?
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 19:03   #27
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
Po 1
Skoro moje wypowiedzi sięgają mułu, to pana logika spłonęła w jądrze ziemii. 99 % pana wypowiedzi to omijanie tamatu, albo po prostu brak kompetencji z pańskiej strony.

Po 2
Stworzy pan 150 nekro alchemika 2h i sprawdzi na test serwerze, jak wygląda lur i bicie górskich z rago fomesem. Jest w stanie wystac 8 górskich.

Po 3 duchowni, aby zrobić normalne expy (czyli takie jak wszyscy robią w dzień), muszą expic na nieumarłych w nocy. Gdzie logika?

Po 4 Mało mnie interesuje czy pan zwiększy prędkość respa, czy go powiększy. Ja Sobie poradzę, aczkolwiek uważam, że dla dobra altaronu warto by było powiększyć respy. Naprawdę żal wspominać o tym, że gdy nie zabijeny skorpionow to zamiast piaskowych zrespia się skorpiony? Serio? Ja się pytam na co to komu?
1. Moje odpowiedzi udzielane są na podstawie testów i obserwacji ludzi zdobywających doświadczenie na różnych typach potworów w różnych kombinacjach profesji. Pańskie są jedynie zasłyszanymi od kolegów plotkami lub wynikają z nieudolności grą wybraną profesją co wielokrotnie wykazał Pan w swoich zgłoszeniach, a magowie potwierdzali, że jest to stek bzdur.

2. Widziałem wielokrotnie co 4-5 górskich trolli robi z wojownikami nekromantami 2h, począwszy od Gracza Luffy, przez Wujek Strachan po Serdeczny Gracz.

3. Duchowni to określenie ogólne, jeżeli chodzi Panu o wojownika 1-ręcznego duchownego, który jest blokerem, a nie maszyną do expa to znów nie kieruje się Pan logicznym myśleniem twierdząc, że powinien robić tyle doświadczenia co dmg dealer.

4. To, że pojawiają się różne potwory, gdy ustawi się je blisko jest normalne dla tego typu serwerów.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 19:27   #28
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

1. Skoro uważa pan, że gdy mag nekro ele domaga się usprawnienia swojej postaci to opinie nekro alchemika sa obiektywne, to życzę powodzenia w kontaktach międzyludzkich.

2. Dobrze 8 6 5 czy nawet 2, liczy się 1kk / h. + 20 talarow profitu. Uważa pan, że tyle nie robią, czy tak powinno być?

3. Nie, domagam się aby mogli expic zawsze, nie tylko w nocy.

4. Prośba, nie ustawiajcie wiewiorek obok praojcow, jak i skorpionow koło piaskowych hydr, czy też szkieletów koło nekro. Jak ktoś nowy wbije na altaron i tego nie będzie, rzadziej będziemy mogli usłyszeć "co to za gowno?" Ah zapomniałem wy nie chcecie nawracać tibijczykow, waszym konkurentem jest WOW i LOL
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 19:40   #29
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltzer Zobacz post
1. Skoro uważa pan, że gdy mag nekro ele domaga się usprawnienia swojej postaci to opinie nekro alchemika sa obiektywne, to życzę powodzenia w kontaktach międzyludzkich.

2. Dobrze 8 6 5 czy nawet 2, liczy się 1kk / h. + 20 talarow profitu. Uważa pan, że tyle nie robią, czy tak powinno być?

3. Nie, domagam się aby mogli expic zawsze, nie tylko w nocy.

4. Prośba, nie ustawiajcie wiewiorek obok praojcow, jak i skorpionow koło piaskowych hydr, czy też szkieletów koło nekro. Jak ktoś nowy wbije na altaron i tego nie będzie, rzadziej będziemy mogli usłyszeć "co to za gowno?" Ah zapomniałem wy nie chcecie nawracać tibijczykow, waszym konkurentem jest WOW i LOL
1. W przypadku chociażby Czarnoksiężników Pańskiej tezie, że nie ma tam ani zarobku, ani doświadczenia zaprzeczyli zarówno zwiadowcy duchowni/nekromanci jak i magowie duchowni/nekromanci nieważne czy w połączeniu z alchemikiem czy elementalistą.

2. Wspominałem już, że jak ktoś wrzuci zrzut ekranu na bonusie, gdzie zrobił x doświadczenia, nie oznacza to, że faktycznie zrobi tyle w godzinę. Doskonale Pan wie, że alchemicy zarabiają tam na łapach górskiego trolla i to, że ktoś jest rycerzem i ma wyssanie życia jest sprawą marginalną. Zwiadowca alchemik i mag alchemik też tam dużo zarobią.

3. Nikt Panu tego nie zabrania, potworów na które wpływa ten mechanizm jest niewiele, cały dzień może Pan zdobywać doświadczenie na wielu stworach osiągając taki sam współczynnik doświadczenia/godzinę, gdyż nie jest tam modyfikowany za sprawą dnia/nocy. Dodaliśmy ten mechanizm, by można było zrobić więcej doświadczenia czasami i zdobyć lepsze przedmioty czasami, dokładnie opisując warunki systemu podczas jego wprowadzania 'dać palec to wezmą całą rękę'.

4. Zabicie słabego potwora z autoattacku nie jest czynnością wymagającą nie wiadomo jakich umiejętności. Można je równie dobrze zabić wszystkie naraz runą obszarową.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 19:55   #30
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

tak będzie,że expiłem do 65 lvl żeby katować kościane, to akurat na 63 łatka, i kościane biją mocniej a ja słabiej.Teraz gonię do 110 jakoś żeby iść na pisakowe, to jak wbije wejdzie łatka że piaskowe dają 2k expa. Administracja powinna się zastanowić grubo nad wszystkim.. ja jako duchowny też bym chciał pograć sam czasami jak nikogo nie ma a mam tylko opcje widma nudne i kościane które nie są opłacalne jak kiedyś. Kiedyś to były czasy, 3 lata temu, kościane albo elfy przeszłość żeby nabić kasy, potem czarnoksięzniki na shared z innym zwiadem. Ludzi grało dużo. Były wojny braki kasy ale chciało się grać. Nawet robiłem smoczy set, teraz mam czerwoną łuskę, zieloną skórę. Nie opłaca się chodzić nawet na te smoki. Tęsknie za starym altarone. Teraz zalogowałem się i nie chce mi się znów łazić blokować magowi trolli, wolałbym sam coś pobić. Moim zdaniem wielu ludzi ma rację pisząc co złe tamto złe, ale administracja ma swoja wizję, nie gra osobiście i nie odczuje tego co my.
pawello13 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin