Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-10-15, 15:44   #11
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
A więc byłem na chwile zrobiłem misję dzienną dla zwiadowców wiec ani minuty to 30 minut ? bo mi tyle zajmuje dzienna.
Czyli żeby błąd poprawić muszę być w grze dobrze wiedzieć postaram się być wieczorem.



Jak nazywać człowieka który wchodzi gdzieś mimo że nie jest zaproszony i gospodarz sobie nie życzy jego obecności ? Burakiem ? Cymbałem ? Kretynem ? Przegranym człowiekiem? Zerem? Sobie sam dopowiedz.

Nie masz nic do wniesienia w temacie jak reszta mistrzuf pvp. To po co się wypowiadać. No niestety demokracja każdy debil może zabrać głos.
i to jest smutne

W każdym poście piszę żebyście się nie wypowiadali co wy macie za kompleks ODPIER***TA się.
Weźkurwa skocz. Nie jest to ctrl+r (zgłoszenie) tylko temat na forum OTWARTYM, więc mogę tu nawet wstawić zdjęcie swojego chuja, a to, że musiałem strzelać (taki opis tematu dałeś, że 0 informacji) o co chodzi to już nic złego. Napisałem najpopularniejszą przyczynę problemu czyli drobne przeoczenie każdego człowieka, chwilową zaćmę umysłu. Jeżeli jeszcze masz coś mądrego do napisania to zapraszam do kontynuowania dyskusji na pw.
Koniec spiny.
kompromis jest nieaktywny  
Stare 03-10-15, 23:03   #12
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Bardzo dziekuje administracji :) miło że kotś ogarnia ten bajzel i dba o takie pierdoły jak te 4 talary.

DZiekowac pozdro oby tak dalej!!!
Dather jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin