Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-04-11, 18:34   #11
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Wiecie. Wszystko zależy od tego jak na to popatrzymy. Teoretycznie może być tak jak napisał Tao Fao - niekoniecznie wymuszają pieniądze, może to być zwykły handel. Ale w rzeczywistości faktycznie wygląda to na nadużycie siły co, z tego co mi wiadomo, jest na Altaronie zabronione. Jednak jak by nie spojrzeć, niezbyt miłą macie opinię :p. I słusznie. W takim razie jaki jest Wasz cel, skoro (z relacji Kolegi wyżej) kończy się Wam limit fragów?
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 20:30   #12
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Dzisiaj mieliśmy małą zabawę.

http://img231.imageshack.us/g/dfhdfhhdf.png/
Tron jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 20:36   #13
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Dla mnie to co oni wyrabiają jest troche niezrozumiałe... Mają po max 30+ lvl i chcą urządzać wielkie pvp. Dedaja kogo popadnie dla zabawy tłumacząc się, że tego nie robia a na co kilka osób przedstawiło już dowody. Skoro tak bardzo chcą walczyć to czemu wybrali exp x1 ?? Nie lepiej na WAROTS?? Tam mogą się lać ile wlezie ... Ale nie lepiej uprzykrzać życie graczom, którzą chcą poznawać świat jakim jest Altaron. Dla mnie jest to poprostu niedojrzałe..
siwyus jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 20:41   #14
Tavir
Pomocny
 
Avatar Tavir
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 16
Domyślnie

Nikomu się nie podoba nadużywanie siły. Pokażmy więc, że nie zgadzamy się na taki obrót sprawy i stańmy przeciwko nim. Jak widać powyżej nikt nie jest niezniszczalny. Z całym serwerem nie wygrają.
Tavir jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 21:17   #15
Sezamek
 
Avatar Sezamek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sezamek
Domyślnie

OO zwariowany alkocholik zrobiles mi foto ;p ja czerwony. Co racja to racja trzeba ich zniszczyć zanim oni zniszczą miasto. Jeżeli będziemy działać razem to nie wygrają NAWOŁUJE WSZYSTKIE KLANY O ZAPRZESTANIE WOJEN I ZŁĄCZENIE SWYCH SIŁ PRZECIWKO KLANOWI SECURUM.
Sezamek jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 01:31   #16
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Szkoda 3 lat pracy nad tą grą i tyle.

Siwyus świete słowa. Niedojrzali i tyle
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 08:42   #17
Novy93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ej po pierwsze jest to serwer pvp, na którym pk i wojny to normalna sprawa. Po drugie, niedojrzali? To chyba wy nie dojrzeliście jeszcze aby w tą gre grać. Ubolewam nad tym, że news o tej grze pojawił się na Tibia.pl bo przyszła tutaj teraz masa dzieciaków, którzy grali na non pvp, bo nie mogli sobie dać rady nigdzie indziej. Jaki jest fun w zwiedzaniu mapy? Wojna jest w tej grze najlepszą zabawą! Dlatego nie rozumiem jak można grać na non pvp, a jeżeli już na pvp to skarżyć się na kogoś, bo Cię zabił. Moim zdaniem jest to dość dziecinne... Zresztą zróbcie tutaj non pvp to 3/4 graczy zaprzestanie grać, bo myślę, że większość przyszła tutaj z real tibii właśnie dlatego, że Altaron jest zrobiony na starszej Tibii gdzie pvp jako tako jeszcze istniało.
Novy93 jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 08:50   #18
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

przynajmniej noobów tępią i za to thx
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 09:21   #19
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Dokładnie. Przyszedłem tutaj nie z innego serwera open tibia lecz z real tibi. Na real nie ma sensu już grać bo zniszczyli pvp i można powiedzieć że pvp już na real tibi niema. Nawet się inferny i dolery chwycili ze swoimi ekstra pomysłami i niema już na przykład expa za zabicia gracza lol
Niema pvp niema fanu, niema fanu to poco w to grać i się męczyć.
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 09:51   #20
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sezamek Zobacz post
OO zwariowany alkocholik zrobiles mi foto ;p ja czerwony. Co racja to racja trzeba ich zniszczyć zanim oni zniszczą miasto. Jeżeli będziemy działać razem to nie wygrają NAWOŁUJE WSZYSTKIE KLANY O ZAPRZESTANIE WOJEN I ZŁĄCZENIE SWYCH SIŁ PRZECIWKO KLANOWI SECURUM.
Niby nie taki zły pomysł popieram
drazbeczka jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin