Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-15, 15:53   #1
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie Shikate - powrót

Witam wszystkich po dość długim czasie. Jako, że moja poprzednia galeria na Altaronie cieszyła się dość sporym zainteresowaniem, postanowiłem tu wrócić, aby przedstawić wyniki mojej pracy i przeczytać Wasze nieocenione opinie (zarówno pozytywne jak i negatywne).

Zdecydowałem się na założenie nowego tematu ze względu na to, że w poprzednim po długim czasie narosło wiele niepotrzebnych komentarzy, głównie z mojej strony, a sam temat był nieuporządkowany i nieczytelny.

To już jest piąty rok mojego doświadczenia z pixel-artem. Obecnie możecie mnie znaleźć na Otland.net i Deviantart.com .

No więc zaczynajmy :):















Wszystkie prace są wykonane w programie: Paint, technika: pixel-art.
Bardzo proszę o komentarze, będą mnie motywować do regularnego odwiedzania strony i wstawiania aktualnych prac. W końcu lepiej pokazywać coś tam, gdzie są ludzie, a nie na cmentarzu :)

PS: Tym razem zachęcam wszystkich do komentowania, przepraszam za czepianie się jakichkolwiek opinii dawniej, wybaczcie mi, taki urok bycia twórcą, że zawsze wydaje się, że jest dobrze. Negatywne opinie bardzo mi pomogły, może nieco później, ale jednak.

Ostatnio edytowane przez Shikate ; 22-03-15 o 16:04
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin