Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-07-14, 17:27   #41
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Żegnamy. Jak ktoś tu gra bo chce tibie retro to lepiej niech odejdzie od razu. Od trzech lat powtarzane jest to jak mantra, więc nie rozumiem Waszego uporu w trwaniu tutaj skoro się Wam ta koncepcja nie podoba.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 17:31   #42
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Nie zrozumiałeś przekazu, a sam tłumaczyć go nie będę.

Wypowie się ktoś na temat mojego pomysłu? :/
cewix jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 17:41   #43
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@UP Żegnam tych wszystkich, którzy grają tu z tego względu, o którym pisał, nie Prosza. Zabawy w balans, który na nowym silniku będzie zupełny inny są słabe, nie działają tu, ale cóż poradzić. Robić równolegle 2 różne rzeczy też sensu nie ma bo zajmuje to 2x więcej czasu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 17:48   #44
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Co chwile sa zmiany w balansie a nie bierzecie pod uwage jako Administracja, ze ludzie maja tutaj postacie juz pare lat. Przyklad : wybralem maga ducha bo wiedzialem jaki byl w chwili tworzenia postaci. Powinniscie dac moliwosc zmiany subprofesji z uwagi na ciagle ich zmiany i sile w grze. Z drugiej strony to co update by musiala byc moliwa taka zmiana bo co jest cos dodawane to inna profa / subprofa obrywa.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 17:53   #45
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Balans przepadł w ostatnim upie. Lvl-e nie mają znaczenia, umiejętności też nie za bardzo...Jak ktoś napisał, teraz grać można tylko ryckiem. Pałek wie jak bije, można by wręcz powiedzieć, że kradnie exp w drużynowym expie. Mag to nie papier, a pergamin, wszystko go bije.
Hlvl to teraz zajmują się zbieractwem głównie...szmatki, miksy i inne pierdoły, bo po co dać low lvl zarobić (wg. administracji).

Jest kilka ciekawych rzeczy, które weszły:
- lepsze poty robione przez alchemików
- nowy teren (resp praojców całkiem przyjemny, łącznie z nową misją tam)
- kilka nowych mobów
- możliwość poprawienia eq (wnęki)
- nowe zadania dzienne
Ale przy okazji więcej zostało popsute
- nowy teren i misje "klasztor" - expowiska nieopłacalne + praktycznie uniemożliwienie zrobienia tej misji przez nekromantów - zabranie możliwości leczenia ihami innych przez nekro
- eq - przez nowe wymagania do ich używania (siła) słabsze eq nie am racji bytu, zastopowany handel
- zadania dzienne - u nekro - groby położone na expowiskach, nie dość, że trzeba się przebijać przez hordy mobów, to z grobu potrafi wyskoczyć niezła armia (pokutniki, widma, wiarołomcy i to często wszystko na raz). W porównaniu do misji u duchownych, spokojny spacerek do kapliczki, to chyba spora przesada.

Zostało mi 48 dni ss, i jeżeli nic nie pójdzie w lepszą stronę, to więcej raczej ani złotówki na tą grę nie przeznaczę, bo gra ma sprawiać przyjemność (po to się na taką grę wchodzi). Nie mówię, że ma być łatwo, ale niech jakiś prawdziwy balans w końcu tu zagości. Altaron jest drugą grą, dla której poświęciłam swoją uwagę i czas w bardzo dużej ilości, podobał mi się i ... dalej mi się jeszcze podoba, ale te zmiany ostatnie w balansie....tragiczne
Rayo jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 19:53   #46
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
@UP Żegnam tych wszystkich, którzy grają tu z tego względu, o którym pisał, nie Prosza. Zabawy w balans, który na nowym silniku będzie zupełny inny są słabe, nie działają tu, ale cóż poradzić. Robić równolegle 2 różne rzeczy też sensu nie ma bo zajmuje to 2x więcej czasu.

to ja się pytam do kurwy nędzy po kiego wała ten serwer jest?? Wyłączyć go w pizdu i niech skupią się na nowym silniku i tyle.
bilsom jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 19:58   #47
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
to ja się pytam do kurwy nędzy po kiego wała ten serwer jest?? Wyłączyć go w pizdu i niech skupią się na nowym silniku i tyle.
No zgodzę sie w 100%. Mervakis Twoj post jest rownoznaczny z tym : wypier**lac wszyscy, robimy te gre dla siebie wg naszego uznania i kij wam do tego!
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 20:32   #48
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
to ja się pytam do kurwy nędzy po kiego wała ten serwer jest?? Wyłączyć go w pizdu i niech skupią się na nowym silniku i tyle.
DING DING DING,
Użytkownik Tomakeo wręczył 10 punktów reputacji użytkownikowi Bilsom.

Ale wtedy Merv nie miałby gdzie grać ;s
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 21:00   #49
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Ale wtedy Merv nie miałby gdzie grać ;s
A teraz pomyśl logicznie, czy ja gram? ;> Mam gdzieś to jak Altaron wygląda obecnie. :|

Beata - dokładnie tak, jak komuś się nie podoba to nikt go do gry nie zmusza, albo niech sobie poczeka na nowy silnik żeby zobaczyć jak to wyglądać będzie, albo niech całkiem grać przestanie i paszoł won. Myślisz, że ktoś płakać będzie z tego powodu?

To tak jak w życiu, ma być zajefajna autostrada to nie, bo jakieś doliny rospudy, jakieś karaluchy i inne syfy co żyją tylko tam, trzeba stopować i naokoło robić. Uleganie płaczom jedynie stopuje rozwój, a jeszcze jak płacze są niepoparte żadnymi argumentami to już całkowicie zniechęcają do jakiegokolwiek działania.

Wasz zuy Merv. ;>
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-07-14, 21:23   #50
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
A teraz pomyśl logicznie, czy ja gram? ;> Mam gdzieś to jak Altaron wygląda obecnie. :|

Beata - dokładnie tak, jak komuś się nie podoba to nikt go do gry nie zmusza, albo niech sobie poczeka na nowy silnik żeby zobaczyć jak to wyglądać będzie, albo niech całkiem grać przestanie i paszoł won. Myślisz, że ktoś płakać będzie z tego powodu?

To tak jak w życiu, ma być zajefajna autostrada to nie, bo jakieś doliny rospudy, jakieś karaluchy i inne syfy co żyją tylko tam, trzeba stopować i naokoło robić. Uleganie płaczom jedynie stopuje rozwój, a jeszcze jak płacze są niepoparte żadnymi argumentami to już całkowicie zniechęcają do jakiegokolwiek działania.

Wasz zuy Merv. ;>
Jak prace idą w złym kierunku to ludzie plączą żeby zahamować slabe propozycje.
A jak żadne sensowne argumenty nie docieraja to rece opadaja i ludzie przestaja grac(czyli tak jak teraz):>
Bubsko jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin