Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-02-18, 00:22   #1
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie Zmiany w rycerzu!!!

Muszą nastapić zmiany dotyczące w wojowniku, ponieważ na 50 lvl bije po 100 z odes rago przy dobrych skilach. Powinny wrócić wcześniejsze obrażenia ponieważ gdy potwory mają teraz o wile więcej HP a przy o wiele mniejszym DMG expienie wszędzie jest bardzo nie opłacalne. Zwiedziłem dzisiaj 5 miejscówek gdzie wcześniej zawsze byłem na plus dzisiaj wszędzie byłem na minus w kasie a co do expa szkoda gadać. Haper zostało zmiejszone a z odes rago też się nie da expić.
Wnioski:
Zmiany do wcześniejszym obrażeń lub zmiany dotyczące HP innego inaczej expienie knighta do 120 lvl jest męczarnią po potem dopiero zacznie bić troche więcej. Sory za błedy bo ledwo widze na oczy.
Pozdrawia Sam
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 00:54   #2
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

To prawda że rycerze po blokadzie skilli i zmniejszonych obrażeniach to są cieńcy tak samo jak zwiadowcy do 60 lvl bez sójki. Rycerze powinni mieć poprawę na plus jak i nekro rycerz Wampirze Uderzenie ktore ma couldown i jest bez uzyteczne teraz i wielkie vampirze uderzenie tez sie niczym nie popisuje. Na niskich poziomach to zwiadowcy średnio co bić sobie mogą to czerwie, i raindar xD od 30 lvl to gryfy lub dicerosy ale i tak szału tam nie mają. 40 lvl na smokach to waste na około 20-30k 2h wychodzi średnio xD 50 lvl to bicie fanatyków jeszcze się opłaca bo profit jakiś jest, nekromanty to kolejny resp teraz ujemny, abitance zwiadem tez patola xD 60 lvl mysmenie lub ptaszniki z sójką to tyle wyglądało by dla graczy od zera. Morał z tego taki że jednym słowem jest pod względem wojownika i zwiada katastrofa więc są potrzebne zmiany bo każdy to widzi i dostrzega.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 03:11   #3
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

az tak zle nie jest zwiadkiem ja na 18lvlu bilem sobie obserwatorow i nadzorcow gora dol na ankardii i wychodzilem na + i w sumie bilem je az wbilem lvl na czaple z kpiro i robilem refille dicerosy/gryfy/oficery a potem nekro z kpiro teraz kompozyt tani sojka tez wiec nie ma zle

tylko ryc ma przejebane bo jedyny grywalny to byl ten z haper rago(ktore bylo zbyt op oczywiscie)

teraz jak tak grac to tylko mag ew zwiadowca ale i tak exp rzedu 200k/h na 100lvlu chyba ze lubisz ryzyko i robienie run przed refillem to 400k/h gra sie rozkreca dopiero przy ~130lvlu przy obu profkach
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 08:29   #4
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

to ciekawe czemu Vares byl w topce bez haper rago ??
oraz nie widzę sensu buffowania woja bo już widzę ten ból dupy jak woj zacznie kręcić 2x większy exp.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 08:58   #5
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Bez przesady sam grałem rycerzem dualem, hity z odes rago z dwoma smoczymi tasakami +4 około 400 (po 200 z jednego rago x2) w kościane smoki. Dało rade zrobić przyzwoity exp, a z lootem to loteria. (oczywiscie expilem tylko w nocy). Jedyny czas jaki poswiecilem to wbicie recznie zrecznosci (około 160).
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 10:05   #6
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Oj już nie przesadzajcie z tym zwiadkiem.
Przejrzyjcie respy Akardii to zobaczycie profitowe expowiska.
200k/h? Dla mnie spoko. Altaron ma być trudny :)
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 10:12   #7
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
Oj już nie przesadzajcie z tym zwiadkiem.
Przejrzyjcie respy Akardii to zobaczycie profitowe expowiska.
200k/h? Dla mnie spoko. Altaron ma być trudny :)
I to jest podejście prawdziwego Altaronskiego pojeba, Pozycje GMa dla tego Pana oraz masz mój głos jakbyś kandydował na prezydenta.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 10:16   #8
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Popieram kolegów wyżej, też na 115 lvlu zwiadkiem nie wyciągłem jeszcze wiecej niż 300 k/h, a jeśli rycerz/mag zrobi troche więcej, to nie mam pretensji, bo mag łatwo pada, a rycerz musi poświęcić więcej czasu na skilowanie.

Jedyne co mnie dezorientuje czasem, to gdy ktoś mi mówi że od 40 smoki a od 70 czerwone smoki.. xD
No dobra, zielone może z czaplą i hape odes kpiro da rade tam od 40, ale i tak moim zdaniem lepiej gdzie indziej robić odrobine gorzy exp, a mieć profit.
A na 70 lvlu do 100 DLe nie wchodziły w gre, bo na zielonych miałem odrobine gorszy exp, 100x mniejsze ryzyko deski i bardzo dobry profit, na DLach od 110 zaczynam robić profit rzędu 3t na refil.

@Edit w obecnej sytuacji najgorzej ma rycerz 1h, w zasadzie to rycerz bloker siła/obrona, gdzie podbijanie skila 1h PNami ani nie ma wielkiego sensu, chyba że robimy duala, a poza tym to tych PN jest za mało żeby rozwijać siłę i obrone.. Pozostaje morderczy trening.

Po prostu skazujemy sie teraz tą profesją na team hunty, a nie zawsze sie ma na nie czas.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 13-02-18 o 10:29
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 12:12   #9
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mastach Zobacz post
Bez przesady sam grałem rycerzem dualem, hity z odes rago z dwoma smoczymi tasakami +4 około 400 (po 200 z jednego rago x2) w kościane smoki. Dało rade zrobić przyzwoity exp, a z lootem to loteria. (oczywiscie expilem tylko w nocy). Jedyny czas jaki poswiecilem to wbicie recznie zrecznosci (około 160).
Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że po 100 już się jakos gra, Ale teraz tak jest że do 80 lvla 200 jak uderzę to max gdzie mam 2h.
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-02-18, 12:18   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Małe badanie rynku (prywatne) - jest tu jakiś doświadczony rycerz 1h (lub ktoś, kto ma bardzo dobre pojęcie o tej profesji) i chciałby się zaangażować w naprawę, a przy tym rozumie wzory, tabelki i inne?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin