Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-17, 22:54   #1
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie War mode

@Eremce
Rafau co jest z tymi Twoimi grajkami? Wchodzi war mode a Wy po przegranej akcji usuwacie gildie?
Jesli chcieliscie expic to trzeba bylo zrobic neutralna gildie ;/
Zurvy19 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:01   #2
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Elo Książe, Ivan do mnie dzwonił, siedzi w kazamatach aktualnie za napad z bronią w ręce, pytał się, czy zrobimy mu jakąś askarską ściepę na rakiete, piszecie się? u nas idzie ściepa na Ivana, wysyłamy mu sterydy i jakieś siano na ruchy.

Btw, ekipa z Wybrzeża Kości Słoniowej i Singapuru już się do nas expi, uczą się języka, wnet dominando, ello, pozdrawiam swoich fanów oraz przyjaciół

Lord Askary
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:11   #3
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

W każdym poście o warmodzie wspominałem, że jeżeli warmode nie będzie automatycznie wychodził z poziomu palyer vs player to nigdy go nie będzie. To jest po prostu logiczne. Jeżeli jedna z gildii ma większe poziomy, więcej wbitych unjustów, więcej czasu online a na dodatek w weekend ma więcej graczy - to logicznym tychże zdarzeń następstwem jest brak zgody drugiej strony na nieograniczoną ilość zabójstw dla strony przeciwnej, który jest jednoznaczną egzekucją czyli popularnym "DOMINANDO"
__________________
Poza tym sądzę, że Unia Europejska musi zostać zniszczona.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:24   #4
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Moze pvp-enfo miedzy ludzmi ktorzy wbili conajmniej te 3 punkty pvp?
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:45   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Abstrahując od pewnych rzeczy które wymagają poprawek (patrz gfb) po Waszym dzisiejszym zachowaniu jestem rozgoryczony i po prostu zawiedziony, bo wiele godzin zostało poświęconych, byście dostali to co chcieliście.
Żaden system, chociażby najbardziej wymyślny nie sprawdzi się, jeśli Wy po prostu boicie i nie umiecie się bić - więc wszelkie propozycje (jeśli się pojawią) będę zbywał śmiechem.
Sytuacja się powtarza niczym pętla w Matrixie - wielkie przemowy o chęci do walki, przechwalanie się umiejętnościami i ambicjami, po czym przychodzi jeden/dwa gorsze dni, które sprawiają, że cały misterny plan leci w pizdu. Wiele razy zwracałem Wam uwagę, że bez zmiany nastawienia i bez "posiadania jaj" nici z wojny, bo Wy się po prostu boicie i nie chcecie bić. Wy jedynie chcecie być wygranym, a to ogromna różnica.
Miałem szczerą nadzieję, że coś się zmieni - nie zmieniło.
Żeby była jasność - jestem pewien, że gdyby druga drużyna przegrywała postąpiłaby tak samo (niestety).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:55   #6
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

"Żeby była jasność - jestem pewien, że gdyby druga drużyna przegrywała postąpiłaby tak samo (niestety)."

No to chyba pojechałeś nie znasz naszych graczy my po deskach mamy jeszcze większą motywacje do expienia. A przeciwny team ? szkoda gadać 1 bitka w której tak naprawde mocniej dostali, niektórzy to nawet 1 raz padli na tym otsie i co ? gg, surrender.
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 00:09   #7
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

GG WP, poplakali się bo zostali dojechani z gfb.
Powiem tak, nie bylo by gfb dostali byście taką samą przekopkę. Gdyby moja gildia wyjechała z pomysłem wyjścia z gildii to przestal bym grać, ponieważ gram tu tylko dla zabawy i pvp, nie da się teraz zdominowac serwera tak jak na 2 czy 3 edycji ponieważ nie wbija się w 1 noc 20 poziomów.
Śmiało można próbować walki z każdym mając ponad 20 osób w gildii
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 10:40   #8
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Żeby była jasność - jestem pewien, że gdyby druga drużyna przegrywała postąpiłaby tak samo (niestety).
Heh, jak siedziałem an tsie to nie słyszałem żeby ktoś coś wspomniał o wyjściu z gildi, nie było wgl takiego tematu, bo każdy chce u nas walczyć a Ci co nie chcą nie maja nic do gadania , a z tego co zauważyłem to nie mieliśmy żadnej wygranej akcji na tej edycji , jedna akcje przegrał ten team czegoś tam i od razu wychudzą z gidli żeby expić. Przydał by się na altaronie jakiś team walczący, bo na ten czas jak to wyżej wypowiedział się "commander" tej gildi z która aktualnie walczyliśmy, że walczą dla wygranej , WYGRANEJ??? a po co wygrana? żeby iść expić bezstresowo? Albo się walczy żeby walczyć albo się walczy żeby expić , a gracze z drugiej opcji mogą być neutralni żeby nie musieć walczyć by expić , to jest łatwiejsze
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 13:08   #9
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Rudy, nie czaisz. Wytlumacze ci. Przyjecie warmoda to jest dla nas stryczek. Wytlumacze ci to na swoim przykladzie, nie mam zbytnio czasu wiec latam 50 kapciem, takich ludzi jak ja jest wiecej, jedni nie maja czasu inni nie potrafia expic. Bierzemy wm i juz jest gg dla tych wszystkich kapciow na low lvlach bo wpada dwoch gosci po 50+ i on musi umrzec no nie ma chuja, ze spierdoli. U nas w teamie nie ma takich trolli bagiennych ktorzy nawet nie umyja zebow i potrafia grac od 16 do 10 rano, szacunek, mnie wykurwia z butow po trzecim refilu. Nawet luffy wykazal zrozumienie, ze zeby walczyc trzeba miec czym, po tobie sie tego w sumie nie spodziewalem, ale zobacz sobie na top 10... :D gdzie byles jak na tamtej edycji mielismy swoje 5 minut a wy odmawialiscie?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 14:52   #10
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Rudy, nie czaisz. Wytlumacze ci. Przyjecie warmoda to jest dla nas stryczek. Wytlumacze ci to na swoim przykladzie, nie mam zbytnio czasu wiec latam 50 kapciem, takich ludzi jak ja jest wiecej, jedni nie maja czasu inni nie potrafia expic. Bierzemy wm i juz jest gg dla tych wszystkich kapciow na low lvlach bo wpada dwoch gosci po 50+ i on musi umrzec no nie ma chuja, ze spierdoli. U nas w teamie nie ma takich trolli bagiennych ktorzy nawet nie umyja zebow i potrafia grac od 16 do 10 rano, szacunek, mnie wykurwia z butow po trzecim refilu. Nawet luffy wykazal zrozumienie, ze zeby walczyc trzeba miec czym, po tobie sie tego w sumie nie spodziewalem, ale zobacz sobie na top 10... :D gdzie byles jak na tamtej edycji mielismy swoje 5 minut a wy odmawialiscie?
Lordzie ,na poprzedniej edycji jedyne swoje 5 minut mieliscie na poczatku serwera gdzie bylo was prawie 2x wiecej, w dodatku 80% waszego teamu to magowie. Po tygodniu role sie odwrocily, bo nasi zwiadkowe wbili lvle a wy dostawaliscie wieczne wpierdol. Po 2 miesiacach dominando stwierdzilem, ze dalsza gra nie ma sensu( tak jak 50% naszego teamu) . Nie mieli comandera wy wrociliscie bylo was 2x wiecej, wygraliscie 2 -3 akcje i wielkie "dominando" z waszej strony, po czym serwer upadł . Zobaczymy jak bedzie teraz bo z tego co widze, bedzie to samo co na last edycji. Mam nadzieje ,ze poszukacie dodatkowych 10 osob bo bez oporowo. Pozdro
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin