Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-02-18, 13:20  
Połączenie serwerów i zmian kilka
Obles Obles jest nieaktywny 09-02-18, 13:20

Witajcie!
Serwer npvp właśnie został zamknięty a postacie, które spełniały wymagania są już na serwerze pvp. Dla przypomnienia:

Cytat:
Maksymalnie dwie postacie z konta, ze świata npvp, posiadające najwyższy poziom (minimalnie 30) zostaną przeniesione na serwer pvp:
  • postacie będą miały obniżony poziom o połowę,
  • postać otrzyma ilość talarów równą połowie nowego poziomu (w depozycie banku),
  • postać zostanie przeniesiona bez przedmiotów oraz jakiegokolwiek majątku (nie licząc talarów wspomnianych w punkcie powyżej),
  • umiejętności zostaną wyzerowane,
  • postać otrzyma punkty nauki równe 10 krotnej wartości nowego poziomu,
  • na obecnym serwerze pvp postacie nie zostaną objęte zmianami.

Przykładowo postać, która obecnie ma na serwerze npvp 200 poziom, w piątek, po wgraniu zmian będzie miała 100 poziom, 50 talarów w banku oraz 1000PN.
Zapowiedziane strefy npvp zostały wprowadzone i obejmują obszar całego miasta Neolit: na południe sięgając do Bramy Żelaznej (włącznie), na wschód do Bramy Zamkowej (włącznie), na północ do Kniej Łowieckiej (włącznie) oraz na zachodzie do Bekalelu wliczając w to drogę do wioski jak i samą wioskę. Ponadto wszystkie lokacje stworów mieszczących się w tym obszarze również są objęte strefą npvp. Jeśli zaś chodzi o Ankardie - jest ona objęta strefą niemalże cała nie wliczając jedynie drogi prowadzącej na Piaskowe Hydry, Gargantuany oraz Piwnice Wieży Erazmusa. Takie rozwiązanie pozwoli na bezstresową grę dla nisko i średnio-poziomowych graczy - przynajmniej w pewnym zakresie. Granice stref są poprowadzone zazwyczaj wraz z naturalnymi przeszkodami, niemniej po zmienieniu strefy przez naszą postać pojawia się komunikat informujący o tym fakcie:

Zmianie uległ też system punktów pvp - od teraz naliczane są one dla całego konta i każda postać na koncie objęta jest karą w przypadku przekroczenia limitów.

Przygotowaliśmy dla Was również kilka mniejszych zmian, które powinny umilić rozgrywkę! Oto one:
  • Wgranie nowych wykresów dla czarów runicznych: kula ognia, burza, kamienny deszcz, gradobicie - obniżenie zadawanych obrażeń na niższych poziomach magicznych,
  • Wgranie nowego wykresu dla czaru miecz zegiona - uzależnienie obrażeń od umiejętności walki bronią jedno/dwuręczną zamiast od siły,
  • Zmiana ilości otrzymywanego bonusowego doświadczenia za walkę w drużynie do stałych 12% za członka drużyny (maksymalnie 60% - 6 osób),
  • Wprowadzenie bonusowej szansy uzyskania łupu podczas walki drużynowej wg. wzoru:
    y=x*(1+(12*z^2)/1000); z.max=6
    gdzie:
    y - szansa na loot w drużynie
    x - bazowa szansa na loot
    z - ilość członków w drużynie
  • Usunięcie kary dla zwiadowców, za walkę z odległości innej, niż optymalna,
  • Usunięcie globalnego mnożnika szansy na łup potworów (dotychczas losował się codziennie w przedziale 0,75-1,2),
  • Zmniejszenie ilości punktów życia dla Górskiego Trolla z 6000 na 5000.

Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany oraz połączenie serwerów umilą Wam czekanie przed aktualizacją - wyczekujcie kolejnych zapowiedzi!


Altaron.pl
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 09-02-18 o 16:51.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 30935
Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 10:32   #31
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Ahahahahahahaha pooozdroooooo xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Artezon opluł monitor ze śmiechu.
Kto to Artezon? i czemu uwazasz ze nas to interesuje? xD
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 10:45   #32
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 11:03   #33
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up może masz racje, nie wiem ile sie dostaje Pnów za wszystkie misje. Chyba więcej niż 375?

A ucicięcie lvla to inny temat, przeniesienie całego lvla by nie przeszło, na pvp sie o wiele trudniej epxi.

Ja rozumiem że to strata, mieć o połowe lvli mniej, wszystkie skille ręcznie wbite i ogólnie skillowane dista na takim poziomie od 0, to udręka. Ale przenoszenie tego wszystkiego z non byłoby zabiciem o pvp.
Sam straciłem szczerbca na licor i 50% lvl, a tam sie expi wolno.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 11:03   #34
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zjadek Zobacz post
@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...
Witam w klubie, mam wykonane wszystkie misję.
Pny z misji przeszły do historii.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 12:09   #35
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Witam w klubie, mam wykonane wszystkie misję.
Pny z misji przeszły do historii.
No ktoś był na niezłej fazie jak przeliczał te pn-y
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 12:38   #36
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up skończcie z takimi docinkami.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 12:44   #37
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
@up skończcie z takimi docinkami.
Ale taka prawda jest, mnie to tam w sumie lata, i tak nie zamierzam w zasadzie grać, ale reszta, która chciała jednak kontynuować rozgrywkę, dzięki zajebistemu pomysłowi ma siekierę wbitą w plecy po sam mostek na klacie. Nie dość że wszystkie skille cofnięte, czyli czas na to, co wyskillowali poszedł się chędożyć, to jeszcze pn-y za misje poszły czynić to samo xD śmiesznie
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 13:20   #38
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

No rozumiem i na waszym miejscu wolałbym mieć zresetowane misje.
Ale sarkastyczną złością niczego nie zdziałacie, bo ona adresatów demotywuje i ich rozumiem.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 13:30   #39
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Ale sarkastyczną złością niczego nie zdziałacie, bo ona adresatów demotywuje i ich rozumiem.
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-02-18, 14:10   #40
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zjadek Zobacz post
@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...
Dlatego pisałem że powinien być przelicznik wd starego lvl czyli 250 poziom razy 10. to 2500 pnów
i teraz rekompensowało by to strate skili.
Osobiscie wolałbym miec 10 lvl i skile stare niż takie durne pomysły jakies polowy lveli itp. Wole skile kto mi odda za zreke ? Robiąc postać miałem czas. teraz mam tylko czas wejsc w 2h i wyjsc ale kogo to obchodzi.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin