Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-05-11, 08:56   #21
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Domyślnie

My nie mamy pretensji o to że na serwerze jest PvP.
Nam nie podoba się ich agresywny sposób gry (ciągłe zabijanie bez powodu/wyłudzanie pieniędzy za nic). Dowody na to są w moim 1 i 2 poście w tym temacie. Jeszcze raz powtórzę to jest RPG i nie każdy tu przyszedł żeby od razu brać się za wojnę no ale niestety gildia Securum nas do tego po prostu zmusiła.
thorus jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:12   #22
Kyle Blaze
 
Avatar Kyle Blaze
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 4
Smile

Trzeba wziąć pod uwagę, że jest duża różnica pomiędzy standardowym PvP, a PA (Power Abusing). Gildia Securum jest wysoko nastawiona na hasło "nie płacisz=giniesz", ewentualnie "żyjesz i nie nasz=giniesz" (chociaż są wyjątki, że i sami siebie wybijają 8)), co jest po prostu chore i jednocześnie zabronione przez regulamin gry. Osoba, która jest potężniejsza od drugiej, nie ma prawa wykorzystywać swojej siły do farmowania na słabszych (słabszy gracz nie może się przez to rozwinąć i dużo traci)

Skoro Altaron jest serwerem realistycznym, to niech spojrzy chociażby na polskie prawo (wiem, zły przykład, przepraszam).

Kradzież i wyłudzenia są w prawie zabronione, tak?

Także głos oddaję Wam, a póki co - z mojej strony możecie jedynie usłyszeć: PRECZ Z SECURUM!
__________________
Miecz i magia nie są mi straszne - potężnym jest ten, kto zwycięża sprytem i odwagą.
Kyle Blaze jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:17   #23
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Domyślnie

Podsumowując klan Securum niszczy całą tą grę (niestety).
thorus jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:18   #24
Niewidomy
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Moim zdaniem to, że zabijają wszystkich to nic złego, ale wkurza mnie to że uważają się za takich mocnych jak wzieli do klanu prawie wszystkich graczy 20+ lvl i nie muszą się nikogo bać ^^
Niewidomy jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:23   #25
Piluch
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

No niestety taka przykra prawda , z tego co widzę to nadużywają trochę władzy.
Piluch jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:46   #26
gardo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Ja nie mam nic przeciwko pvp i wojnom, ale w rozsądnych granicach. Klan Securum te granice przekracza i powinien zostać ukarany. Popieram w tej kwestii Kyle, jeżeli nie zostaną narzucone bardziej rygorystyczne prawa to uważam, że gracze Altaronu powinni wziąć sprawy w swoje ręce.
gardo jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:48   #27
Paco
 
Avatar Paco
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał thorus Zobacz post
Podsumowując klan Securum niszczy całą tą grę (niestety).
1) Zadam Ci 1 pytanie. Ile zrobiłeś misji w całym Altaronie??

2) Każdy z naszych członków w klanie gra na Altaronie zarówno dla PvP jak i dla RPG. Nie bijemy ludzi za nic. Widzę, że typek Sobie siedzi na expie to mu nie wchodzę i nie bije mu ani moobków ani jego czyt. (Ciasteczkowy) nawet mu pomogłem, bo nie mógł zejść na dół, bo by padł.

3) Jeśli ktoś nam wchodzi na expa i bije moobki lub kratnie loot bagi (czyt. Mlody'Pall) to niech się potem nie dziwią, że padają.

4) To my tego nie zaczęliśmy cytuje gracza Dobry Murzyn. "Będziemy bić każdego i przejmiemy ten serwer". jak wszyscy mieli low lvl i nie było jeszcze nas czyli klanu SECURUM.

5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.

6) Na koniec. Weźcie się do roboty, a nie tylko płaczecie. Wczoraj po nas wpadliście na 3 gildie i i tak padliście. My dostaliśmy warna z to, że blokowaliśmy się graczem który nie posiadał poziomu wymaganego do PvP, a wy wczoraj blokowaliście co najmniej 5 graczami z mniejszym poziomem PvP. Dodam także, że było tam 2 tutorów (Sel'bo, Lee) którzy zgadzali się na to żeby oni nas blokowali.

Pozdrawiam Paco. :*
Paco jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:55   #28
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Domyślnie

Tak tak już chyba nikt nie wierzy w te wasze gadanie.
Na forum udajecie miłych i dobrych a w grze jak zwykle to samo.
Nie ma co dalej nawet pisać bo już chyba każdy wiem jakim jesteście klanem.

A jak zapytałem się wczoraj za co mnie zabijacie to oczywiście nikt z Was nie wiedział...
thorus jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:57   #29
Kyle Blaze
 
Avatar Kyle Blaze
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 4
Domyślnie

Kolejny nius, który chyba raczej nikogo specjalnie nie zdziwi, aczkolwiek dowód/świadek jest:

11:50 XXX [14]: nie mam zamiaru
11:50 XXX [14]: xD
11:50 XXX [14]: juz mi i tak grozili
11:50 XXX [14]: huntem
11:50 XXX [14]: :)
11:51 XXX [14]: wbilo 3 od nich na exp
11:51 Kyle [20]: nie bój sie ich
11:51 XXX [14]: i kazalo mi spierdalac xD


*gracz prosił o anonimowość.
__________________
Miecz i magia nie są mi straszne - potężnym jest ten, kto zwycięża sprytem i odwagą.
Kyle Blaze jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 11:05   #30
Bebi
 
Avatar Bebi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Poznań
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.
Toś się teraz uśmiałem!

Byłem u was 2 dni i co mnie spotkało?
Siedzę sobie na goblinach patrze koleś z klanu idzie. Mówię "siema ja tu nie wbijaj się :)".

Co mi odpowiedział? "Haha wali cię Id**to? Mam wyj**ane na ciebie i ten klan!"

Gdy przyszedł szanowny Paco skopiowałem mu całą to rozmowę, jak zareagował?
"Haha co za dekiel..." Jaki jest morał tej bajki? Wbijacie na respy wiarze z waszego klanu, więc tym bardziej ludziom "obcym" ;]

Więc nie udawaj Paco jakiego pro elo plajera bo nigdy nim nie będziesz i nikt z twojej gildii/klanu? Założę się, że nigdy nic nie osiągnąłeś w rl tibii a twoja gra polegała na stanu w dp i proszeniu o items lub wbijaniu komuś na respy trolii.

Tyle na ten temat ;) ...
Nie dziwie się, że w Altaron'ie jest już coraz mniej graczy, coraz więcej rezygnuje itd, ponieważ w rl jest mniej noobów niż tutaj (czytaj ty i twój pro klan) ;]

~Bebi.



edit:

"Securum
Klan z ogarniętą grupę ludzi którzy potrafią zaradzić każdej sytuacji. VT z kontami 2.1.4"

Zmień opis klanu bo nijak ma się do rzeczywistości, nie rekrutujecie ogarniętych ludzi tylko kogo popadnie, nie sprawdzając ich nawet jak ma się ich zachowanie w grze"

Ostatnio edytowane przez Bebi ; 01-05-11 o 11:20
Bebi jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin