Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-01-12, 15:35   #11
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@banah
Zwykła stamina może i 3 minuty ale premium ładowała się dłużej.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 10:23   #12
Banah
 
Avatar Banah
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 2
Domyślnie

Tron może i są naszym problem ale administarcji powinno być problemem to że nie ma jak tego załadować tej "nowej staminy" bo daje nam nowe koszty, kupienie domku i opłacanie go. Wcześniej wystarczyło wysłanie sms i granie z umiarem;p. Ta nowa stamina nie jest przemyślana do końca bo nowi gracze nie będą mieli kasy na kupienie domku a będą chcieli się szybko wybić bo jak by nie było są już jakieś high lvle.
Poczekamy zobaczymy ;]


Siwyus tak masz rację że stamina na 50% expa ładuje się wolniej bo 12 min offline to 1min staminy a 3 min offline (pomarańczowy pasek) to 1min, oczywiście ładuje się dopiero po 10 min od wylogowania wtedy zaczyna się nam naliczać. Taka ciekawostka.
Banah jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 11:03   #13
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Nowa stamina to genialny pomysł. Największym jej plusem jest konieczność kupienia domku.
Total jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 17:39   #14
crownpalladyn
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

To ja to ocenie z innej strony. Taki gracz, który dopiero zaczyna grę, widząc że nie ma szans skorzystać w 100 % z statusu szlacheckiego, po prostu go nie kupuje. Według mnie takie rozwiązanie zdecydowanie obniża zyski dla servera. Wiem możecie powiedzieć, że nie chodzi tutaj o zyski, ale status dopiero się opłaca kupować na 50 + lvl.W tym wypadku minimalnie po 30 dni, dlatego że domek opłaca się na miesiąc, a wylicytować domek na tydzień się po prostu nie opłaca...

@edit
Według mnie trzeba zrobić jakiś hotel, za który płacilibyśmy (załóżmy 500 miedziaków) za jeden dzień altaroński (4h). Oczywiście można by było kupić, np. na 4 dni czyli proporcjonalnie 2000 miedziaków.
crownpalladyn jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 18:21   #15
Banah
 
Avatar Banah
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 2
Domyślnie

I to jest właśnie dobry pomysł, bo dorabianie domków to są koszty dla graczy którzy zaczynają grę.

A takie małe pytanie, czemu admini własnie nie myślą o zyskach?? Przecież tym pomysłem staminy ewidentnie zmniejszyliście sobie zyski, a tą kase którą mogliście zarobić wykorzystać na server można by było a takto nie ma nic...
Banah jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 19:17   #16
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Stamina była do wywalenia, a bonus za sen powstał, żeby było coś w zamian. Lepsze chyba to, niż nic, prawda? Gdyby nie ten bonus, dopiero byłby krzyk ze strony graczy, że nie ma sensu statusu kupować. :) Fakt, bardzo szybko brakło łóżek. (przed świętami przynajmniej połowa domków była wolna) Pomysł z wynajmem pokoi na powyższych warunkach mi się podoba.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 21:02   #17
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

według mnie żeby gra szła dalej trzeba zwiększyć potrzebę posiadania Statusu Szlacheckiego, to znaczy więcej korzyści płynących z tego.
NPC skupujący jakieś przedmioty których dotychczas nie można było sprzedać, dostępny tylko dla ludzi ze statusem, od czego trzeba zacząć.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 10-01-12, 21:16   #18
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

@up A według mnie coś takiego robi z tego czystą komercję. Może jeszcze sklepik SMS?
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 11-01-12, 06:15   #19
Banah
 
Avatar Banah
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 2
Domyślnie

nie no nie przesadzajmy, to jest gra dla wszystkich a SS ma tylko pomagać tym którzy to kupili i dawać nie wielką przewagę nad graczami co nie mają SS.
Banah jest nieaktywny  
Stare 11-01-12, 07:13   #20
crownpalladyn
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

SS ma tylko ułatwić grę, a nie od razu uczynić z posiadacza mocarstwa ;X
crownpalladyn jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin